Praca
w Fox Strategy

Każda rozmowa rekrutacyjna zawsze kojarzy się trochę z przygotowaniem do pierwszej randki. Wybór odpowiedniego stroju, tematów do rozmów, lekki ucisk w brzuchu, mnóstwo pytań czy na pewno się spodobam. I nerwowe oczekiwanie na telefon po spotkaniu. Czy zadzwoni, czy będzie chciał_a kontynuować tę znajomość? A co jeśli jednak to nie to? Brzmi podobnie prawda?

Pierwsza randka to zawsze ogromne emocje, tak samo jak poszukiwanie pracy. Aplikując do naszej firmy możesz mieć absolutną pewność, że nie jest dla nas ważne to, jak się ubierzesz, ale to kim jesteś i jaka jest Twoja historia! :)  


W Fox Strategy bardzo mocno promujemy postawę odpowiedzialności, samodzielnego poszukiwania i testowania nowych rozwiązań. Przede wszystkim poszukujemy ciekawych i myślących osób, które nie boją się podejmować samodzielnych decyzji. Umiejętność asertywnego powiedzenia szefowi, że nie ma racji jest dla nas bardzo ważne. Być może właśnie dlatego nasze rekrutacje nie są procesem szybkim i wymagających dużej cierpliwości od Kandydata.

Rekrutacja składa się z dwóch etapów:

Etap I

Rozmowa z Działem HR.

Etap II

Po kwalifikacji po etapie 1.

Rozmowa z Zarządem Firmy, Liderem Działu i Działem HR.

envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram