Podcast Dziennik Budowy Firmy

Szukasz praktycznej wiedzy na temat biznesu i marketingu? 

W Dzienniku Budowy Firmy, naszym podcaście marketingowo-biznesowym, nasza załoga co 2 tygodnie serwuje Ci kolejne porcje użytecznej wiedzy na temat SEO (optymalizacji stron internetowcyh), marketingu płatnego w Google Ads i na Facebooku, content marketingu i copywritingi, HR, administracji i zarządzania projektami.

Dziennik Budowy Firmy to aż 9 zupełnie różnych spojrzeń na mały i większy biznes. 
9, bo tylu nagrywających liczy nasz podcast. Wierzymy, że oferowana przez nas wiedza dostarczy Ci tego, czego potrzebujesz - edukacji, która pozwoli Ci doskonalić biznes od różnych stron, i inspiracji, która doda mu skrzydeł, a Tobie pomysłów na dalszy rozwój Twoich produktów i usług.
Przejdź do podcastu

Słuchaj nas na:

google podcast
apple podcast

Kim jesteśmy?

Pozycjonujemy strony internetowe na podstawie słów kluczowych o najwyższym potencjale biznesowym. Wyznajemy zasadę, że wysoka pozycja w Google musi bezpośrednio przekładać się na cele biznesowe.

O czym tworzymy?

Nasi certyfikowani specjaliści Google AdWords posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze sektora B2B oraz B2C. Gwarantujemy systematyczne raportowanie i rozliczenie za efekt.

Co Ci to da?

Tworzymy angażujące strategie komunikacyjne we wszystkich serwisach społecznościowych. Budujemy trwałe relacje między marką a konsumentami i umacniamy pozytywny wizerunek firm w mediach.

Poznaj naszych prowadzących

Ewelina Podrez-Siama

ZAŁOŻYCIELKA I PREZESKA FOX STRATEGY, EKSPERTKA SEO
Założycielka i prezeska wrocławskiej agencji digital marketingu Fox Strategy, w której pracuje z 12-osobowym zespołem doświadczonych specjalistów oraz propaguje i wprowadza w życie ideę samoorganizacji.

Ekspertka SEO z 13-letnim doświadczeniem w pracy ze sklepami internetowymi, blogami, aplikacjami mobilnymi i podcastami. W swojej pracy stawia na strategiczne podejście, nieszablonowe rozwiązania, otwartą komunikację i przede wszystkim: zwrot z inwestycji w SEO.

Trenerka i prelegentka na licznych wydarzeniach marketingowych, gościni podcastów branżowych i współprowadząca podcast Dziennik Budowy Firmy.

Prywatnie autorka trzech książek kucharskich, choć niebawem i książki o SEO dla blogerów, influencerów i marek osobistych. 

Katarzyna Baranowska

WICEPREZESKA I EKSPERTKA SEO
Wiceprezes Fox Strategy. W branży SEO od ponad 10 lat. Pracuje zarówno z biznesami lokalnymi, jak i e-commerce. Specjalizuje się w audytach i tworzeniu zaleceń optymalizacyjnych. Wielbicielka otwartej i szczerej komunikacji oraz indywidualnej obsługi klienta. Od 2017 roku współwłaścicielka agencji Fox Strategy.

Oktawian Kitala

EKSPERT SEO, PROJECT MANAGER
Oktawian swoją przygodę w SEO rozpoczął właśnie u nas, krótko po osobistym zobowiązaniu się do opanowania tajników optymalizacji stron internetowych. Pierwszy rok jego kontraktu z Fox Strategy związany był z linkbuildingiem oraz marketingiem szeptanym. Czas ten był dla obu stron na tyle udany, że Oktawian na stałe dołączył do naszego teamu. Po zgłębieniu tajników procesu SEO, od grudnia 2017 Oktawian pełni rolę SEO Project Managera będąc przy tym odpowiedzialnym za bieżącą obsługę naszych klientów. Od 2020 roku także psycholog z ukończoną specjalnością: psychologia biznesu. W wolnych chwilach, między innymi, okupuje ławki na siłowni i stawia pierwsze kroki w blogosferze w tematyce psychologii oraz efektywności osobistej.

Damian Kołodziej

DIGITAL MARKETING MANAGER
Z marketingiem internetowym związany jest nieprzerwanie od 2010 roku. Zaczynał swoją przygodę z branżą jako copywriter, ale bardzo szybko zaczął tworzyć swoje pierwsze kampanie reklamowe i tak już zostało. W agencji SEO/SEM Fox Strategy pełni rolę Digital Marketing Managera i odpowiada za kompleksową obsługę kampanii reklamowych dla klientów agencji. Specjalizuje się reklamach Google Ads, Facebook Ads oraz w analityce internetowej. Jest zwolennikiem współpracy opartej na mierzalnych celach. Pracował dla dużych sklepów internetowych z branży fashion, klientów z sektora B2B i B2C z różnych branż. Posiada doświadczenie w promocji na rynku polskim, ale także zagranicznym (głównie rynki anglojęzyczne i Niemcy). Prywatnie jest miłośnikiem fantasy, dobrego, niebanalnego serialu i odtwórstwa historycznego.

Dawid Pietkiewicz

SEO&ASO TEAM LEADER
Specjalista SEO i lider zespołu ASO, którego niewątpliwym atutem jest zamiłowanie do technicznych aspektów SEO i ASO oraz nieustanne szukanie nowych, niestandardowych rozwiązań. Pracował z wieloma branżami, w swoim portfolio ma zarówno duże sklepy internetowe jak i strony przygotowane pod klienta B2B.

Agata Kaliatzi

OFFICE & HR MANAGER
Swoje pierwsze kroki na ścieżce zawodowej stawiała w copywritingu, tworząc treści o różnorodnej tematyce zarówno dla branży e-commerce jak i treści SEO. W 2016 roku postanowiła spróbować swoich sił jako pracownik administracyjny. Natomiast w 2017 roku rozpoczęła pracę Fox Strategy, budując Dział Administracyjny w zasadzie od początku. Obecnie pełni swoje obowiązki na stanowisku Office&HR Manager, odpowiadając za obieg dokumentów w firmie, opiekuje się Linkbuilderami, a także organizuje i wspiera rekrutacje. Wdraża także nowych pracowników do naszej Lisiej Ekipy.

Aleksandra Sudnik

CONTENT MANAGER
Content Manager w Fox Strategy, która z ogromny zamiłowaniem pracuje nad wszystkim co wymaga kreatywności i niecodziennego podejścia. Lubuje się w długich treściach - od opisu i contentu na stronę, po posty blogowe i artykuły. Z wykształcenia psycholog biznesu, co z pewnością pomaga jej w tworzeniu strategii komunikacyjnej i projektowaniu treści, a także była specjalistka SEO. Teksty powstałe spod jej klawiatury łączą w sobie optymalizację, oryginalność i indywidualne ustalenia z klientem. Nie lubi lać wody, chyba, że akurat tworzy wpis na jej temat. Prywatnie miłośniczka siatkówki, dobrego kina i wyjazdów do Rzymu.

Kamil Demidowski

LIDER DZIAŁU SEO NA KRAJE NIEMIECKOJĘZYCZNEJ
Z branżą SEO związany od ok 8 lat. We wrocławskiej agencji SEO/ SEM Fox Strategy pełni rolę SEO Team Leadera, gdzie odpowiada za wsparcie Specjalistów w kompleksowej obsłudze klientów z zakresu SEO. Swoje doświadczenie zdobywał w kilku wrocławskich agencjach SEO. Wyspecjalizował się w obsłudze SEO dla serwisów niemieckojęzycznych. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu użyteczności stron www. Mając wiedzę ze styku obu dziedzin jest w stanie kompleksowo doradzać klientom nt. zwiększania ruchu na stronie oraz doskonaleniu konwersji z działań online marketingowych.

Krzysztof Rutkowski

SPECJALISTA DS. MARKETINGU
Krzysztof rozpoczynał swoją pracę w Fox Strategy od działań contentowych. Z biegiem czasu mocniej wdrożył się w świat SEO i Google Ads. Dziś z powodzeniem realizuje kampanie w wyszukiwarce i wspiera swoich klientów w pozycjonowaniu stron internetowych. Jest w stanie kompleksowo obsłużyć działania marketingowe z różnych branż. Poszerza swoją wiedzę z różnych dziedzin, m.in. finansów, tworzenia stron internetowych i programowania. Z wykształcenia finansista, więc cyferki nie są mu obce. Prywatnie fan piłki ręcznej i piłki nożnej. Ponoć najlepszy w Fifie w zespole. Dzień rozpoczyna od informacji ze świata, a kończy na przeczytaniu dobrej książki.

Sprytny Newsletter

Co 2. tygodnie na Twojej skrzynce pojawiają się nowinki ze świata SEO/SEM, ProTipy tworzone przez cały zespół Fox Strategy, wskazówki marketingowe i wiele, wiele niespodzianek.
ZAPISZ SIĘ

Sprytny Kurs SEO i Sprytny Kurs Ads

W ramach dzielenia się swoją wiedzą nagraliśmy ponad 20-godzinny Kurs SEO i dwuczęściowy Kurs Ads. Oprócz kilkunastu modułów przygotowaliśmy certyfikaty i atrakcyjne bonusy.
zOBACZ KURSY

Poproś o ofertę na 
SEO lub SEM:

  Katarzyna Baranowska

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram