Sprytny Kurs SEO


• Ponad 20 godzin wiedzy dostępnej kiedy i gdzie chcesz, zwieńczonej certyfikatem ukończenia kursu.

• 15 modułów kursu + BONUS.

• Szkolenie dla osób początkujących i średniozaawansowanych, 

• Przygotowane i poprowadzone przez 6 doświadczonych Specjalistów, 

• Forma: video z prezentacjami oraz praca na "żywym organizmie", dzięki której łatwiej Ci będzie przełożyć teorię, w praktykę.

Kup Sprytny Kurs SEO

Czas dostępu:
12 miesięcy
Miejsce:
online
Poziom:
Podstawowy i średnio-zaawansowany
Zapisz się

Kim jesteśmy?


Fox Strategy to wrocławska agencja oferująca kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego.

Działamy od 6 lat, angażując się w nowe projekty i rozwijając tym samym coraz to nowe kompetencje. Nasi Specjaliści są rozpoznawalni w branży za sprawą licznych publikacji, wystąpień na konferencjach, webinarach czy dzięki innym inicjatywom, które wspieramy lub których jesteśmy autorami.

Promujemy nowoczesny marketing, nie boimy się wyzwań i nie wierzymy w półśrodki. Oprócz pasji do tego co robimy, w parze idzie nasze bogate, wieloletnie doświadczenie w SEO i SEM oraz zaangażowanie w realizację założonych celów.

Nasz 11-osobowy zespół łączy w sobie różne, uzupełniające się umiejętności, dzięki którym możemy tworzyć angażujące i indywidualnie dobrane strategie zorientowane na zwrot z inwestycji. Z klientami współpracujemy w zakresie: SEO, PPC, contentu, ASO i UX.

Jesteś zainteresowany indywidualnym
szkoleniem?

poznaj szczegóły

Zapisz się już dzisiaj i dowiedz się:

 • Jakie są elementy skutecznej strategii SEO?
 • Jak dobrać odpowiednie słowa kluczowe?
 • Jak tworzyć skuteczne treści, przyjazne zarówno użytkownikowi, jak i robotom wyszukiwarek? 
 • Jak prascować nad CTR wyniku wyszukiwania?
 • Jak zaprojektować architekturę sklepu/strony internetowej?
 • Jak dobrać anchor text?
 • Jak przygotować mapę witryny?

 

 • Jak zarządzać grafiką i video na stronie? 
 • Jak rozwiązywać najpopularniejsze problemy optymalizacyjne?
 • Co z AMP i Voice Search?
 • Jak zoptymalizować proces zakupowy?
 • Jak wykorzystać wizytówkę GMB w SEO?
 • Jak badać, budować i różnicować profil linków?
 • Jak tworzyć i aktualizować efektywną strategię działań SEO?
 • Jak zoptymalizować podstronę aplikacji mobilnej?

... i wiele, wiele więcej!

Program Sprytnego Kursu SEO

BLOK
01

Wprowadzenie

Jak działa wyszukiwarka? Co wpływa na ranking wyników wyszukiwania? O jakie typy wyników wyszukiwania warto walczyć? Jakie są elementy skutecznej strategii SEO?

Prowadząca: Ewelina Podrez-Siama

BLOK
02

Dobór słów kluczowych

Jak dobrać odpowiednie słowa kluczowe. O rodzajach słów kluczowych, sposobach ich analizy, dobrych praktykach i przydatnych narzędziach.

Prowadzący: Oktawian Kitala

BLOK
03

Content

Jak tworzyć skuteczne treści, przyjazne zarówno użytkownikowi, jak i robotom wyszukiwarek? Jak prowadzić firmowego bloga i zapobiegać duplikacji treści?

Prowadząca: Aleksandra Sudnik

BLOK
04

HTML

Jak wygląda dokument HTML? Jak zaprojektować metatagi? Jak zaplanować strukturę nagłówków? Jak wdrożyć dane strukturalne JSON i które wybrać? Jak prascować nad CTR wyniku wyszukiwania?

