Zaznacz stronę

Konsultacje SEO

 

Nie masz czasu, aby zostać samodzielnym ekspertem SEO? Nie wiesz, jak prowadzić działania z zakresu pozycjonowania Twojego serwisu? Chciałbyś dowiedzieć się jak można wycisnąć maksimum z obecności w wyszukiwarkach internatowych?

Jeśli tak, zachęcamy Cię do skorzystania z konsultacji SEO z naszymi specjalistami. Doradzimy Ci, jakie działania SEO podjąć, dopasowując je do możliwości i implementacji na Twojej stronie www.

Konsultacja SEO to rozmowa pomiędzy klientem, a specjalistą SEO w trakcie której omawiane są zarówno bieżące, jak i strategiczne na przyszłość działania. Mają one na celu poprawić zarówno widoczność organiczną w Google, jak również pozyskać większy ruch na stronie, którego założeniem jest dokonanie konwersji (zakup produktu czy też zamówienie usługi).

Konsultacje mają za zadanie wskazać najważniejsze błędy w funkcjonowaniu serwisu, które uniemożliwiają zwiększanie się widoczności organicznej, a tym samym zwiększanie się ruchu na stronie z wynikach organicznych Google.

Masz pytania?

Napisz do nas i skorzystaj z konsultingu u naszych specjalistów.

 

Podczas konsultingu SEO możemy zarówno omówić bieżącą kondycję serwisu, zaplanować działania poprawiające widoczność, jak również przeprowadzić mini audyt SEO, omawiając kwestie rozwoju opisów produktów na stronie, czy kompleksowego działania z zakresu content marketingu.

Konsultacje SEO są polecane przede wszystkim tym, którzy mają ograniczony budżet (który bardzo często definiowany jest wobec usługi jako całość: optymalizacja + linkbuilding w przypadku pełnej usługi SEO). Jest wiec to doskonała alternatywa dla osób, które chcą dowiedzieć co można zrobić nieco niższymi nakładami, z jednoczesnym nastawieniem na możliwość wdrożenia oraz maksymalizację działań i efektów.

Jakie są korzyści z przeprowadzenia konsultacji SEO?

SEO konsultacje to przede wszystkim szczera rozmowa na linii klient – specjalista SEO. W ramach konsultacji SEO oczekuj od nas przede wszystkim szczerej i otwartej komunikacji, na temat tego co nie działa poprawnie w całym procesie wpływającym na pozycjonowanie, wraz z rzeczową argumentacją.

}

Oszacowany czas

Oszacujemy ile mniej więcej czasu zajmie Twojej stronie, aby skutecznie zacząć rywalizować z konkurencją i jakich nakładów finansowych może to wymagać. Dzięki temu maksymalnie efektywnie zostaną wykorzystane wszystkie godziny przeznaczone na konsulting SEO, a przedstawiona estymacja pozwoli zaplanować dalsze działania.

Ocena działań

Ocenimy efektywność dotychczas podejmowanych działań, wskazując na konkretne elementy, wymagające priorytetowej naprawy. To dzięki tym wskazówkom poznasz nieco lepiej swój serwis, wiedząc czego się wystrzegać w przyszłości.

Podpowiedzi wdrożeń

Podpowiemy Ci co warto wdrożyć na stronie, aby ta była bardziej przyjazna wyszukiwarkom internetowym, a co za tym idzie – przyciągała więcej ruchu. Wytyczne dotyczyć będą zarówno kwestii technicznych, contentu, jak i rozbudowy serwisu o kolejne podstrony lub usługi.

Zrozumienie swoich klientów

Podczas konsultacji SEO dowiesz się jak i czego wyszukują w internecie Twoi potencjalni klienci. Pokażemy Ci jakie działania podjąć, aby do nich skuteczniej docierać, a szereg analiz i propozycji podpowie jak odpowiedzieć na potrzeby potencjalnych klientów.

Działania on-site i off-site

Podczas konsultacji SEO dowiesz się, jakie elementy zarówno na Twojej stronie (onsite), jak i działania poza nią (offsite) wpływają na gorsze rankowanie w Google na dane grupy fraz kluczowych. Ponadto powiemy Ci jakie podjąć działania w celu ich naprawienia;

Co otrzymasz w ramach konsultacji SEO?

  • Konkretne wskazówki, umożliwiające wdrożenie „tu i teraz” konkretnych rozwiązań naprawiających aktualne błędy na stronie www;
  • Wsparcie realizowane zarówno drogą telefoniczną, mailową lub w formie videochatu w ustalonymi limicie godzin pracy Konsultanta SEO;
  • Wytyczenie konkretnych kanałów i form reklamy do Twojej grupy docelowej;
  • Zaplanowanie doraźnych sposobów generowania ruchu na Twojej stronie internetowej;
  • Analizę możliwości promocji nowych produktów lub usług.

 

Kiedy warto skorzystać z konsultacji SEO?

Konsulting SEO jest dobrą metodą rozpoczęcia prac SEO dla Twojej witryny, nim np. dojdzie do uruchomienia pełnej i kompleksowej usługi SEO. Podczas konsultacji poznasz nasze metody pracy i ocenisz czy taka formuła jest dla Ciebie optymalna.

SEO konsultacje są również wskazane w momencie:

  • projektowania nowego serwisu (lub przeprojektowywania aktualnego);
  • dokonywania migracji na inny serwer lub zmiany domeny;
  • w celu weryfikacji aktualnej kondycji serwisu w wyszukiwarce oraz szukaniu form jej doskonalenia.

Koszty konsultacji SEO

 

W sytuacji, w której nie szukasz pełnej usługi SEO, a zależy Ci z kolei na wsparciu Specjalisty SEO/ Konsultanta SEO zarówno jednorazowo, jak i na stałe –  oferta konsultacji z zakresu SEO jest dedykowana właśnie dla Ciebie.

Posiadamy bardzo zróżnicowane doświadczenie w pracy z różnymi branżami – od kancelarii prawnych po duże e-sklepy odzieżowe, tym samym będziemy w stanie spojrzeć na Twoje usługi / produkty pod różnym kątem.

Zobacz jak pracujemy nad tym projektami:

Konsulting SEO Wrocław

Konsulting SEO Wrocław

biuro@foxstrategy.pl

Fox Strategy sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
50-044 Wrocław
NIP: 8971837880
REGON: 366905453
KRS: 0000671014

Poproś o ofertę na KONSULTING SEO:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

2 + 3 =

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

Katarzyna Baranowska

Katarzyna Baranowska

Ekspert SEO i Wiceprezes

☎️ 519 087 061
📧 biuro@foxstrategy.pl

Loading...