Reklama aplikacji mobilnych

Docieraj do potencjalnych użytkowników Twojej aplikacji w dowolnym czasie i miejscu z wykorzystaniem strategii reklam aplikacji mobilnych od Google. Buduj świadomość swojej aplikacji i generuj nowe instalacje każdego dnia.

Pamiętaj, że twoi klienci zawsze mają przy sobie telefon.
Wykorzystaj to!

Zapytaj o ofertę na reklamę aplikacji mobilnych
Pomagamy docierać do nowych użytkowników aplikacji dzięki kampaniom reklamowym Google Ads oraz dedykowanym reklamom na Facebooku. Dzięki precyzyjnym metodom targetowania trafiamy dokładnie tam, gdzie znajdują się osoby najbardziej zainteresowane daną aplikacją mobilną.

Bądź sprytny i zacznij reklamować się na smartfonach. Docieraj do jeszcze większej liczby użytkowników i buduj rozpoznawalność aplikacji w kanale mobile.

Chcesz wiedzieć więcej?

Poproś o ofertę na reklamę aplikacji mobilnych
Zapytaj o ofertę

Dlaczego reklama aplikacji mobile to dobre rozwiązanie?


• Pozwalają dotrzeć do użytkowników każdego smartfona
• Umożliwiają precyzyjne kierowanie reklam na osoby zainteresowane aplikacją
• Pozwalają na instalację aplikacji bezpośrednio z poziomu wyszukiwarki
• Reklama wyświetla się na setkach witryn oraz na YouTube i Google Play
• Obsługują wszystkie formaty reklamowe (graficzne, produktowe i tekstowe oraz video)
• Możesz decydować, na jakie marki i modele urządzeń chcesz kierować reklamę
• Sam decydujesz, ile chcesz wydać na promocję aplikacji
• Wszystkie działania reklamowe są mierzalne

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc. korzystaj z naszego doświadczenia w reklamie dla aplikacji i rozwijaj swój projekt!

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o reklamie aplikacji

Skuteczne reklamy dla Twojej aplikacji

Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Fox Strategy i buduj kompleksową strategię dla aplikacji mobilnych opartą o reklamy Google Ads. Postaw na rozwiązania nastawioną na realne efekty.

W ramach współpracy zyskasz:

Dedykowanego specjalistę Google Ads

Fox Strategy to zespół certyfikowanych specjalistów Google Ads. Każdy nasz projekt obsługuje jeden, dedykowany opiekun odpowiedzialny za wdrożenia, optymalizację kampanii, kontakt z klientem oraz raportowanie.

Kompleksową ofertę dopasowaną do biznesu

Do każdego nowego projektu podchodzimy indywidualnie. Tworzymy ofertę na bazie analizy konkurencji oraz potencjału w wyszukiwarce Google. Dobieramy strategię promocji tak, by osiągnąć maksymalne wyniki dla posiadanych budżetów reklamowych.

Stały monitoring kampanii i regularną optymalizację reklam

Skuteczna promocja aplikacji to proces, który wymaga zaangażowania od strony specjalisty. Tylko regularna praca nad kampaniami pozwoli osiągnąć rezultaty szybciej i utrzymać rentowność projektu. Dysponujemy narzędziami, które pozwalają nam dynamicznie reagować na zmiany.

Comiesięczne raporty

Marketing aplikacji z wykorzystaniem ekosystemu Google do praca na konkretnych danych. Każdego miesiąca przygotowujemy raport, w którym wykazujemy efektywność naszych działań, dostarczamy rekomendacji i wskazujemy nowe kierunki rozwoju. Wszystko w prostej i przejrzystej formie.

Wsparcie strategiczne

Zespół Fox Strategy to grono specjalistów z różnych obszarów marketingu online. Posiadamy na pokładzie nie tylko speców od Google Ads, ale także analityków, specjalistów ASO, pozycjonerów, contentowców i specjalistów UX, którzy mogą wesprzeć rozwój Twojej aplikacji mobilnej.

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

Zapytaj o ofertę

  Damian Kołodziej

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram