Poznaj zespół Fox Strategy!

Dowiedz się, kto stoi za sukcesem naszych klientów w wynikach wyszukiwania.

Ewelina Podrez

Ewelina Podrez

Head of SEO / Prezes Zarządu

Marketingiem internetowym zajmuje się od 7 lat. W tym czasie przeszła pełną ścieżkę kariery agencyjnej – od Młodszego Specjalisty do Menadżera Działu, równolegle prowadząc działania freelancerskie. Zdobywając doświadczenie wypracowała metody pozwalające na uzyskanie trwałego efektu działań pozycjonowania. Ekspert w zakresie optymalizacji stron pod kątem SEO.

Od początku 2015 roku spełnia się jako właściciel naszej agencji. Odpowiedzialna jest za strategię rozwoju firmy, kontakt z klientami i nadzór procesów SEO/SEM.

W czasie wolnym goni za kolejnymi gadżetami i suczką Teslą. Oprócz tego czyta kryminały, ogląda seriale, wykonuje martwe ciągi i… wyczekuje na Diablo IV 🙂 Więcej…

Zobacz wpisy Eweliny Podrez na naszym blogu >>

Katarzyna Baranowska

Katarzyna Baranowska

SEM Manager / Wiceprezes Zarządu

Posiada 7-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEO. Specjalizuje się w audytach i tworzeniu zaleceń optymalizacyjnych dla e-commerce i dużych serwisów internetowych oraz przygotowuje i wdraża strategie umożliwiające wzrost popularności w wyszukiwarce Google. Równocześnie zajmuje się doradztwem i szkoleniami z zakresu SEO.

Wcześniejsze doświadczenie zdobywała pracując jako Starszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego, a następnie jako Manager ds. Szkoleń w dziale SEO w jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce.

Jako SEM Manager w Fox Strategy koordynuje i odpowiada za wszystkie działania związane z projektowaniem i prowadzeniem kampanii w wyszukiwarce Google oraz poprawą konwersji dla serwisów i sklepów internetowych. Jej zadaniem jest również promocja marki i prowadzenie działań wspierających rozwój Fox Strategy.

W wolnym czasie (powiedźmy sobie szczerze, że jako aktywna mama nie ma go zbyt wiele) uwielbia skandynawskie kryminały i kulinarne eksperymenty “na cztery ręce”. Więcej…

Kamil Demidowski

Kamil Demidowski

Starszy Specjalista SEO

Kamil posiada ponad 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów SEO oraz ponad 2-letnie w pracy nad użytecznością serwisów internetowych – zarówno e-commerce, jak i stron firmowych.

Specjalizuje się w optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO zarówno na rynku polskim, jak i niemieckim. Kamil równolegle rozwija się w pracach UX/ UI, analityce web’owej – mając na uwadze końcowy rezultat działań marketingowych – wzrost ruchu na stronach www, wzrost świadomości o marce organizacji oraz wzrost potencjału sprzedażowego Klientów zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

Wcześniejsze doświadczenie zdobywał pracując jako Specjalista ds. SEO, a następnie samodzielny Manager w jednej z wrocławskich agencji SEO/ SEM.

W Fox Strategy koordynuje i zarządza projektami SEO w wyszukiwarce Google dla naszych Klientów.

Jednocześnie Kamil wraz ze swoim doświadczeniem w UX wspiera nas i w tym zakresie, dając dodatkowy impuls zarówno dla naszego wewnętrznego rozwoju, jak i rozwoju naszych Klientów. Możemy również liczyć na jego solidne wsparcie w interdyscyplinarnych szkoleniach wewnętrznych łączących użyteczność, analitykę oraz SEO.

W wolnym czasie (choć nigdy nie ma go zbyt wiele) pasjonuje się w kulinarnych eksperymentach (z planami na dokształcanie się w kuchni molekularnej), rozkładaniu na czynniki pierwsze powieści, opowiadań i wszystkim co związane z Sherlockiem Holmes’em.

Agata Kaliatzi

Agata Kaliatzi

Asystentka Zarządu / Linkbuilding & Content Specialist

Agata od 2012 roku zajmuje się pisaniem tekstów różnej maści – od treści SEO po typowo sprzedażowe i marketingowe. Doświadczenie zdobywała we współpracy freelancerskiej w zakresie linkbuildingu oraz content marketingu z kilkoma agencjami SEO/SEM we Wrocławiu.

Przez ostatni rok stawiała również pierwsze kroki jako pracownik administracyjny. Dlatego w naszej agencji będzie łączyć obie specjalizacje na stanowisku WSZECHOGARNIACZA.

W wolnych chwilach ogląda seriale, dzielnie kończy pisanie swojej
drugiej pracy magisterskiej, a w cieplejsze dni jeździ na rowerze. Ma bzika na punkcie greckiego jedzenia (greckie nazwisko nie jest przypadkiem!) i starych Volkswagenów Garbusów.

Oktawian Kitala

Oktawian Kitala

SEO Project Manager

Oktawian swoją przygodę w SEO rozpoczął właśnie u nas, krótko po osobistym zobowiązaniu się do opanowania tajników optymalizacji stron internetowych.

Pierwszy rok jego kontraktu z Fox Strategy związany był z linkbuildingiem oraz marketingiem szeptanym. Czas ten był dla obu stron na tyle udany, że Oktawian na stałe dołączył do naszego teamu. Po zgłębieniu tajników procesu SEO, od grudnia 2017 Oktawian pełni rolę SEO Project Managera, będąc przy tym odpowiedzialnym za bieżącą obsługę naszych klientów.

Od 2 lat zajmuje się również tworzeniem różnego gatunku treści na potrzeby działalności w samorządzie studenckim.
Poza pracą studiuje psychologię, jako specjalność wybierając psychologię biznesu.

W wolnych chwilach między innymi okupuje ławki na siłowni, randkuje z deskorolką na skateparkach lub czyta książki w towarzystwie psa – Spejsona.

Tesla

Tesla

Happiness Manager / Ekspert ds. Marketingu Szczekanego

Agencyjny niuchacz, przytulanka oraz odstresowywacz – pies oraz jednocześnie lis wielu obowiązków!
W przerwach od zasłużonego odpoczynku dba o zapewnienie reszcie zespołu ustawowych przerw od pracy przy komputerze oraz poprawę nastroju w sytuacjach stresującej walki z algorytmami Google. Odpowiada również za głośne i pełne entuzjazmu witanie gości Fox Strategy.
Nie posiada umowy o pracę, przyjmuje zapłatę (pod stołem naturalnie) w praktycznie każdym rodzaju jedzenia oraz pieszczotach. Krążą plotki, że to ona tak naprawdę steruje działaniami agencji.
Loading...