Pozycjonowanie stron internetowych

Czy wiesz, że niemal 97% wszystkich użytkowników pozostaje na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google, a tylko 3% decyduje się skorzystać z pozostałych stron wyszukiwania? Zdajesz sobie sprawę, co to oznacza dla Twojego biznesu?

 

Pozycjonowanie Wrocław

W naszej ofercie znajduje się zarówno pozycjonowanie stron regionalnych, jak i pozycjonowanie sklepów internetowych oraz serwisów contentowych o skali ogólnopolskiej, a nawet światowej (działamy na rynkach niemieckojęzycznych oraz anglojęzycznych).

 

Pozycjonowanie Wrocław

 • transparentna umowa na pozycjonowanie stron internetowych
 • konkretne, comiesięczne działania SEO
 • bezpieczne, długotrwałe efekty pozycjonowania
 • bezpośredni, stały kontakt ze Specjalistą prowadzącym pozycjonowanie

Jeżeli nie pojawiasz się w TOP10 na wybrane frazy lub strategia pozycjonowania Twojej strony oparta jest wyłącznie o słowa o niskiej popularności, większość użytkowników nawet nie zdaje sobie sprawy z istnienia Twojego serwisu. Dla sklepów internetowych oznacza to niską sprzedaż i funkcjonowanie na granicy wegetacji, a dla firm usługowych utratę kanału dotarcia do potencjalnie zainteresowanych klientów.

Pozycjonowanie Wrocław – bogate doświadczenie

Od ponad 8 lat nasi Specjaliści ds. pozycjonowania stron www wspierają w wyszukiwarce firmy z całej Polski i zagranicy (działamy na rynku UK, USA, a od niedawna również DE). Jesteśmy strategicznym partnerem dla Klientów z sektora B2B oraz B2C:

 • ✔️ mamy doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron www z najtrudniejszych branż finansowych: kredytowej, podatkowej, ubezpieczeniowej;
 • ✔️ prowadzimy działania pozycjonowania sklepów internetowych m.in. z branży modowej, kosmetycznej i meblarskiej;
 • ✔️ odpowiadamy  za pozycjonowanie strony Wrocław jednego z największych wrocławskich deweloperów;

Pozycjonowanie stron Wrocław – wiedza gwarantująca efektywność działań SEO

 • ✔️ jesteśmy cenionymi ekspertami z zakresu pozycjonowania – nasi Specjaliści SEO są zapraszani na wydarzenia branżowe (jak Festiwal SEO, SEMKRK, EastBiz, czy e-biznes Fest) i proszeni o publikacje w najpopularniejszych mediach marketingowych i serwisach branżowych (jak np. Marketing i Biznes, Marketing Progress, czy SEOstation) – więcej o naszej aktywności dowiesz się z fanpage’a Fox Strategy;
 • ✔️ nie boimy się wyzwań – nierzadko pozycjonowanie stron internetowych zaczynamy od wyjścia z filtra lub odbudowy profilu linków;
 • ✔️ nie spoczywamy na laurach – nie tylko prowadzimy szkolenia SEO, ale również sami w nich uczestniczymy. Nasz zespół nieustannie szkoli się w zakresie pozycjonowania stron i sklepów internetowych, analityki oraz użyteczności. Dzięki temu oferowana przez nas strategia SEO jest maksymalnie efektywna.

Chcesz wiedzieć więcej?

Poproś o ofertę na pozycjonowanie Twojej strony

Poznaj Fox Strategy!

Pozycjonowanie Wrocław w Fox Strategy - nasz zespół

Pozycjonowanie – zalety współpracy z Fox Strategy

WIEDZA PODPARTA DOŚWIADCZENIEM

Doświadczenie zdobywaliśmy pracując z największymi serwisami z branży finansowej, modowej czy ubezpieczeniowej, a także małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami. Wieloletnia praca zaprocentowała stworzeniem autorskich, skutecznych metod pozycjonowania. Na co dzień szkolimy również z zakresu pozycjonowania stron (więcej informacji w zakładce szkolenia SEO)

TRWAŁE EFEKTY POZYCJONOWANIA

Jesteśmy partnerem strategicznym naszych Klientów, dlatego tworzymy strategie SEO dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań. Pozwala nam to na uzyskanie realnych efektów pozycjonowania. Dodatkowo, nawet po zakończeniu współpracy, pozyskane przez nas linki pozostają w Internecie, dzięki czemu efekty działań SEO są trwałe.

BEZPIECZNY LINKBUILDING

Nasze metody są trudne do wykrycia dla robotów wyszukiwarki. Proces linkbuildingu prowadzimy w taki sposób, aby maksymalnie przypominał naturalne linkowanie, dbając od dywersyfikację miejsc i anchorów. Żaden z pozycjonowanych przez nas serwisów nie otrzymał kary filtra. Jeżeli Twoja strona otrzymała karę, oferujemy również usługę wyjścia z filtra Google.

PEŁNE RAPORTOWANIE

Naszym Klientom udostępniamy konta w niezależnym panel pozycji – Seostation. Na koniec każdego miesiąca przekazujemy obszerny raport zawierający informacje o zmianach w ruchu organicznym, sprzedaży, pozycjach oraz szczegółową informację o przeprowadzonych przez nas działaniach pozycjonowania (w tym raport pozyskanych odnośników).

b

TRANSPARENTNE DZIAŁANIA

Na etapie oferty, a następnie umowy zobowiązujemy się do prowadzenia konkretnych działań, takich jak np.: przygotowanie audytu SEO i bieżących rekomendacji SEO, pozyskiwanie określonej liczby linków, stworzenie określonej liczby znaków treści, konfiguracja i optymalizacja wizytówki Google My Business. Wskazujemy również dostępną liczbę godzin helpdesku.

DEDYKOWANY SPECJALISTA SEO

Nasi Klienci mają stały, bieżący kontakt ze Specjalistami odpowiedzialnymi za pozycjonowanie ich stron, dzięki czemu współpraca odbywa się na jasnych zasadach. Nasi Specjaliści SEO prowadzą nie więcej 10 projektów, co pozwala im na realne zaangażowanie i identyfikowanie się z biznesem klienta.

To, że znalazłeś naszą firmę w Internecie, to zasługa skutecznego pozycjonowania. To efekt naszego autorskiego pomysłu na wysoką pozycję w wyszukiwarce. I właśnie taki efekt zamierzamy osiągnąć dla Twojej firmy!

Nie interesują nas krótkotrwałe efekty pozycjonowania. Nie narażamy naszych Klientów na kary filtra. Łączymy efektywność z transparentnością i maksymalnym bezpieczeństwem efektów działań pozycjonowania. Jeżeli miałeś przykre doświadczenia z agencjami SEO, z pewnością zaskoczy Cię nasze podejście do pracy.

Naszym najważniejszym celem jest, aby Twój e-biznes zajął należne mu – wysokie – miejsce w wyszukiwarce. Jesteśmy nowoczesną firmą, która działa w myśl zasady, że sukces naszego Klienta jest również naszym sukcesem.

Pozycjonowanie Wrocław – stawiamy na standardy

Wyznaczamy sobie wysokie standardy, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Stawiamy na transparentną współpracę i partnerskie relacje. Działamy nie tylko we Wrocławiu, Warszawie i innych polskich miastach, ale również w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Niemczech.

# pozycjonowanie wrocław

# pozycjonowanie stron wrocław

# pozycjonowanie stron internetowych wrocław

Pozycjonowanie Wrocław – cena

Do wyceny pozycjonowania każdego serwisu podchodzimy indywidualnie. Koszt pozycjonowania serwisu wynosi nie mniej niż 1 500 zł netto/miesiąc i zależny jest od wielkości serwisu, kondycji domeny (zależnej od stopnia optymalizacji i jakości profilu linków), ilości dobranych słów kluczowych oraz konkurencyjności w danej branży.
Nie rozliczamy się wyłącznie za efekt.

Pozycjonowanie Wrocław – nasze osiągnięcia

 • Frazy w TOP3 57% 57%
 • Frazy w TOP10 87% 87%
 • Średni wzrost ruchu organicznego (rok do roku) 93% 93%

Wyróżnieni eksperci z zakresu pozycjonowania stron

Nasza wiedza w zakresie pozycjonowania stron została doceniona przez serwis woorank.com.

Certyfikowani Eksperci SEO - pozycjonowanie w Fox Strategy Wrocław

Sprytna strategia SEO

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, zgodne z  standardami Google i najnowocześniejszymi rozwiązaniami w branży SEO. Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualną strategię SEO, nastawioną na długotrwały efekt.

Optymalizacja strony

Szczegółowe rekomendacje bazujące na naszym doświadczeniu i najnowszych wytycznych Google tworzymy na każdym etapie współpracy. Nie ograniczamy się do jednego audytu – stale pracujemy nad jakością pozycjonowanego serwisu. Optymalizujemy nie tylko treści, ale również kod strony, jednocześnie dbając o jej użyteczność.

Linkbuilding

Pozyskiwanie wysokiej jakości odnośników prowadzących do serwisu. Skupiamy się na dywersyfikacji anchorów i zróżnicowaniu miejsc pochodzenia linków. Dbamy o zachowanie wysokiej proporcji linków “niesprzedażowych”, pochodzących z Social Media lub będących linkami brandowymi, aby proces pozycjonowania był możliwie maksymalnie bezpieczny.

Pozycjonowanie Wrocław

Pozycjonowanie Wrocław

biuro@foxstrategy.pl

Fox Strategy sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
50-044 Wrocław
NIP: 8971837880
REGON: 366905453
KRS: 0000671014

Poproś o ofertę na POZYCJONOWANIE stron:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

6 + 9 =

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

Ewelina Podrez

Ewelina Podrez

SEO & ASO Expert, CEO

☎️ 797-282-742
📧 biuro@foxstrategy.pl

Pozycjonowanie Wrocław – Trwale, Bezpiecznie, Skutecznie. Zapytaj o ofertę na pozycjonowanie stron: ☎️ 519-087-061 biuro@foxstrategy.pl

Loading...