Pozycjonowanie stron internetowych

Czy wiesz, że niemal 97% wszystkich użytkowników pozostaje na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google, a tylko 3% decyduje się skorzystać z pozostałych stron wyszukiwania? Zdajesz sobie sprawę, co to oznacza dla Twojego biznesu?

 

Pozycjonowanie Wrocław

W naszej ofercie znajduje się zarówno pozycjonowanie stron regionalnych, jak i pozycjonowanie sklepów internetowych oraz serwisów contentowych o skali ogólnopolskiej, a nawet światowej (działamy na rynkach niemieckojęzycznych oraz anglojęzycznych).

 

Jeżeli nie pojawiasz się w TOP10 na wybrane frazy lub strategia pozycjonowania Twojej strony oparta jest wyłącznie o słowa o niskiej popularności, większość użytkowników nawet nie zdaje sobie sprawy z istnienia Twojego serwisu. Dla sklepów internetowych oznacza to niską sprzedaż i funkcjonowanie na granicy wegetacji, a dla firm usługowych utratę kanału dotarcia do potencjalnie zainteresowanych klientów.

Pozycjonowanie Wrocław – bogate doświadczenie

Od ponad 8 lat nasi Specjaliści ds. pozycjonowania stron www wspierają w wyszukiwarce firmy z całej Polski i zagranicy (działamy na rynku UK, USA, a od niedawna również DE). Jesteśmy strategicznym partnerem dla Klientów z sektora B2B oraz B2C:

  • ✔️ mamy doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron www z najtrudniejszych branż finansowych: kredytowej, podatkowej, ubezpieczeniowej;
  • ✔️ prowadzimy działania pozycjonowania sklepów internetowych m.in. z branży modowej, kosmetycznej i meblarskiej;
  • ✔️ odpowiadamy  za pozycjonowanie strony Wrocław jednego z największych wrocławskich deweloperów;

Pozycjonowanie stron Wrocław – wiedza gwarantująca efektywność działań SEO

  • ✔️ jesteśmy cenionymi ekspertami z zakresu pozycjonowania – nasi Specjaliści SEO są zapraszani na wydarzenia branżowe (jak Festiwal SEO, SEMKRK, EastBiz, czy e-biznes Fest) i proszeni o publikacje w najpopularniejszych mediach marketingowych i serwisach branżowych (jak np. Marketing i Biznes, Marketing Progress, czy SEOstation) – więcej o naszej aktywności dowiesz się z fanpage’a Fox Strategy;
  • ✔️ nie boimy się wyzwań – nierzadko pozycjonowanie stron internetowych zaczynamy od wyjścia z filtra lub odbudowy profilu linków;
  • ✔️ nie spoczywamy na laurach – nie tylko prowadzimy szkolenia SEO, ale również sami w nich uczestniczymy. Nasz zespół nieustannie szkoli się w zakresie pozycjonowania stron i sklepów internetowych, analityki oraz użyteczności. Dzięki temu oferowana przez nas strategia SEO jest maksymalnie efektywna.

Chcesz wiedzieć więcej?

Poproś o ofertę pozycjonowania dla Twojej strony

Poznaj Fox Strategy!

Pozycjonowanie Wrocław w Fox Strategy - nasz zespół

Pozycjonowanie stron www w Fox Strategy

EFEKTYWNE

Doświadczenie zdobywaliśmy, pracując między innymi z największymi serwisami z branży finansowej, modowej czy ubezpieczeniowej. Wieloletnia praca zaprocentowała stworzeniem autorskich, skutecznych metod pozycjonowania. Na co dzień szkolimy również z zakresu pozycjonowania stron (więcej informacji w zakładce szkolenia SEO)

TRWAŁE

Jesteśmy partnerem strategicznym naszych Klientów, dlatego nawet po zakończeniu współpracy, pozyskane przez nas linki pozostają w Internecie, a efekty działań utrzymują się jeszcze przez kilka kolejnych miesięcy – zakończenie naszych działań nie wiąże się z dodatkowym ryzykiem po stronie Klienta.

BEZPIECZNE

Nasze metody są trudne do wykrycia dla robotów wyszukiwarki. Proces linkbuildingu prowadzimy w taki sposób, aby maksymalnie przypominał naturalne linkowanie, dbając od dywersyfikację miejsc i anchorów. Żaden z pozycjonowanych przez nas serwisów nie otrzymał kary filtra. Jeżeli Twoja strona otrzymała karę, oferujemy również usługę wyjścia z filtra Google.

TRANSPARENTNE

Naszym Klientom udostępniamy panel pozycji. Do faktury dołączony jest raport uwzględniający zmiany ruchu organicznego, zmiany w sprzedaży, raport pozycji oraz szczegółowa informacja o przeprowadzonych przez nas działaniach pozycjonowania (w tym raport pozyskanych odnośników).

To, że znalazłeś naszą firmę w Internecie, to zasługa skutecznego pozycjonowania. To efekt naszego autorskiego pomysłu na wysoką pozycję w wyszukiwarce. I właśnie taki efekt zamierzamy osiągnąć dla Twojej firmy!

Nie interesują nas krótkotrwałe efekty. Nie narażamy naszych Klientów na kary filtra. Łączymy efektywność z transparentnością i maksymalnym bezpieczeństwem efektów działań pozycjonowania. Jeżeli miałeś przykre doświadczenia z agencjami, z pewnością zaskoczy Cię nasze podejście do pracy

Naszym najważniejszym celem jest, aby Twój e-biznes zajął należne mu – wysokie – miejsce w wyszukiwarce. Jesteśmy nowoczesną firmą, która działa w myśl zasady, że sukces naszego Klienta jest również naszym sukcesem.

Pozycjonowanie Wrocław – stawiamy na standardy

Wyznaczamy sobie wysokie standardy, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Stawiamy na transparentną współpracę i partnerskie relacje. Działamy nie tylko we Wrocławiu, Warszawie i innych polskich miastach, ale również w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Niemczech.

# pozycjonowanie wrocław

# pozycjonowanie stron wrocław

# pozycjonowanie stron internetowych wrocław

Pozycjonowanie Wrocław – cena

Do wyceny pozycjonowania każdego serwisu podchodzimy indywidualnie. Koszt pozycjonowania serwisu wynosi nie mniej niż 1 200 zł netto/miesiąc i zależny jest od wielkości serwisu, kondycji domeny (zależnej od stopnia optymalizacji i jakości profilu linków), ilości dobranych słów kluczowych oraz konkurencyjności w danej branży.
Nie rozliczamy się wyłącznie za efekt.

Nasze osiągnięcia

  • Frazy w TOP3 57%
  • Frazy w TOP10 87%
  • Średni wzrost ruchu organicznego (rok do roku) 93%

Wyróżnieni eksperci z zakresu pozycjonowania stron

Nasza wiedza w zakresie pozycjonowania stron została doceniona przez serwis woorank.com.

Certyfikowani Eksperci SEO - pozycjonowanie w Fox Strategy Wrocław

Sprytna strategia SEO

Oferujemy skuteczną usługę pozycjonowania stron internetowych, zgodną z  standardami Google i najnowocześniejszymi rozwiązaniami w branży SEO. Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualną strategię nastawioną na długotrwały efekt.

Optymalizacja strony

Szczegółowe rekomendacje bazujące na naszym doświadczeniu i najnowszych wytycznych Google tworzymy na każdym etapie współpracy. Nie ograniczamy się do jednego audytu – stale pracujemy nad jakością pozycjonowanego serwisu. Optymalizujemy nie tylko treści, ale również kod strony, jednocześnie dbając o jej użyteczność.

Linkbuilding

Pozyskiwanie wysokiej jakości odnośników prowadzących do serwisu. Skupiamy się na dywersyfikacji anchorów i zróżnicowaniu miejsc pochodzenia linków. Dbamy o zachowanie wysokiej proporcji linków “niesprzedażowych”, pochodzących z Social Media lub będących linkami brandowymi, aby proces pozycjonowania był możliwie maksymalnie bezpieczny.

Pozycjonowanie Wrocław

Pozycjonowanie Wrocław

biuro@foxstrategy.pl

ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
50-044 Wrocław
NIP: 8971837880
REGON: 366905453
KRS: 0000671014

Poproś o ofertę na POZYCJONOWANIE stron:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

9 + 6 =

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

Ewelina Podrez

Ewelina Podrez

Head of SEO, Prezes Zarządu

Sprawdź moje doświadzenie:

Pozycjonowanie Wrocław – Trwale, Bezpiecznie, Skutecznie. Zapytaj o ofertę na pozycjonowanie stron: ☎️ 519-087-061 biuro@foxstrategy.pl

Loading...