Prowadząca: Ewelina Podrez

BLOK
05

Struktura i architektura informacji

Jak zaprojektować architekturę sklepu/strony internetowej? Jakie sekcje i typy dokumentów mają kluczowe znaczenie? Jak rozbudowywać i dzielić kategorie oraz jak poradzić sobie z filtrowaniem, sortowaniem i paginacją?

Prowadzący: Kamil Demidowski

BLOK
06

Nawigacja i linkowanie wewnętrzne

Jak nawigować użytkowników i linkować pomiędzy poszczególnymi typami podstron serwisu / sklepu internetowego? Jak zaprojektować menu i breadcrumbs oraz linki śródtekstowe? Jak dobrać anchor text?

Prowadząca: Katarzyna Baranowska

BLOK
07

Struktura adresów, zarządzanie stronami, przekierowania

O jakich aspektach struktury serwisu musisz pamiętać? Jak zadbać o prawidłową indeksację, jak zarządzać canonicalami, przekierowaniami i błędami.

Prowadząca: Katarzyna Baranowska

BLOK
08

Techniczne aspekty optymalizacji

Jak pracować z wydajnością i czasem ładowania się strony? Jak wychwycić błęday serwera i indeksacyjnymi? Jak przygotować mapę witryny?

Prowadzący: Kamil Demidowski

BLOK
09

Optymalizacja grafik i video

Jak zarządzać grafiką i video na stronie? Jak spomagać ich indeksację i budować ich widoczność w wynikach wyszukiwania?

Prowadzący: Oktawian Kitala

BLOK
10

Częste problemy

Jak rozwiązywać najpopularniejsze problemy optymalizacyjne, w tym duplikacje treści, kanibalizację słów kluczowych, problemy z indeksacją i inne?

Prowadzący: Dawid Pietkiewicz

BLOK
11

Strona www, a mobile

Mobile, Danamic Serving czy RWD, co wybrać? Jak weryfikować optymalizację mobilną? Co z AMP i Voice Search?

Prowadząca: Ewelina Podrez

BLOK
12

Aspekty UX

Czym jest prototypowanie produktu? Jak zaprojektować architekturę informacji? Jak zoptymalizować proces zakupowy?

Prowadzący: Kamil Demidowski

BLOK
13

Google Moja Firma

Jak wykorzystać wizytówkę GMB w SEO? Jakie są elementy rankingowe w mapach Google i dobre praktyki związane z zarządzaniem wizytówką?

Prowadzący: Dawid Pietkiewicz

BLOK
14

Link Popularity

Jak badać, budować i różnicować profil linków? Skąd pozyskiwać linki? Jakie są dobre praktyki i które działania są ryzykowne?

Prowadzący: Oktawian Kitala

BLOK
15

Podsumowanie, narzędzia i zaplanowanie prac

Których narzędzi warto używać na co dzień? Jak monitorować i badać konkurencję? Jak tworzyć i aktualizować efektywną strategię działań SEO?

Prowadząca: Katarzyna Baranowska

BLOK
16

BONUS

Jak zoptymalizować podstronę aplikacji mobilnej? Jak wesprzeć strategię SEO działaniami z zakresu App Store Optimization?

Prowadzący: Dawid Pietkiewicz

Cennik szkolenia Sprytny kurs SEO

Sprytny Kurs SEO

499
 • 12 miesięcy dostępu do panelu, 
 • ponad 20 godzin materiału od 6 specjalistów Fox Strategy,
 • moduł bonusowy o ASO, 
 • 15 modułów podzielonych na różne sekcje i tematykę, 
 • certyfikat ukończenia kursu

Sprytny Kurs SEO + Sprytny Kurs Ads

1299
 • pakiet zawiera produkty: Sprytny Kurs SEO Sprytny Kurs Google Ads 
 • łącznie ponad 60 godzin materiału,
 • certyfikat ukończenia,
 • 12 miesięcy dostępu do panelu,
 • liczne bonusy i materiały dodatkowe

Specjaliści prowadzący kurs SEO online:

Ewelina Podrez-Siama

EKSPERT SEO, AUTORKA BLOGA MS-FOX.PL
Zaprzyjaźniona z marketingiem internetowym od przeszło 10 lat. Właścicielka i założycielka wrocławskiej agencji SEO/SEM Fox Strategy, w której pracuje z 9-osobowym zespołem doświadczonych Specjalistów oraz propaguje i wprowadza w życie ideę samoorganizacji. Specjalistka w zakresie optymalizacji stron pod kątem SEO oraz pozycjonowania aplikacji mobilnych (ASO). W swojej pracy stawia na nieszablonowe rozwiązania, transparentność działań, uczciwą komunikację i przede wszystkim: zwrot z inwestycji. Pracowała i pracuje zarówno z klientami z sektora MŚP, jak i serwisami z najtrudniejszych branż w polskim SEO (podatki, kredyty, ubezpieczenia). Prelegentka na licznych wydarzeniach branżowych oraz biznesowych. Poszukiwaczka trendów, uzależniona od poznawania nowości - od ASO po SEO dla podcastów - przekonana, że jeszcze wiele może odkryć w marketingu internetowym. Prywatnie miłośniczka psów, domowy ogrodnik i autorka bloga o kuchni ketogenicznej.

Katarzyna Baranowska

EKSPERT SEO, AUTORKA BLOGA KATARZYNABARANOWSKA.COM
Wiceprezes Fox Strategy. W branży SEO od ponad 10 lat. Pracuje zarówno z biznesami lokalnymi, jak i e-commerce. Specjalizuje się w audytach i tworzeniu zaleceń optymalizacyjnych. Wielbicielka otwartej i szczerej komunikacji oraz indywidualnej obsługi klienta. Od 2017 roku współwłaścicielka agencji Fox Strategy.

Oktawian Kitala

PROJECT MANAGER, EKSPERT SEO
Oktawian swoją przygodę w SEO rozpoczął właśnie u nas, krótko po osobistym zobowiązaniu się do opanowania tajników optymalizacji stron internetowych. Pierwszy rok jego kontraktu z Fox Strategy związany był z linkbuildingiem oraz marketingiem szeptanym. Czas ten był dla obu stron na tyle udany, że Oktawian na stałe dołączył do naszego teamu. Po zgłębieniu tajników procesu SEO, od grudnia 2017 Oktawian pełni rolę SEO Project Managera będąc przy tym odpowiedzialnym za bieżącą obsługę naszych klientów. Od 2020 roku także psycholog z ukończoną specjalnością: psychologia biznesu. W wolnych chwilach, między innymi, okupuje ławki na siłowni i stawia pierwsze kroki w blogosferze w tematyce psychologii oraz efektywności osobistej.

Kamil Demidowski

LIDER SEO NA RYNKU NIEMIECKIM
Z branżą SEO związany od ok 8 lat. We wrocławskiej agencji SEO/ SEM Fox Strategy pełni rolę SEO Team Leadera, gdzie odpowiada za wsparcie Specjalistów w kompleksowej obsłudze klientów z zakresu SEO. Swoje doświadczenie zdobywał w kilku wrocławskich agencjach SEO. Wyspecjalizował się w obsłudze SEO dla serwisów niemieckojęzycznych. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu użyteczności stron www. Mając wiedzę ze styku obu dziedzin jest w stanie kompleksowo doradzać klientom nt. zwiększania ruchu na stronie oraz doskonaleniu konwersji z działań online marketingowych.

Dawid Pietkiewicz

TEAM LIDER SEO, ASO EKSPERT
Specjalista SEO i lider zespołu ASO, którego niewątpliwym atutem jest zamiłowanie do technicznych aspektów SEO i ASO oraz nieustanne szukanie nowych, niestandardowych rozwiązań. Pracował z wieloma branżami, w swoim portfolio ma zarówno duże sklepy internetowe jak i strony przygotowane pod klienta B2B.

Aleksandra Sudnik

CONTENT MANAGER
Content Manager w Fox Strategy, która z ogromny zamiłowaniem pracuje nad wszystkim co wymaga kreatywności i niecodziennego podejścia. Lubuje się w długich treściach - od opisu i contentu na stronę, po posty blogowe i artykuły. Z wykształcenia psycholog biznesu, co z pewnością pomaga jej w tworzeniu strategii komunikacyjnej i projektowaniu treści, a także była specjalistka SEO. Teksty powstałe spod jej klawiatury łączą w sobie optymalizację, oryginalność i indywidualne ustalenia z klientem. Nie lubi lać wody, chyba, że akurat tworzy wpis na jej temat. Prywatnie miłośniczka siatkówki, dobrego kina i wyjazdów do Rzymu.

Sprytny Kurs SEO - FAQ

Co da mi uczestnictwo w Sprytnym Kursie SEO?
Co otrzymam w cenie kursu?
Czy po ukończeniu kursu otrzymam certyfikat?
Jak długo będę miał / miała dostęp do platformy kursu?

Dzięki ukończeniu Sprytnego Kursu SEO, będzie Ci łatwiej samodzielnie promować Twoją stronę internetową lub współpracować ze specjalistami odpowiadającymi dotąd za działania SEO. 

Po kursie będziesz umieć:

 • typować słowa kluczowe powiązane z tematyką witryny i sprawdzać ich potencjał
 • tworzyć treści, optymalizować je pod kątem SEO oraz unikać duplikacji
 • zwiększyć atrakcyjność wyniku danej witryny na tle konkurencji
 • zoptymalizować metatagi i zaplanować strukturę nagłówków
 • wyodrębnić ze struktury serwisu czy sklepu najważniejsze typy dokumentów i określić ich wspólne cechy
 • podjąć decyzję na temat tego jak zarządzić paginacją, filtrowaniem, sortowaniem czy wyszukiwarką wewnętrzną
 • sprawdzić czy w linkowaniu wewnętrznych występują błędy i wybrać sposób ich usunięcia; będziesz też znać sposoby na poprawę linkowania w obrębie witryny
 • sprawdzić jak Google indeksuje poszczególne podstrony, jakie błędy towarzyszą temu procesowi i jak zarządzać crawl budget
 • zweryfikować poprawność przekierowań
 • ocenić poprzez narzędzia wydajność strony i wytypować pola wymagające optymalizacji
 • poprawić optymalizację grafik i materiałów video
 • zidentyfikować i znaleźć rozwiązania dla najczęstszych problemów optymalizacyjnych
 • sprawdzić, czy witryna jest przyjazna dla urządzeń mobilnych
 • zidentyfikować elementy mające największy wpływ na użyteczność
 • zweryfikować widoczność wizytówki w Google My Business i wprowadzić zmiany optymalizacyjne w jej obrębie
 • ocenić swoją strategię linkbuildingu i zróżnicować profil odnośników
 • użyć narzędzi, które wspomogą ocenę potencjału strony
 • zaplanować strategię promocji witryny w wynikach wyszukiwania
 • zoptymalizować podstronę aplikacji mobilnej

Innymi słowy, będziesz wiedzieć, które elementy witryny poprawić, które z kolei rozwinąć i udoskonalić (tak aby zwiększyć szansę na jej pojawienie się na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania) oraz będziesz umieć zaplanować prace i zweryfikować dotychczasową strategię SEO.

W cenie kursu otrzymasz dostęp do kursu "Sprytny kurs SEO" w platformie szkoleniowej dostępnej pod adresem panel.foxstrategy.pl

W ramach kursu otrzymasz będziesz dostęp do 16 modułów, po kilka lekcji w każdym. 

Łącznie czeka na Ciebie ponad 20 godzin wiedzy oraz materiały w formie PDF. Po ukończeniu kursu, otrzymasz również certyfikat.

TAK, po ukończeniu wszystkich modułów kursu, w panelu Akademii Fox Strategy będzie na Ciebie czekać certyfikat ukończenia Sprytnego Kursu SEO.

PRZEZ ROK OD ZAKUPU KURSU. SEO to dziedzina bardzo dynamiczna, stąd zależy nam na dostarczeniu Ci najbardziej aktualnej na dzień dzisiejszy wiedzy. Za kilka lat jednak może okazać się, że część wiedzy omawianej w kursie zdeaktualizowała się (tak, jak np. atrybut nofollow linków jakiś czas temu przestał być dyrektywą po wielu latach uznawania, że linki nofollow nie niosą większej wartości). Z tego względu nasz premierowy kurs będzie dla Ciebie dostępny przez 12 miesięcy. Nie wykluczamy aktualizacji w przyszłości, lecz nie jest ona przez nas gwarantowana.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram