Zaznacz stronę

Pozycjonowanie stron internetowych

Czy wiesz, że niemal 97% wszystkich użytkowników pozostaje na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google, a tylko 3% decyduje się skorzystać z pozostałych stron wyszukiwania? Zdajesz sobie sprawę, co to oznacza dla Twojego biznesu?

 

Pozycjonowanie Wrocław

W naszej ofercie znajduje się zarówno pozycjonowanie stron regionalnych, jak i pozycjonowanie sklepów internetowych oraz serwisów contentowych o skali ogólnopolskiej, a nawet światowej (działamy na rynkach niemieckojęzycznych oraz anglojęzycznych).

 

Pozycjonowanie Wrocław

 • transparentna umowa na pozycjonowanie stron internetowych
 • konkretne, comiesięczne działania SEO
 • bezpieczne, długotrwałe efekty pozycjonowania
 • bezpośredni, stały kontakt ze Specjalistą prowadzącym pozycjonowanie

Jeżeli nie pojawiasz się w TOP10 na wybrane frazy lub strategia pozycjonowania Twojej strony oparta jest wyłącznie o słowa o niskiej popularności, większość użytkowników nawet nie zdaje sobie sprawy z istnienia Twojego serwisu. Dla sklepów internetowych oznacza to niską sprzedaż i funkcjonowanie na granicy wegetacji, a dla firm usługowych utratę kanału dotarcia do potencjalnie zainteresowanych klientów.

Skuteczne pozycjonowanie Wrocław – bogate doświadczenie

Od ponad 10 lat nasi Specjaliści ds. pozycjonowania stron www wspierają w wyszukiwarce firmy z całej Polski i zagranicy (działamy na rynku UK, USA oraz prowadzimy działania SEO na rynku niemieckim). Jesteśmy strategicznym partnerem dla Klientów z sektora B2B oraz B2C:

 • ✔️ mamy doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron www z najtrudniejszych branż finansowych: kredytowej, podatkowej, ubezpieczeniowej, jak i w pozycjonowaniu lokalnym w trudnej branży deweloperskiej;
 • ✔️ prowadzimy działania pozycjonowania sklepów internetowych m.in. z branży modowej, kosmetycznej i meblarskiej;
 • ✔️ odpowiadamy  za pozycjonowanie strony jednego z największych serwisów branży fashion, czy uznanego w całym kraju dostawcy rozwiązań IT dla przedsiębiorstw;

Pozycjonowanie stron Wrocław – wiedza gwarantująca efektywność działań SEO

 • ✔️ jesteśmy cenionymi ekspertami z zakresu pozycjonowania – nasi Specjaliści SEO są zapraszani na wydarzenia branżowe (jak Festiwal SEO, SEMKRK, EastBiz, e-biznes Fest czy SEO Meet Up!) i proszeni o publikacje w najpopularniejszych mediach marketingowych i serwisach branżowych (jak np. Marketing i Biznes, Marketing Progress, czy SEOstation). Więcej o naszej aktywności dowiesz się z fanpage’a Fox Strategy;
 • ✔️ nie boimy się wyzwań – nierzadko pozycjonowanie stron internetowych zaczynamy od wyjścia z filtra lub odbudowy profilu linków;
 • ✔️ nie spoczywamy na laurach – nie tylko prowadzimy szkolenia SEO, ale również sami w nich uczestniczymy. Nasz zespół nieustannie szkoli się w zakresie zwiększania ROI  (zwrotu z inwestycji) z pozycjonowania stron i sklepów internetowych, analityki oraz użyteczności. Dzięki temu oferowana przez nas strategia SEO jest maksymalnie efektywna.

Chcesz wiedzieć więcej?

Poproś o ofertę na pozycjonowanie Twojej strony

Poznaj Fox Strategy!

Pozycjonowanie Wrocław w Fox Strategy - nasz zespół

Pozycjonowanie stron www – zalety współpracy z Fox Strategy

TRWAŁE EFEKTY POZYCJONOWANIA

Jesteśmy partnerem strategicznym naszych Klientów, dlatego tworzymy strategie SEO dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań. Pozwala nam to na uzyskanie realnych efektów pozycjonowania. Dodatkowo, nawet po zakończeniu współpracy, pozyskane przez nas linki pozostają w Internecie, dzięki czemu pozycjonowanie i efekty działań SEO są trwałe.

DEDYKOWANY SPECJALISTA SEO

Nasi Klienci mają stały, bieżący kontakt ze Specjalistami odpowiedzialnymi za pozycjonowanie ich stron, dzięki czemu współpraca odbywa się na jasnych zasadach. Nasi Specjaliści SEO prowadzą nie więcej 10 projektów, co pozwala im na realne zaangażowanie i identyfikowanie się z biznesem klienta.

PEŁNE RAPORTOWANIE

Naszym Klientom udostępniamy konta w niezależnym panel pozycji – Seostation. Na koniec każdego miesiąca przekazujemy obszerny raport zawierający informacje o zmianach w ruchu organicznym, widoczności organicznej, sprzedaży, pozycjach oraz szczegółową informację o przeprowadzonych przez nas działaniach pozycjonowania (w tym raport pozyskanych odnośników).

WIEDZA PODPARTA DOŚWIADCZENIEM

Doświadczenie zdobywaliśmy pracując z największymi serwisami z branży finansowej, modowej czy ubezpieczeniowej, a także małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami. Wieloletnia praca zaprocentowała stworzeniem autorskich, skutecznych metod pozycjonowania. Na co dzień szkolimy również z zakresu pozycjonowania stron (więcej informacji w zakładce szkolenia SEO)

b

TRANSPARENTNE DZIAŁANIA

Na etapie oferty, a następnie umowy zobowiązujemy się do prowadzenia konkretnych działań, takich jak np.: przygotowanie audytu SEO i bieżących rekomendacji SEO, pozyskiwanie określonej liczby linków, stworzenie określonej liczby znaków treści, konfiguracja i optymalizacja wizytówki Google My Business. Wskazujemy również dostępną liczbę godzin helpdesku. Na każdym etapie współpracy staramy się edukować i starać się wskazywać od czego zależy pozycja strony w Google.

BEZPIECZNY LINKBUILDING

Nasze metody są trudne do wykrycia dla robotów wyszukiwarki. Proces linkbuildingu prowadzimy w taki sposób, aby maksymalnie przypominał naturalne linkowanie, dbając od dywersyfikację miejsc i anchorów. Prowadzimy działania marketingu szeptanego, współpracujemy z blogerami, publikujemy artykuły sponsorowane. Tym sposobem żaden z pozycjonowanych przez nas serwisów nie otrzymał kary filtra. Jeżeli Twoja strona otrzymała karę, oferujemy również usługę wyjścia z filtra Google.

To, że znalazłeś naszą firmę w Internecie, to zasługa skutecznego pozycjonowania. To efekt naszego autorskiego pomysłu na wysoką pozycję w wyszukiwarce. I właśnie taki efekt zamierzamy osiągnąć dla Twojej firmy!

Nie interesują nas krótkotrwałe efekty pozycjonowania. Nie narażamy naszych Klientów na kary filtra. Łączymy efektywność z transparentnością i maksymalnym bezpieczeństwem efektów działań pozycjonowania. Jeżeli miałeś przykre doświadczenia z agencjami SEO, z pewnością zaskoczy Cię nasze podejście do pracy i do współpracy z Twoją firmą.

Naszym najważniejszym celem jest, aby Twój e-biznes zajął należne mu – wysokie – miejsce w wyszukiwarce. Jesteśmy nowoczesną firmą, która działa w myśl zasady, że sukces naszego Klienta jest również naszym sukcesem.

Pozycjonowanie Wrocław – stawiamy na standardy

Wyznaczamy sobie wysokie standardy, a do każdego Klienta i firmy podchodzimy indywidualnie. Stawiamy na transparentną współpracę i partnerskie relacje.

Nasza oferta to nie tylko pozycjonowanie www Wrocław, ale również posiadamy klientów z całej Polski. Skupiamy się również na działaniach z zakresu SEO w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Niemczech. Stale się rozwijamy i potencjalnych klientów zachęcamy do kontaktu z nami.

# pozycjonowanie wrocław

# pozycjonowanie stron wrocław

# pozycjonowanie stron internetowych wrocław

Pozycjonowanie stron www Wrocław – cena

Do wyceny pozycjonowania każdego serwisu podchodzimy indywidualnie. Koszt pozycjonowania serwisu wynosi nie mniej niż 1 800 zł netto/miesiąc i zależny jest od wielkości serwisu, kondycji domeny (zależnej od stopnia optymalizacji i jakości profilu linków), ilości dobranych słów kluczowych oraz konkurencyjności w danej branży.

Pozycjonowanie oferta to nie szablon działań, a starannie opracowana strategia. Dokładny cennik pozycjonowania poznasz po kontakcie z naszymi Specjalistami.

Nie rozliczamy się wyłącznie za efekt.

Pozycjonowanie Wrocław – nasze osiągnięcia

 • Frazy w TOP3 57% 57%
 • Frazy w TOP10 87% 87%
 • Średni wzrost ruchu organicznego (rok do roku) 93% 93%

Wyróżnieni eksperci z zakresu pozycjonowania stron

Nasza wiedza w zakresie pozycjonowania stron została doceniona przez serwis woorank.com.

Certyfikowani Eksperci SEO - pozycjonowanie w Fox Strategy Wrocław

Sprytna strategia SEO

czyli jak zwiększyć widoczność strony w Google oraz co zrobić ,aby pozycja strony w wyszukiwarce stale się umacniała?

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, zgodne z standardami Google i najnowocześniejszymi rozwiązaniami w branży SEO. Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualną strategię SEO, nastawioną na długotrwały efekt, którą poprzedza starannie przygotowana, dedykowana oferta.

Optymalizacja strony

Szczegółowe rekomendacje bazujące na naszym doświadczeniu i najnowszych wytycznych Google tworzymy na każdym etapie współpracy. Nie ograniczamy się do jednego audytu – stale pracujemy nad jakością pozycjonowanego serwisu. Optymalizujemy nie tylko treści, ale również kod strony, jednocześnie dbając o jej użyteczność.

Linkbuilding

Pozyskiwanie wysokiej jakości odnośników prowadzących do serwisu. Skupiamy się na dywersyfikacji anchor’ów i zróżnicowaniu miejsc pochodzenia linków. Dbamy o zachowanie wysokiej proporcji linków “niesprzedażowych”, pochodzących z Social Media lub będących linkami brandowymi, aby proces pozycjonowania był możliwie maksymalnie bezpieczny.

Pozycjonowanie long tail (pozycjonowanie na długi ogon)
Pozycjonowanie Long Tail - wykres z Ahrefs

źródło: Ahrefs.com

Aktualnie znacząca ilość zapytań użytkowników do wyszukiwarki Google pochodzi z fraz z tzw. fraz long tail’owych (czyli tzw. “długiego ogona”). Są to frazy kluczowe zawierające minimum 3-4 wyrazy w zapytaniu oraz takie, które charakteryzują się dużą precyzją w wyszukiwanym produkcie lub usłudze.

Jak pokazują badania narzędzia Ahrefs, ponad 90% wszystkich zapytań do wyszukiwarki Google stanowią frazy, których miesięczne wyszukiwanie (wg danych Keyword Planner) mieści się w przedziale 0-10. Z zasady są to właśnie frazy mocno precyzyjne – wpisywane przez użytkowników wiedzących konkretnie jakiej usługi, bądź wyrobu poszukują.

Dodatkowo w 2017 roku Google ujawniło, że każdego dnia 15% z wszystkich zapytań wpisywanych do wyszukiwarki to zapytania, które do tej pory nigdy nie były użyte (źródło: https://blog.google/products/search/our-latest-quality-improvements-search/). Tym samym mnogość kombinacji optymalizacyjnych jest na tyle obszerna, że nieefektywnym wobec zwiększania widoczności organicznej, byłoby skupianie się wyłącznie na pozycjonowaniu wąskiej grupy słów kluczowych.

