Szukamy Specjalisty/ Specjalistki SEO z min. 2-letnim doświadczeniem

19 lipca 2021

Halo Wrocław i nie tylko!

Fox Strategy poszerza swoje szeregi i szukamy kolejnej osoby do naszego zespołu na stanowisko Specjalista/Specjalistka SEO z minimum dwuletnim doświadczeniem w branży. Z możliwością pracy zdalnej.

Uwaga! Nie odpowiadamy na aplikacje, które nie spełnią tego warunku.

ZESPÓŁ, jego stabilność i poczucie bezpieczeństwa to dla mnie absolutny priorytet. Pandemia zaskoczyła każdą firmę, nas również. Wspólnymi siłami odbudowaliśmy przychody, utrzymaliśmy zatrudnienie i wchodzimy w 2021 w tym samym składzie. Bez zagrywek poniżej pasa.

Od lat budujemy kulturę feedbacku. Nie będziesz musiał/musiała kiwać głową wtedy, gdy coś Ci nie odpowiada. Szczerze ze sobą rozmawiamy i szukamy rozwiązań problemów.


Kogo szukamy?

• Osoby samodzielnej
Otwartej na wyzwania i chętnej do realizacji potrzeb Klientów oraz zespołu
• Osoby szczerej i potrafiącej się komunikować z otoczeniem, która pozostaje sobą niezależnie od zaistniałej sytuacji
Odpowiedzialnej, która poważnie traktuje swoją pracę oraz powierzone obowiązki
Z poczuciem humoru i dystansu do rzeczywistości

Fox Strategy to firma sprzyjająca tym, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje - pracują tu ludzie o przebogatym doświadczeniu z różnych obszarów marketingu online, a każdy z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą. Wystarczy tylko po nią sięgnąć.

Poznaj Fox Strategy!

Czego oczekujemy:

 • Praktycznej wiedzy SEO, opartej na udokumentowanym doświadczeniu w pracy jako specjalista SEO przez minimum dwa lata (warunek konieczny)
 • Doświadczenia w działaniach SEO dla sektora ecommerce
 • Biegłej znajomości narzędzi: Google Analytics, Google Keyword Planner, Google Search Console, Google My Business, Google Data Studio, Clusteric, Ahrefs, Screaming Frog, SEO Spider, Sitebulb, Surfer SEO, Senuto,
 • Umiejętność samodzielnego przygotowania audytu SEO
 • Umiejętności przygotowania oraz zarządzania strategią linkbuildingu
 • Wiedzy i zainteresowania najnowszymi nowinkami z branży
 • Analitycznego myślenia i kreatywnego podejścia
 • Chęci do stałego rozwoju
 • Doświadczenia w obsłudze klienta (zwłaszcza jeśli chodzi o prowadzenie rozmów i spotkań projektowych, bieżącą komunikację mailową i telefoniczną oraz umiejętność wyjaśnienia zagadnień dotyczących SEO prostym, zrozumiałym dla innych językiem)
 • Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office (zwłaszcza programu Excel)
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym rozumienie dokumentacji technicznej. Dodatkową zaletą będzie dobra znajomość angielskiego w mowie i w piśmie.
 • Umiejętności w zakresie oceny kondycji witryny, określenia jej słabych i mocnych stron oraz przygotowanie strategii działań SEO
 • Dodatkowym atutem będzie umiejętność samodzielnego wdrażania podstawowych zmian w popularnych systemach CMS (zwłaszcza ecommerce)

Co oferujemy:

 • Pracę stacjonarną lub zdalną w biurze na pełen etat w oparciu na umowę o pracę lub B2B
 • Na ten moment o wysokości wynagrodzenia chcemy usłyszeć od Ciebie 😊 Napisz do nas, spotkamy się/zdzwonimy się i pogadamy
 • Premię roczną, zależną od przychodów firmy
 • Coachingi z trenerem biznesu
 • Pełen pakiet szkoleń (początkowo wewnętrznych, a także zewnętrznych)
 • Dostęp do szerokiej gamy narzędzi, które będą niezbędne w codziennej pracy
 • Możliwość pracy przy projektach SEO dla lokalnych firm, ale także dla znanych marek w całej Polsce i za granicą
 • Współpracę i naukę od wszystkich Specjalistów w firmie, cenimy osoby, które stale chcą się rozwijać i podnosić swoje kompetencje
 • Indywidualne lekcje języka angielskiego - po okresie próbnym
 • Imprezy integracyjne
 • Pracę w komfortowych, biurowych warunkach, w ścisłym centrum Wrocławia, na sprawnym służbowym sprzęcie, z nieograniczonym dostępem do kawy, herbaty, ciastek oraz słonych przekąsek (spokojnie, owocowe czwartki nie są dla nas, wolimy wspólnie zjeść śniadanko we wtorki 😉 #dołączdoteamujajecznicazboczkiem)
 • Jeśli nie jesteś z Wrocławia, a chciałabyś/chciałbyś z nami pracować to mamy taką możliwość. Jednak chcielibyśmy Cię zobaczyć chociaż raz na dwa tygodnie w naszym biurze.
 • Pracę z ciekawymi ludźmi, o różnorodnych charakterach (pełen przekrój osobowości, serio!)
 • Wyjazdy na konferencje branżowe i możliwość ich organizacji (jesteśmy organizatorami Sempresso- eventu dla przedsiębiorców),
 • Możliwość budowania i promowania swojej marki osobistej (poprzez udział w projektach takich jak podcasty, webinary, szkolenia, tworzenie publikacji itd.). Jesteśmy autorami Sprytnego Kursu SEO i Sprytnego Kursu ADS.

Podcast matketingowo-biznesowy, który prowadzi cały nasz zespół. Posłuchaj nas: tutaj.

Organizowany przez nas cykliczny event dla przedsiębiorców. Poczytaj o nim, np. tutaj.

Tworzymy szkolenia stacjonarne i kursy online. O tych drugich dowiesz się więcej: tutaj.

W Fox Strategy mamy duże możliwości rozwoju, fajny, zgrany zespół, cudowną atmosferę i...

.... i taki dobrobyt, że już będzie 2 rok, jak staram się zredukować wagę, którą zrobiłem po pierwszym roku pracy w Foxie.

Rozwijamy się szybciej, niż biega Struś Pędziwiatr, realizujemy wiele kreatywnych i ekscytujących projektów, spędzamy czas podczas wspólnych śniadań i dbamy o atmosferę, dzięki której po prostu chce się chodzić do pracy.

Warto pracować w Fox Strategy ponieważ umożliwia wzięcie odpowiedzialności i samodzielne podejmowanie decyzji biznesowych. Dodatkowo warto u nas pracować, ponieważ nigdzie jak tutaj można mieć realny wpływ na rozwój organizacji.

Cenię w Fox Strategy to, że otaczam się specjalistami z dziedziny marketingu internetowego. Dzięki nim mogę się wiele nauczyć.

Siłą tego zespołu jest fakt, że pomagamy sobie, jesteśmy dla siebie i stwarzamy atmosferę, w której każdy ma poczucie wsparcia.

Za co cenię Fox Strategy?

Za wszechstronny rozwój - mamy duże pole do eksploracji i rozwijania swoich talentów.

Mamy kilka niestandardowych rozwiązań, co znacznie wyróżnia nas na rynku pracy. Chociaż jesteśmy mali to jesteśmy wielcy w działaniach. A kreatywności i zapału do pracy mamy o wiele więcej niż dwie korporacje razem wzięte.

Swoje CV wyślij na adres agata@foxstrategy.pl. Pracy jest bardzo dużo i chętnie się z Tobą podzielimy 😊

Gdziekolwiek jesteś, czekamy na Ciebie!

Udostępnij: 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Fox Strategy

Zobacz także:

TrustRank - o kontrowersyjnym algorytmie Google

W środowisku związanym z SEO często spotykany jest skrót TR (np. "listy TR"), odnoszącym się do TrustRanku strony. Pod pojęciem tym kryje się bardzo ważny dla właścicieli serwisów algorytm badający „zaufanie” strony, obliczający jej wartość m.in. na podstawie sąsiedztwa – linków przychodzących oraz wychodzących z witryny. Historia algorytmu TrustRank Algorytm TrustRank opracował Jan Pedersen z Yahoo, […]

Fox Strategy rekomendowanym ekspertem Woorank

Miło nam poinformować, że jako jedna z pierwszych firm w Polsce otrzymaliśmy certyfikat Woorank Experts i zostaliśmy Rekomendowanym Ekspertem Woorank w zakresie szeroko pojętego Digital Marketingu, ze szczególnym wyróżnieniem wiedzy z zakresu optymalizacji stron pod kątem SEO. Woorank.com jest jednym z bardziej popularnych online'owych narzędzi służących do analizy strony pod kątem jej podstawowej optymalizacji SEO i […]

Zmiany w wyszukiwarce mobilnej

21 kwietnia 2015 roku Google wprowadziło aktualizację mobilnej wersji swojej wyszukiwarki. Jest to dopiero pierwsza z wielu zaplanowanych zmian, mających na celu dostosowanie wyników wyszukiwania na smartfonach i tabletach w taki sposób, aby strony nieresponsywne i nieposiadające wersji "mobile" zniknęły z wysokich pozycji.

envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram