Pozycjonowanie stron internetowych

Jeżeli nie pojawiasz się w TOP10 na wybrane frazy lub strategia pozycjonowania Twojej strony oparta jest wyłącznie o słowa o niskiej popularności, większość użytkowników nawet nie zdaje sobie sprawy z istnienia Twojego serwisu. Dla sklepów internetowych oznacza to niską sprzedaż i funkcjonowanie na granicy wegetacji, a dla firm usługowych utratę kanału dotarcia do potencjalnie zainteresowanych klientów.
W takim wypadku warto sięgnąć po pozycjonowanie stron internetowych i pomoc doświadczonych Specjalistów.

Na zdjęciu Dział SEO w Fox Strategy.
Zapytaj o ofertę na seo
Na zdjęciu Oktawian Kitala i Ewelina Podrez-Siama.

Skuteczne pozycjonowanie Wrocław – bogate doświadczenie

Od ponad 10 lat nasi Specjaliści ds. pozycjonowania stron www wspierają w wyszukiwarce firmy z całej Polski i zagranicy (działamy na rynku UK, USA oraz prowadzimy działania SEO na rynku niemieckim). Jesteśmy strategicznym partnerem dla Klientów z sektora B2B oraz B2C:

✔️ mamy doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron www z najtrudniejszych branż finansowych: kredytowej, podatkowej, ubezpieczeniowej, jak i w pozycjonowaniu lokalnym w trudnej branży deweloperskiej;
✔️ prowadzimy działania pozycjonowania sklepów internetowych m.in. z branży modowej, kosmetycznej i meblarskiej;
✔️ odpowiadamy za pozycjonowanie strony jednego z największych serwisów branży fashion, czy uznanego w całym kraju dostawcy rozwiązań IT dla przedsiębiorstw;
Pozycjonowanie stron Wrocław – wiedza gwarantująca efektywność działań SEO
✔️ jesteśmy cenionymi ekspertami z zakresu pozycjonowania – nasi Specjaliści SEO są zapraszani na wydarzenia branżowe (jak Festiwal SEO, SEMKRK, EastBiz, e-biznes Fest czy SEO Meet Up!) i proszeni o publikacje w najpopularniejszych mediach marketingowych i serwisach branżowych (jak np. Marketing i Biznes, Marketing Progress, czy SEOstation). Więcej o naszej aktywności dowiesz się z fanpage’a Fox Strategy;
✔️ nie boimy się wyzwań – nierzadko pozycjonowanie stron internetowych zaczynamy od wyjścia z filtra lub odbudowy profilu linków;
✔️ nie spoczywamy na laurach – nie tylko prowadzimy szkolenia SEO, ale również sami w nich uczestniczymy. Nasz zespół nieustannie szkoli się w zakresie zwiększania ROI (zwrotu z inwestycji) z pozycjonowania stron i sklepów internetowych, analityki oraz użyteczności. Dzięki temu oferowana przez nas strategia SEO jest maksymalnie efektywna.

Pozycjonowanie stron www – zalety współpracy z Fox Strategy

Dedykowany Specjalista SEO

Nasi Klienci mają stały, bieżący kontakt ze Specjalistami odpowiedzialnymi za pozycjonowanie ich stron, dzięki czemu współpraca odbywa się na jasnych zasadach. Nasi Specjaliści SEO prowadzą ograniczoną liczbę projektów, co pozwala im na realne zaangażowanie i identyfikowanie się z biznesem klienta.

Skuteczny Link Building

 Proces linkbuildingu prowadzimy w taki sposób, aby maksymalnie przypominał naturalne linkowanie, dbając od dywersyfikację miejsc i anchorów. Prowadzimy działania marketingu szeptanego, współpracujemy z blogerami, publikujemy artykuły sponsorowane. 

Pełne raportowanie

Na koniec każdego miesiąca przekazujemy obszerny raport zawierający informacje o zmianach w ruchu organicznym, widoczności organicznej, sprzedaży, pozycjach oraz szczegółową informację o przeprowadzonych przez nas działaniach pozycjonowania (w tym raport pozyskanych odnośników).

Wiedza poparta doświadczeniem

Doświadczenie zdobywaliśmy pracując z największymi serwisami z branży finansowej, modowej czy ubezpieczeniowej, a także małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami. Wieloletnia praca zaprocentowała stworzeniem autorskich, skutecznych metod pozycjonowania. Na co dzień szkolimy również z zakresu pozycjonowania stron (więcej informacji w zakładce szkolenia SEO)

Transparentne działania

Na etapie oferty, a następnie umowy zobowiązujemy się do prowadzenia konkretnych działań, takich jak np.: przygotowanie audytu SEO i bieżących rekomendacji SEO, pozyskiwanie określonej liczby linków, stworzenie określonej liczby znaków treści, konfiguracja i optymalizacja wizytówki Google My Business. Wskazujemy również dostępną liczbę godzin helpdesku. 

Dedykowana strategia pozycjonowania

Jesteśmy partnerem strategicznym naszych Klientów, dlatego tworzymy strategie SEO dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań. Pozwala nam to na uzyskanie realnych efektów pozycjonowania. Dodatkowo, nawet po zakończeniu współpracy, pozyskane przez nas linki pozostają w Internecie, dzięki czemu pozycjonowanie i efekty działań SEO i usługi SEO Wrocław są trwałe.

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o pozycjonowaniu stron

Dlaczego warto współpracować
z Fox Strategy?

Skuteczne pozycjonowanie
Wysokie standardy
Ceny pozycjonowania

To, że znalazłeś naszą firmę w Internecie, to zasługa skutecznego pozycjonowania. To efekt naszego autorskiego pomysłu na wysoką pozycję w wyszukiwarce. I właśnie taki efekt zamierzamy osiągnąć dla Twojej firmy!

Nie interesują nas krótkotrwałe efekty pozycjonowania. Nie narażamy naszych Klientów na kary filtra. Łączymy efektywność z transparentnością i maksymalnym bezpieczeństwem efektów działań pozycjonowania. Jeżeli miałeś przykre doświadczenia z agencjami SEO, z pewnością zaskoczy Cię nasze podejście do pracy i do współpracy z Twoją firmą.

Nasze usługi SEO Wrocław to indywidualne, kompleksowe podejście oraz współpraca na zasadach partnerstwa. 

Naszym najważniejszym celem jest, aby Twój e-biznes zajął należne mu – wysokie – miejsce w wyszukiwarce. Jesteśmy nowoczesną firmą, która działa w myśl zasady, że sukces naszego Klienta jest również naszym sukcesem.

Pozycjonowanie Wrocław – stawiamy na standardy

Wyznaczamy sobie wysokie standardy, a do każdego Klienta i firmy podchodzimy indywidualnie. Stawiamy na transparentną współpracę i partnerskie relacje.

Nasza oferta to nie tylko pozycjonowanie www Wrocław, ale również posiadamy klientów z całej Polski. Skupiamy się również na działaniach z zakresu SEO w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Niemczech. Stale się rozwijamy i potencjalnych klientów zachęcamy do kontaktu z nami.

# pozycjonowanie wrocław

# pozycjonowanie stron wrocław

# pozycjonowanie stron internetowych wrocław

Do wyceny pozycjonowania każdego serwisu podchodzimy indywidualnie. Koszt pozycjonowania serwisu wynosi nie mniej niż 2000 zł netto/miesiąc i zależny jest od wielkości serwisu, kondycji domeny (zależnej od stopnia optymalizacji i jakości profilu linków), ilości dobranych słów kluczowych oraz konkurencyjności w danej branży.

Pozycjonowanie oferta to nie szablon działań, a starannie opracowana strategia. Dokładny cennik pozycjonowania poznasz po kontakcie z naszymi Specjalistami - napisz do nas i poproś o ofertę na pozycjonowanie stron.

Nie rozliczamy się wyłącznie za efekt.

Sprytna strategia SEO

Czyli jak zwiększyć widoczność strony w Google oraz co zrobić ,aby pozycja strony w wyszukiwarce stale się umacniała?

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, zgodne z standardami Google i najnowocześniejszymi rozwiązaniami w branży SEO. Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualną strategię SEO, nastawioną na długotrwały efekt, którą poprzedza starannie przygotowana, dedykowana oferta.

Optymalizacja strony
Szczegółowe rekomendacje bazujące na naszym doświadczeniu i najnowszych wytycznych Google tworzymy na każdym etapie współpracy. Nie ograniczamy się do jednego audytu – stale pracujemy nad jakością pozycjonowanego serwisu. Optymalizujemy nie tylko treści, ale również kod strony, jednocześnie dbając o jej użyteczność.
Linkbuilding
Pozyskiwanie wysokiej jakości odnośników prowadzących do serwisu. Skupiamy się na dywersyfikacji anchor’ów i zróżnicowaniu miejsc pochodzenia linków. Dbamy o zachowanie wysokiej proporcji linków “niesprzedażowych”, pochodzących z Social Media lub będących linkami brandowymi, aby proces pozycjonowania był możliwie maksymalnie bezpieczny.

Znajdziesz nas tutaj:

Usługi SEO Wrocław

Pozycjonowanie long tail (pozycjonowanie na długi ogon)
95% zapytań do wyszukiwarki to long tail
Wsparcie działań SEO metodą Data-driven
Pozycjonowanie, a kliknięcia w wynik wyszukiwania

Aktualnie znacząca ilość zapytań użytkowników do wyszukiwarki Google pochodzi z fraz z tzw. fraz long tail’owych (czyli tzw. “długiego ogona”, takie jak np. pozycjonowanie stron internetowych). Są to frazy kluczowe zawierające minimum 3-4 wyrazy w zapytaniu oraz takie, które charakteryzują się dużą precyzją w wyszukiwanym produkcie lub usłudze.

Jak pokazują badania narzędzia Ahrefs, ponad 90% wszystkich zapytań do wyszukiwarki Google stanowią frazy, których miesięczne wyszukiwanie (wg danych Keyword Planner) mieści się w przedziale 0-10. Z zasady są to właśnie frazy mocno precyzyjne – wpisywane przez użytkowników wiedzących konkretnie jakiej usługi, bądź wyrobu poszukują.

Dodatkowo w 2017 roku Google ujawniło, że każdego dnia 15% z wszystkich zapytań wpisywanych do wyszukiwarki to zapytania, które do tej pory nigdy nie były użyte (źródło: https://blog.google/products/search/our-latest-quality-improvements-search/). Tym samym mnogość kombinacji optymalizacyjnych jest na tyle obszerna, że nieefektywnym wobec zwiększania widoczności organicznej, byłoby skupianie się wyłącznie na pozycjonowaniu wąskiej grupy słów kluczowych.

Idąc dalej za badaniami Ahrefs – możemy zauważyć, że “pozycjonowanie długi ogon” w tym wypadku frazy wg. Keyword Planner mającej między 11 – 101 średniego wyszukiwania w skali miesiąca, stanowi 7,58% wszystkich słów kluczowych oraz 95,30% wszystkich zapytań do wyszukiwarki Google.

Należy mieć na uwadze, że im dłuższe słowa kluczowe względem których dokonywana jest optymalizacja pod kątem SEO, tym widoczność strony w wyszukiwarkach internetowych zacznie wzrastać. Podobnie jest z pozycjami tych fraz. Widoczność strony w internecie jest jednym z najważniejszych elementów pokazujących, czy obrana strategia SEO została dopasowana w prawidłowy sposób pod kątem danej specyfiki branży oraz kondycji serwisu.

Doświadczenie jakie posiadamy pokazuje, że pozycjonowanie fraz z długiego ogona jest odpowiednią metodą na to, jak wypromować stronę w Google. Dotyczy to zarówno polskiej odmiany, jak i innych wersji wyszukiwarki. W szczególności jest to dobry sposób dla sklepów internetowych, gdzie przy sporej puli asortymentu ciężko wytypować listę fraz kluczowych o ogólnym charakterze.

Jesteśmy zdania, że wiele elementów skutecznie ułożonej strategii SEO opiera się na mierzalnych danych.

Pozycjonowanie oparte o analizę danych, z takich narzędzi jak np. Surfer SEO, to weryfikacja kilkudziesięciu czynników (zarówno on-site, jak i off-site), ułożonych na zasadzie korelacji.

Tym samym zadając sobie pytanie: jak zwiększyć widoczność strony w wynikach organicznych – często stawiamy na rozwiązania, które w analityczny sposób są w stanie pokazać, gdzie na poziomie optymalizacji leży problem oraz w których obszarach potrzebne jest doskonalenie.

Pozycjonowanie stron internetowych na frazy typu “long tail” ma tą przewagę nad frazami bardziej ogólnymi, że zarówno próg wejścia, jak i ostateczna efektywność przełoży się na wzrost ruchu na stronie, co w rezultacie może przełożyć się zwiększenie sprzedaży. Twoja strona internetowa szybciej odczuje efekt zwrotu z inwestycji.

Należy mieć na uwadze, że na przestrzeni ostatnich lat mocno zmieniały się preferencje użytkowników. Aktualnie trend zmienił się i #1 pozycja strony w internecie już nie posiada tak znacząco odstępującego wolumenu. Nie znaczy to, że pozycja #1 straciła na znaczeniu – obecnie sporo wpływu na klikalność mają również czynniki behawioralne (jak np. wdrożone dane rozszerzone), które pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji.

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

Zapytaj o ofertę

  Katarzyna Baranowska

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram