Konsultacje SEO

Konsultacja SEO to rozmowa pomiędzy klientem, a specjalistą SEO w trakcie której omawiane są zarówno bieżące, jak i strategiczne na przyszłość działania. 

Mają one na celu poprawić zarówno widoczność organiczną w Google, jak również pozyskać większy ruch na stronie, którego założeniem jest dokonanie konwersji (zakup produktu czy też zamówienie usługi).
Konsultacje mają za zadanie wskazać najważniejsze błędy w funkcjonowaniu serwisu, które uniemożliwiają zwiększanie się widoczności organicznej, a tym samym zwiększanie się ruchu na stronie z wynikach organicznych Google.

Na zdjęciu Dawid Pietkiewicz - Lider Działu SEO&ASO.
Zapytaj o ofertę na konsultacje seo
Podczas konsultingu SEO możemy zarówno omówić bieżącą kondycję serwisu, zaplanować działania poprawiające widoczność, jak również przeprowadzić mini audyt SEO, omawiając kwestie rozwoju opisów produktów na stronie, czy kompleksowego działania z zakresu content marketingu.

Konsultacje SEO są polecane przede wszystkim tym, którzy mają ograniczony budżet (który bardzo często definiowany jest wobec usługi jako całość: optymalizacja + linkbuilding w przypadku pełnej usługi SEO). Jest wiec to doskonała alternatywa dla osób, które chcą dowiedzieć co można zrobić nieco niższymi nakładami, z jednoczesnym nastawieniem na możliwość wdrożenia oraz maksymalizację działań i efektów.

Masz pytania?

Napisz do nas i skorzystaj z konsultingu u naszych specjalistów.
Zapytaj o ofertę

Dlaczego warto skorzystać z konsultacji SEO z Fox Strategy?

Oszacowany czas

Oszacujemy ile mniej więcej czasu zajmie Twojej stronie, aby skutecznie zacząć rywalizować z konkurencją i jakich nakładów finansowych może to wymagać. Dzięki temu maksymalnie efektywnie zostaną wykorzystane wszystkie godziny przeznaczone na konsulting SEO, a przedstawiona estymacja pozwoli zaplanować dalsze działania.

Ocena działań

Ocenimy efektywność dotychczas podejmowanych działań, wskazując na konkretne elementy, wymagające priorytetowej naprawy. 

To dzięki tym wskazówkom poznasz nieco lepiej swój serwis, wiedząc czego się wystrzegać w przyszłości.

Zrozumienie swoich klientów

Podczas konsultacji SEO dowiesz się jak i czego wyszukują w internecie Twoi potencjalni klienci. Pokażemy Ci jakie działania podjąć, aby do nich skuteczniej docierać, a szereg analiz i propozycji podpowie jak odpowiedzieć na potrzeby potencjalnych klientów.

Podpowiedzi wdrożeń

Podpowiemy Ci co warto wdrożyć na stronie, aby ta była bardziej przyjazna wyszukiwarkom internetowym, a co za tym idzie – przyciągała więcej ruchu. Wytyczne dotyczyć będą zarówno kwestii technicznych, contentu, jak i rozbudowy serwisu o kolejne podstrony lub usługi.

Działania on-site

Podczas konsultacji SEO dowiesz się, jakie elementy na Twojej stronie (onsite)  wpływają na gorsze rankowanie w Google na dane grupy fraz kluczowych. Ponadto powiemy Ci jakie podjąć działania w celu ich naprawienia.

Działania off-site

Dowiesz się jakie działania poza Twoją stroną (offsite) wpływają na gorsze rankowanie w Google na dane poszczególne grupy fraz kluczowych. Zaproponujemy Ci działania w celu ich naprawienia.

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o SEO

Konsultacje SEO z Fox Strategy

Co otrzymasz w ramach konsultacji SEO?

Czym są konsultacje SEO?

Jak przebiegają konsultacje SEO?

 • Konkretne wskazówki, umożliwiające wdrożenie „tu i teraz” konkretnych rozwiązań naprawiających aktualne błędy na stronie www;
 • Wsparcie realizowane zarówno drogą telefoniczną, mailową lub w formie videochatu w ustalonymi limicie godzin pracy Konsultanta SEO;
 • Wytyczenie konkretnych kanałów i form reklamy do Twojej grupy docelowej;
 • Zaplanowanie doraźnych sposobów generowania ruchu na Twojej stronie internetowej;
 • Analizę możliwości promocji nowych produktów lub usług.

Konsulting SEO jest dobrą metodą rozpoczęcia prac SEO dla Twojej witryny, nim np. dojdzie do uruchomienia pełnej i kompleksowej usługi SEO. Podczas konsultacji poznasz nasze metody pracy i ocenisz czy taka formuła jest dla Ciebie optymalna.

SEO konsultacje są również wskazane w momencie:

 • projektowania nowego serwisu (lub przeprojektowywania aktualnego);
 • dokonywania migracji na inny serwer lub zmiany domeny;
 • w celu weryfikacji aktualnej kondycji serwisu w wyszukiwarce oraz szukaniu form jej doskonalenia.

W sytuacji, w której nie szukasz pełnej usługi SEO, a potrzebny Ci jest Specjalista SEO/ Konsultant SEO zarówno jednorazowo, jak i na stałe –  oferta konsultacji z zakresu SEO jest dedykowana właśnie dla Ciebie.

Posiadamy bardzo zróżnicowane doświadczenie w pracy z różnymi branżami – od kancelarii prawnych po duże e-sklepy odzieżowe, tym samym będziemy w stanie spojrzeć na Twoje usługi / produkty pod różnym kątem.

Ile kosztują konsultacje SEO z Fox Strategy?

Jednorazowa

280
zł/h
 • Cena obejmuje jedną godzinę konsultingu.

 • Liczba godzin i łączna wycena ustalana jest indywidualnie, po wcześniejszym zapoznaniu się ze wskazanym serwisem.

Zapisz się do Sprytnego Newslettera

Kiedy warto skorzystać z konsultacji SEO?


W sytuacji, w której nie szukasz pełnej usługi SEO, a zależy Ci z kolei na wsparciu Specjalisty SEO/ Konsultanta SEO zarówno jednorazowo, jak i na stałe – konsultacje SEO dla firm są  dla Ciebie.

Posiadamy bardzo zróżnicowane doświadczenie w pracy z różnymi branżami – od kancelarii prawnych po duże e-sklepy odzieżowe, tym samym będziemy w stanie spojrzeć na Twoje usługi / produkty pod różnym kątem.

Indywidualne konsultacje SEO to przede wszystkim szczera rozmowa na linii klient – specjalista SEO. W ramach konsultacji SEO oczekuj od nas przede wszystkim szczerej i otwartej komunikacji, na temat tego co nie działa poprawnie w całym procesie wpływającym na pozycjonowanie, wraz z rzeczową argumentacją.


1000
Co najmniej tyle godzin konsultingu przeprowadziliśmy dla naszych Klientów.
Na zdjęciu Dział SEO w Fox Strategy

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

Zapytaj o ofertę

  Katarzyna Baranowska

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram