Ebooki

Z myślą o wszystkich miłośnikach marketingu internetowego podjęliśmy się stworzenia tematycznych, obszernych ebooków. Każdy z nich wypełniony jest po brzegi wiedzą, danymi, praktycznymi wskazówkami i poradami, które  wynikają z naszego, wieloletniego doświadczenia i pracy nad licznymi projektami. Do ich stworzenia zainspirowali nas zarówno nasi Klienci, jak i cała branża SEO/SEM, która jest dla nas prawdziwym "paliwem" do działania. W tym miejscu dziękujemy za te pomysły, pomoc ze strony wszystkich zaproszonych gości i każde pobranie.

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzą z zakresu contentu, ASO, Ads i SEO - korzystaj z udostępnionych przez nas materiałów i koniecznie podziel się z nami swoją opinią. 

Na zdjęciu Ewelina Podrez-Siama i Katarzyna Baranowska.

Moc pierwszych napisanych słów

Chcesz rozpocząć karierę jako copywriter? A może jesteś przedsiębiorcą, który zastanawia się nad inwestycją w content? Nie wiesz, gdzie szukać copywriterów i na co zwrócić uwagę, rozpoczynając z nimi współpracę?

W prezencie świątecznym, przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny e-book, w którym znajdziesz ogrom porad i pomysłów od doświadczonych copywriterów - pracujących zarówno w agencjach, jak i w roli freelancerów.

Odpowiedzi na wiele pytań, które trapią zarówno początkujących copywriterów, jak i przedsiębiorców!

Czym jest content?
Dlaczego warto pisać bloga?
Jakie są wady i zalety współpracowania z copywriterami agencyjnymi i freelancerami?
Jak i gdzie szukać copywriterów?
Na co zwrócić uwagę, zaczynając pracę z tekstem?
Co robić, gdy problemem jest język?
Czym jest grupa docelowa i dlaczego warto ją określić?
i wiele innych!
Wiemy, że zawartość ebooka jest tym, co interesuje Cię najbardziej! Zobacz przykładowe strony i spis treści poniżej.

Autorzy: Aleksandra Sudnik i ponad 20 gości
Dowiedz się więcej

Mamy dla ciebie również inne
źródła wiedzy o SEO/SEM

Podcast

Dziennik Budowy Firmy powstał w 2020 roku, w celu dzielenia się wiedzą z zakresu marketingu i biznesu. Odcinki pojawiają się co 2 tygodnie i znajdziesz je w najpopularniejszych platformach streamingowych. 

Słuchaj podcastu

Kursy online

20-godzinny Sprytny Kurs SEO, nagrany przez 6 specjalistów oraz Sprytny Kurs Ads, który przez 40-godzin poprowadzi Cię przez cały panel Google Ads. Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiety, dzięki którym zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych.
Zobacz ofertę kursów

Poproś o ofertę na
SEO lub SEM:

  Katarzyna Baranowska

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram