Poznaj nasz zespół

Fox Strategy powstało z pomysłu i z pasji do SEO, czyli pozycjonowania stron internetowych. Jedną z misji założycielki Eweliny Podrez- Siamy było stworzenie takiego miejsca pracy, w jakim ona sama chciałaby pracować. I tak w 2015 roku powstało Fox Strategy, w którym najważniejsi są ludzie, którzy to miejsce pracy tworzą. W marcu 2022 minęło nam 7 lat na polskim rynku agencji marketingowych. Sporo się przez ten czas nauczyliśmy i bardzo mocno rozwinęliśmy. Od 2016 co roku sukcesywnie dołączają do nas kolejne osoby.

Obecnie nasz zespół liczy 12 osób.
Pracujemy w płaskiej strukturze organizacyjnej, w której najważniejsze wartości to m.in. odpowiedzialność, transparentność i rozwój. I choć jesteśmy mali, to wielcy w działaniach. Oprócz pozycjonowania stron internetowych na rynku polskim oraz zagranicznym, oferujemy naszym Klientom także usługi z zakresu Google ADS, kampanii w social mediach, pozycjonowanie aplikacji mobilnych, pozycjonowanie dla podcastów.


Zaufały nam osoby i firmy z wielu branż, a naszą dywizą jest bycie częścią zespołu naszych Klientów.
Znajdziesz nas na:

Nasi specjaliści

Ewelina Podrez-Siama

ZAŁOŻYCIELKA I PREZESKA FOX STRATEGY, WŁAŚCICIELKA 75% UDZIAŁÓW W SPÓŁCE

Założycielka i prezeska naszej agencji. W naszym zespole propaguje i wprowadza w życie ideę samoorganizacji.

Ekspertka z 13-letnim doświadczeniem w SEO.  Pierwsze kroki w branży stawiała przechodząc pełną ścieżkę kariery agencyjnej - od asystentki SEO, przez pracę specjalistyczną, po zarządzanie działem SEO. W swojej karierze pracowała z najtrudniejszymi branżami w polskim SEO (podatki, kredyty, ubezpieczenia).  

Dziś skupia się na tworzeniu i wdrażaiu w życie strategii SEO dla sklepów internetowych, blogów, aplikacji mobilnych i podcastów. W swojej pracy stawia na strategiczne podejście, nieszablonowe rozwiązania, otwartą komunikację i przede wszystkim: zwrot z inwestycji w SEO.

Trenerka i prelegentka na licznych wydarzeniach marketingowych, gościni podcastów branżowych i współprowadząca podcast Dziennik Budowy Firmy.

Prywatnie autorka trzech książek kucharskich, choć niebawem i książki o SEO dla blogerów, influencerów i marek osobistych. 

Katarzyna Baranowska

WICEPREZES ZARZĄDU, LIDERKA DZIAŁU SPRZEDAŻY, WŁAŚCICIELKA 25% UDZIAŁÓW W SPÓŁCE
Posiada 8-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEO. Specjalizuje się w audytach i tworzeniu zaleceń optymalizacyjnych dla e-commerce i dużych serwisów internetowych. Przygotowuje i wdraża strategie umożliwiające wzrost popularności w Google. Równocześnie zajmuje się doradztwem i szkoleniami z zakresu SEO.Wcześniejsze doświadczenie zdobywała pracując jako Starszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego, a następnie jako Manager ds. Szkoleń w dziale SEO w jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce.
Jako Liderka Działu Sprzedaży w Fox Strategy koordynuje i odpowiada za wszystkie działania związane z projektowaniem strategii kampanii w wyszukiwarce Google. Jej zadaniem jest promocja marki i prowadzenie działań wspierających rozwój Fox Strategy.
W wolnym czasie (powiedźmy sobie szczerze, że jako aktywna mama nie ma go zbyt wiele) uwielbia skandynawskie kryminały i kulinarne eksperymenty “na cztery ręce”.

Oktawian Kitala

PROJECT MANAGER
Oktawian swoją przygodę w SEO rozpoczął właśnie u nas, krótko po osobistym zobowiązaniu się do opanowania tajników optymalizacji stron internetowych. Pierwszy rok jego kontraktu z Fox Strategy związany był z linkbuildingiem oraz marketingiem szeptanym. Czas ten był dla obu stron na tyle udany, że Oktawian na stałe dołączył do naszego teamu. Po zgłębieniu tajników procesu SEO, od grudnia 2017 Oktawian pełni rolę SEO Project Managera będąc przy tym odpowiedzialnym za bieżącą obsługę naszych klientów. Od 2 lat zajmuje się również tworzeniem różnego gatunku treści na potrzeby działalności w samorządzie studenckim. Poza pracą studiuje psychologię, jako specjalność wybierając psychologię biznesu. W wolnych chwilach między innymi okupuje ławki na siłowni, randkuje z deskorolką na skateparkach lub czyta książki w towarzystwie psa – Spejsona.

Agata Kaliatzi

OFFICE & HR MANAGER
Agata swoje pierwsze kroki w branży marketingowej stawiała w 2012 roku jako copywriter, specjalizując się w tekstach SEO oraz sprzedażowych. Przez cztery lata udało się zbudować bogate portfolio. Dwa lata temu, w pełni świadomie  spróbowała swoich sił na innym stanowisku i w ten sposób zdobyła pierwsze doświadczenie jako pracownik administracyjny. Połączenie świadomości marketingowej i wiedzy administracyjnej pozwoliło jej rozwinąć skrzydła w naszej firmie.

W Fox Strategy miała okazję budować dział administracyjny prawie od początku, pełniąc obecnie stanowisko Office & HR Managera. Wdraża i udoskonala nowe procesy, a także podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach dla pracowników biurowych. Odpowiada także za dział Linkbuildingu. We współpracy z działem SEO przygotowuje comiesięczną strategię dla naszych Klientów, wdraża i szkoli nowych współpracowników i czuwa nad realizacją procesu linkbuildingu.

Po godzinach zgłębia tajniki kuchni bezglutenowej i bezmlecznej, pogłębiając swój konflikt z mąką kokosową. Najbardziej lubi spędzać czas na bieganiu za piłką razem ze swoim psem Tosią i pochłaniać książki o renowacji mebli (już ma pomysł na przerobienie kolejnej szafki). W weekendy jeździ na rolkach lub zwiedza okolice Dolnego Śląska.

Kamil Demidowski

LIDER DZIAŁU SEO NA KRAJE NIEMIECKOJĘZYCZNE
Kamil posiada ponad 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów SEO oraz ponad 2-letnie w pracy nad użytecznością serwisów internetowych – zarówno e-commerce, jak i stron firmowych.Specjalizuje się w optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO zarówno na rynku polskim, jak i niemieckim. Kamil równolegle rozwija się w pracach UX/ UI, analityce web’owej – mając na uwadze końcowy rezultat działań marketingowych– wzrost ruchu na stronach www, wzrost świadomości o marce organizacji oraz wzrost potencjału sprzedażowego Klientów zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Wcześniejsze doświadczenie zdobywał pracując jako Specjalista ds. SEO, a następnie samodzielny Manager w jednej z wrocławskich agencji SEO/ SEM. W Fox Strategy koordynuje i zarządza projektami SEO w wyszukiwarce Google dla naszych Klientów. Jednocześnie Kamil wraz ze swoim doświadczeniem w UX wspiera nas i w tym zakresie, dając dodatkowy impuls zarówno dla naszego wewnętrznego rozwoju, jak i rozwoju naszych Klientów. 

Możemy również liczyć na jego solidne wsparcie w interdyscyplinarnych szkoleniach wewnętrznych łączących użyteczność, analitykę oraz SEO. W wolnym czasie (choć nigdy nie ma go zbyt wiele) pasjonuje się w kulinarnych eksperymentach (z planami na dokształcanie się w kuchni molekularnej), rozkładaniu na czynniki pierwsze powieści, opowiadań i wszystkim co związane z Sherlockiem Holmes’em.

Damian Kołodziej

DIGITAL MARKETING MANAGER
Damian rozpoczął przygodę z marketingiem internetowym w 2011 roku. Zaczynał jako SEO/SEM copywriter, ale bardzo szybko odkrył, że najlepiej realizuje się w pracy nad kampaniami e-marketingowymi. Specjalizuje się w kampaniach AdWords, reklamach w sieciach społecznościowych oraz w obsłudze porównywarek. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampaniiinternetowych dla dużych e-commerce’ów, głównie z branży fashion i sportowej. Wspierał pozyskanie leadów dla sektora B2B, między innymi dla branży finansowej oraz IT. W swojej pracy Damian łączy podejście: kreatywne – jako rasowy copywriter przykłada szczególną uwagę do treści reklam i wartościowego contentu; strategiczne – dobiera tylko najefektywniejsze kanały sprzedaży i planuje z wyprzedzeniem; analityczne – dzień bez Google Analytics to dzień stracony; W Fox Strategy odpowiada za kampanie PPC – wdraża, koordynuje i monitoruje strategie marketingowe. 

Każdego dnia planuje sprytne rozwiązania online, by strony i sklepy Klientów performowały jeszcze skuteczniej. W wolnym czasie zagłębia się w fikcyjne światy (seriale, książki, RPG) i stara się, by jego aktywność fizyczna przestała przypominać sinusoidę. Próbuje czarować w kuchni… z różnym skutkiem

Dawid Pietkiewicz

LIDER DZIAŁU SEO I ASO
Zafascynowany możliwościami jakie daje Internet, chciałby mieć swój wkład w jego rozwój. Z wyszukiwarki Google korzysta, odkąd pamięta. Wiedza jak Google funkcjonuje, z perspektywy użytkownika, pomaga mu w prowadzeniu działań SEO i rozwijaniu swoich umiejętności z zakresu pozycjonowania.Stąd też jego miejsce w naszym zespole. Pierwszą styczność z funkcjonowaniem stron internetowych miał już jako nastolatek. Doświadczenie w projektowaniu witryn oraz wiedzę, jak funkcjonują „od środka”, chce wykorzystywać w pracy przy optymalizacji stron pod kątem SEO. Jego największym atutem jest dokładność oraz zaangażowanie w powierzone zadania. Lubi patrzeć jak serwisy, którymi się zajmuje osiągają wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. 

Wciąż poszerza swoją wiedzę oraz śledzi nowinki z branży. W wolnym czasie robi bałagan w kuchni, wytwarzając własne piwo. Czasami próbuje swoich sił w gotowaniu. Fotograf z zamiłowania. Upodobał sobie zwłaszcza fotografie krajobrazową, więc w każdej podróży ma ze sobą aparat. Potrafi wręcz wstać o czwartej rano, żeby złapać jak najlepsze światło do zdjęcia.

Aleksandra Sudnik

LIDERKA DZIAŁU CONTENTU
Absolwentka psychologii, po specjalizacji biznes. Od 2016 roku, po wcześniejszym odbyciu kilkumiesięcznych praktyk, zajmuje się pisaniem treści różnej maści – głównie artykułów internetowych, poradników, rankingów i tekstów informacyjnych. Żadna branża nie jest jej straszna, gdyż zawsze stawia na merytorykę i rzetelne przygotowanie do opracowywanego tematu. Cechuje ją perfekcjonizm i dbałość o szczegóły. Swoje pierwsze, ekscytujące kroki w SEO postawiła właśnie u Nas, stawiając na rozwój osobisty i gotowość do nauki. Na swoim koncie ma również odbyte szkolenia, min. z komunikacji interpersonalnej czy panelu WordPress. Już na studiach zdobyła doświadczenie w obsłudze i kontaktach z klientami. Wcześniej pełniła rolę Asystentki Zarządu w branży IT.

Prywatnie miłośniczka kinematografii, zwłaszcza kina europejskiego. Wieczory spędza na kibicowaniu podczas rozgrywek Super Ligi w siatkówce, gotowaniu tajskich potraw lub na spacerach z psem – Sonią.

Krzysztof Rutkowski

SPECJALISTA DS. MARKETINGU
Krzysztof rozpoczynał swoją pracę w Fox Strategy od działań contentowych. Z biegiem czasu mocniej wdrożył się w świat SEO i Google Ads. Dziś z powodzeniem realizuje kampanie w wyszukiwarce i wspiera swoich klientów w pozycjonowaniu stron internetowych. Jest w stanie kompleksowo obsłużyć działania marketingowe z różnych branż.

Maciej Rzeźniewski

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU
Od małego brzdąca jestem przesiąknięty sportem głównie dzięki tacie. On zawsze zabierał mnie na mecze piłkarskie, żużel, czy zaciągał przed TV, żeby oglądać polską reprezentację (nie podaję dyscypliny, bo po prostu oglądaliśmy wszystkie występy naszych sportowców). Barcelonie, która jest głównym motywem mojego zdjęcia, zacząłem oficjalnie kibicować ze względu na Ronaldinho, a nieoficjalnie dlatego, że tata kibicował Realowi Madryt. 
Ciężko wybrać mi najlepszy moment związany z moją pasją, bo było ich już tak wiele. Pamiętam za to pierwszy, a były to Mistrzostwa Świata 2002, gdzie w każdym meczu aż do finału kibicowałem
Niemcom, żeby na koniec po dłuuuugich namowach mojego taty (strasznie nie podobało mu się, że kibicuję Niemcom) przerzucić się na Brazylię, która ostatecznie wygrała cały turniej.

Daria Kloc

STARSZA SPECJALISTKA SEO
Starsza Specjalistka SEO, uwielbiająca dobrą muzykę i fotografię. Ta druga pozwala jej uwieczniać muzyczne wydarzenia i koncerty, przy okazji łącząc trzecie zamiłowanie - kynologię.

Od lat pracuje nad optymalizacją wielu sklepów internetowych i stron usługowych. Posiada doświadczenie w tworzeniu audytów i zaleceń optymalizacyjnych. Wyróżnia ją dokładność, staranność i nieustanna chęć docierania do najgłębszych problemów danej domeny.

Małgorzata Zdrenka

COPYWRITERKA W DZIALE SEO NA KRAJE NIIEMIECKOJĘZYCZNE
Miłośniczka Niemiec i języka niemieckiego. Przez lata pracowała i mieszkała za zachodnią granicą, dlatego też zna specyfikę tamtejszego rynku.

Tesla

HAPPINESS MANAGER / EKSPERT DS. MARKETINGU SZCZEKANEGO
Agencyjny niuchacz, przytulanka oraz odstresowywacz – pies oraz jednocześnie lis wielu obowiązków! W przerwach od zasłużonego odpoczynku dba o zapewnienie reszcie zespołu ustawowych przerw od pracy przy komputerze oraz poprawę nastroju w sytuacjach stresującej walki z algorytmami Google. Odpowiada również za głośne i pełne entuzjazmu witanie gości Fox Strategy. Krążą plotki, że to ona tak naprawdę steruje działaniami naszej agencji. Nie posiada umowy o pracę, przyjmuje zapłatę (pod stołem naturalnie) w praktycznie każdym rodzaju jedzenia oraz pieszczotach.

Poproś o ofertę na 
SEO lub SEM:

  Katarzyna Baranowska

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram