Sprytny Newsletter

Spotkajmy się na marketingowej kawie lub biznesowej herbacie!

Cześć! Z tej strony Ewelina Podrez-Siama z Fox Strategy. Specjalistka SEO od trzynastu lat, przedsiębiorczyni od przeszło ośmiu. Być może już spotkaliśmy się na konferencji branżowej, może znamy się osobiście, a może dopiero poznamy ;)

Zapraszam Cię na spotkanie w co drugą środę na Twojej skrzynce e-mail.

Możesz liczyć na cykliczny ProTip marketingowy, porady dla Twojego biznesu, newsy i plotki z branży SEO/SEM oraz kody rabatowe na nasze kursy online.

Po to byś mógł / mogła jeszcze lepiej prowadzić swoją firmę i jej marketing!

Subskrybuj Sprytny Newsletter

Data:
Co 2 tygodnie
Miejsce:
Twoja skrzynka
Zapisz się

Co zyskasz dzięki Sprytnemu Newsletterowi?

ProTipy

Nasi Subskrybenci otrzymują ProTipy tworzone przez cały zespół Fox Strategy. W ramach checklisty wspominamy o m.in. trendach, feedbackach, zarządzaniu zespołem, podpowiadamy jak pisać treści, zdradzamy jak skonfigurować kampanię Ads,  i jak wyglądają działania SEO na platformie Amazon.

Ciekawostki z branży

Śledzimy branżę SEO/SEM, aby informować Cię o najważniejszych wydarzeniach, update'ach, czy prezentacjach, które warto obejrzeć. Co 2. tygodnie pojawia się cykl " Co słychać w świecie marketingu online?", którego autorem jest   Oktawian Kitala.

Kody rabatowe

Subskrybenci otrzymują dodatkowe gratisy i jako pierwsi skorzystać mogą z rabatów na nasze ebooki, Sprytny Kurs Ads lub Sprytny Kurs SEO. Jeśli więc nie chcesz przegapić specjalnych okazji i promocji - zapisz się na listę i oczekuj niespodzianek od całego, zaangażowanego w proces twórczy, zespołu.

Zza kulis Fox Strategy

Szykujemy wiele niespodzianek, bierzemy udział w akcjach, regularnie nagrywamy odcinki  #DBF, organizujemy webinary i publikujemy posty na blogu. Nie chcemy, abyś przegapił_a te wydarzenia, dlatego w Sprytnym Newsletterze o wszystkim Ci przypomnimy. 

Autorzy Sprytnego Newslettera

Ewelina Podrez-Siama

ZAŁOŻYCIELKA I PREZESKA FOX STRATEGY, EKSPERTKA SEO
Założycielka i prezeska naszej agencji. W naszym zespole propaguje i wprowadza w życie ideę samoorganizacji.

Ekspertka z 13-letnim doświadczeniem w SEO. Pierwsze kroki w branży stawiała przechodząc pełną ścieżkę kariery agencyjnej - od asystentki SEO, przez pracę specjalistyczną, po zarządzanie działem SEO. W swojej karierze pracowała z najtrudniejszymi branżami w polskim SEO (podatki, kredyty, ubezpieczenia).

Dziś skupia się na tworzeniu i wdrażaniu w życie strategii SEO dla sklepów internetowych, blogów, aplikacji mobilnych i podcastów. W swojej pracy stawia na strategiczne podejście, nieszablonowe rozwiązania, otwartą komunikację i przede wszystkim: zwrot z inwestycji w SEO.

Trenerka i prelegentka na licznych wydarzeniach marketingowych, gościni podcastów branżowych i współprowadząca podcast Dziennik Budowy Firmy.

Prywatnie autorka trzech książek kucharskich, choć niebawem i książki o SEO dla blogerów, influencerów i marek osobistych.

Oktawian Kitala

PROJECT MANAGER, EKSPERT SEO
Oktawian swoją przygodę w SEO rozpoczął właśnie u nas, krótko po osobistym zobowiązaniu się do opanowania tajników optymalizacji stron internetowych. Pierwszy rok jego kontraktu z Fox Strategy związany był z linkbuildingiem oraz marketingiem szeptanym. Czas ten był dla obu stron na tyle udany, że Oktawian na stałe dołączył do naszego teamu. Po zgłębieniu tajników procesu SEO, od grudnia 2017 Oktawian pełni rolę SEO Project Manager będąc przy tym odpowiedzialnym za bieżącą obsługę naszych klientów. 

Goście

EKSPERCI SEO, ADS, CONTENTU, HR, ZARZĄDZANIA I INNI
W proces tworzenia newslettera zaangażowany jest cały zespół Fox Strategy. Dlatego też czasem na Twojej skrzynce pojawią się dedykowane ProTipy oraz wypowiedzi gości, którzy z radością dzielą się swoją wiedzą i praktycznymi poradami.

Zobacz przykładowe newslettery

Zapisz się do Sprytnego Newslettera

    envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram