Poznaj zespół Fox Strategy!

Dowiedz się, kto stoi za sukcesem naszych klientów w wynikach wyszukiwania.

Ewelina Podrez

Ewelina Podrez

Head of SEO / Prezes Zarządu

Marketingiem internetowym zajmuje się od 7 lat. W tym czasie przeszła pełną ścieżkę kariery agencyjnej – od Młodszego Specjalisty do Menadżera Działu, równolegle prowadząc działania freelancerskie. Zdobywając doświadczenie wypracowała metody pozwalające na uzyskanie trwałego efektu działań pozycjonowania. Ekspert w zakresie optymalizacji stron pod kątem SEO.

Od początku 2015 roku spełnia się jako właściciel naszej agencji. Odpowiedzialna jest za strategię rozwoju firmy, kontakt z klientami i nadzór procesów SEO/SEM.

W czasie wolnym goni za kolejnymi gadżetami i suczką Teslą. Oprócz tego czyta kryminały, ogląda seriale, wykonuje martwe ciągi i… wyczekuje na Diablo IV 🙂 Więcej…

Zobacz wpisy Eweliny Podrez na naszym blogu >>

Katarzyna Baranowska

Katarzyna Baranowska

SEM Manager / Wiceprezes Zarządu

Posiada 7-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEO. Specjalizuje się w audytach i tworzeniu zaleceń optymalizacyjnych dla e-commerce i dużych serwisów internetowych oraz przygotowuje i wdraża strategie umożliwiające wzrost popularności w wyszukiwarce Google. Równocześnie zajmuje się doradztwem i szkoleniami z zakresu SEO.

Wcześniejsze doświadczenie zdobywała pracując jako Starszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego, a następnie jako Manager ds. Szkoleń w dziale SEO w jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce.

Jako SEM Manager w Fox Strategy koordynuje i odpowiada za wszystkie działania związane z projektowaniem i prowadzeniem kampanii w wyszukiwarce Google oraz poprawą konwersji dla serwisów i sklepów internetowych. Jej zadaniem jest również promocja marki i prowadzenie działań wspierających rozwój Fox Strategy.

W wolnym czasie (powiedźmy sobie szczerze, że jako aktywna mama nie ma go zbyt wiele) uwielbia skandynawskie kryminały i kulinarne eksperymenty “na cztery ręce”. Więcej…

Kamil Demidowski

Kamil Demidowski

Starszy Specjalista SEO

Kamil posiada ponad 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów SEO oraz ponad 2-letnie w pracy nad użytecznością serwisów internetowych – zarówno e-commerce, jak i stron firmowych.

Specjalizuje się w optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO zarówno na rynku polskim, jak i niemieckim. Kamil równolegle rozwija się w pracach UX/ UI, analityce web’owej – mając na uwadze końcowy rezultat działań marketingowych – wzrost ruchu na stronach www, wzrost świadomości o marce organizacji oraz wzrost potencjału sprzedażowego Klientów zarówno w Polsce jak i w Niemczech.

Wcześniejsze doświadczenie zdobywał pracując jako Specjalista ds. SEO, a następnie samodzielny Manager w jednej z wrocławskich agencji SEO/ SEM.

W Fox Strategy koordynuje i zarządza projektami SEO w wyszukiwarce Google dla naszych Klientów.

Jednocześnie Kamil wraz ze swoim doświadczeniem w UX wspiera nas i w tym zakresie, dając dodatkowy impuls zarówno dla naszego wewnętrznego rozwoju, jak i rozwoju naszych Klientów. Możemy również liczyć na jego solidne wsparcie w interdyscyplinarnych szkoleniach wewnętrznych łączących użyteczność, analitykę oraz SEO.

W wolnym czasie (choć nigdy nie ma go zbyt wiele) pasjonuje się w kulinarnych eksperymentach (z planami na dokształcanie się w kuchni molekularnej), rozkładaniu na czynniki pierwsze powieści, opowiadań i wszystkim co związane z Sherlockiem Holmes’em.

Agata Kaliatzi

Agata Kaliatzi

Asystentka Zarządu / Linkbuilding & Content Specialist

Agata od 2012 roku zajmuje się pisaniem tekstów różnej maści – od treści SEO po typowo sprzedażowe i marketingowe. Doświadczenie zdobywała we współpracy freelancerskiej w zakresie linkbuildingu oraz content marketingu z kilkoma agencjami SEO/SEM we Wrocławiu.

Przez ostatni rok stawiała również pierwsze kroki jako pracownik administracyjny. Dlatego w naszej agencji będzie łączyć obie specjalizacje na stanowisku WSZECHOGARNIACZA.

W wolnych chwilach ogląda seriale, dzielnie kończy pisanie swojej
drugiej pracy magisterskiej, a w cieplejsze dni jeździ na rowerze. Ma bzika na punkcie greckiego jedzenia (greckie nazwisko nie jest przypadkiem!) i starych Volkswagenów Garbusów.

Oktawian Kitala

Oktawian Kitala

Asystent Działu SEO

Oktawian swoją przygodę w SEO rozpoczął właśnie u nas, krótko po osobistym zobowiązaniu się do opanowania tajników optymalizacji stron internetowych.

Pierwszy rok jego kontraktu z Fox Strategy związany był z linkbuildingiem oraz marketingiem szeptanym. Czas ten był dla obu stron na tyle udany, że Oktawian na stałe dołączył do naszego teamu. Obecnie poszerza horyzonty na stanowisku Asystenta Działu SEO i stopniowo wdraża się w kolejne zadania z zakresu optymalizacji stron internetowych pod okiem naszego zespołu.

Od 2 lat zajmuje się również tworzeniem różnego gatunku treści na potrzeby działalności w samorządzie studenckim.
Poza pracą studiuje psychologię, jako specjalność wybierając psychologię biznesu.

W wolnych chwilach między innymi okupuje ławki na siłowni, randkuje z deskorolką na skateparkach lub czyta książki w towarzystwie psa – Spejsona.

Tesla

Tesla

Happiness Manager / Ekspert ds. Marketingu Szczekanego

Agencyjny niuchacz, przytulanka oraz odstresowywacz – pies oraz jednocześnie lis wielu obowiązków!
W przerwach od zasłużonego odpoczynku dba o zapewnienie reszcie zespołu ustawowych przerw od pracy przy komputerze oraz poprawę nastroju w sytuacjach stresującej walki z algorytmami Google. Odpowiada również za głośne i pełne entuzjazmu witanie gości Fox Strategy.
Nie posiada umowy o pracę, przyjmuje zapłatę (pod stołem naturalnie) w praktycznie każdym rodzaju jedzenia oraz pieszczotach. Krążą plotki, że to ona tak naprawdę steruje działaniami agencji.
Loading...