 
95% zapytań do wyszukiwarki to long tail
Słowa kluczowe Long Tail - wykres Ahres 2

źródło: Ahrefs.com

Idąc dalej za badaniami Ahrefs – możemy zauważyć, że “pozycjonowanie długi ogon” w tym wypadku frazy wg. Keyword Planner mającej między 11 – 101 średniego wyszukiwania w skali miesiąca, stanowi 7,58% wszystkich słów kluczowych oraz 95,30% wszystkich zapytań do wyszukiwarki Google.

Należy mieć na uwadze, że im dłuższe słowa kluczowe względem których dokonywana jest optymalizacja pod kątem SEO, tym widoczność strony w wyszukiwarkach internetowych zacznie wzrastać. Podobnie jest z pozycjami tych fraz. Widoczność strony w internecie jest jednym z najważniejszych elementów pokazujących, czy obrana strategia SEO została dopasowana w prawidłowy sposób pod kątem danej specyfiki branży oraz kondycji serwisu.

Doświadczenie jakie posiadamy pokazuje, że pozycjonowanie fraz z długiego ogona jest odpowiednią metodą na to, jak wypromować stronę w Google. Dotyczy to zarówno polskiej odmiany, jak i innych wersji wyszukiwarki. W szczególności jest to dobry sposób dla sklepów internetowych, gdzie przy sporej puli asortymentu ciężko wytypować listę fraz kluczowych o ogólnym charakterze.

Wsparcie działań SEO metodą Data-driven

Jesteśmy zdania, że wiele elementów skutecznie ułożonej strategii SEO opiera się na mierzalnych danych.

Pozycjonowanie oparte o analizę danych, z takich narzędzi jak np. Surfer SEO, to weryfikacja kilkudziesięciu czynników (zarówno on-site, jak i off-site), ułożonych na zasadzie korelacji.

Tym samym zadając sobie pytanie: jak zwiększyć widoczność strony w wynikach organicznych – często stawiamy na rozwiązania, które w analityczny sposób są w stanie pokazać, gdzie na poziomie optymalizacji leży problem oraz w których obszarach potrzebne jest doskonalenie.

Pozycjonowanie, a kliknięcia w wynik wyszukiwania

Pozycjonowanie fraz typu “long tail” ma tą przewagę nad frazami bardziej ogólnymi, że zarówno próg wejścia, jak i ostateczna efektywność przełoży się na wzrost ruchu na stronie, co w rezultacie może przełożyć się zwiększenie sprzedaży. Twoja strona internetowa szybciej odczuje efekt zwrotu z inwestycji.

Należy mieć na uwadze, że na przestrzeni ostatnich lat mocno zmieniały się preferencje użytkowników. Aktualnie trend zmienił się i #1 pozycja strony w internecie już nie posiada tak znacząco odstępującego wolumenu. Nie znaczy to, że pozycja #1 straciła na znaczeniu – obecnie sporo wpływu na klikalność mają również czynniki behawioralne (jak np. wdrożone dane rozszerzone), które pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji.

Na poniższej grafice przygotowanej przez Advanced Web Ranking możemy zauważyć korelację pozycji w wynikach organicznych, a poziomem klikalności (współczynnik CTR):

Tutaj natomiast link do całego badania Advanced Web Ranking względem również innych parametrów (np. frazy brandowe, czy long tail):

https://www.advancedwebranking.com/ctrstudy/

 

 

Pozycjonowanie Wrocław

Pozycjonowanie Wrocław

biuro@foxstrategy.pl

Fox Strategy sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
50-044 Wrocław
NIP: 8971837880
REGON: 366905453
KRS: 0000671014

Poproś o ofertę na POZYCJONOWANIE stron:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

12 + 15 =

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

Katarzyna Baranowska

Katarzyna Baranowska

Ekspert SEO i Wiceprezes

☎️ 519 087 061
📧 biuro@foxstrategy.pl

Pozycjonowanie Wrocław – Trwale, Bezpiecznie, Skutecznie. Zapytaj o ofertę na pozycjonowanie stron: ☎️ 519-087-061 biuro@foxstrategy.pl

Loading...