Szkolenia online

Tworzymy szyte na miarę szkolenia online, które pozwalają realizować zamierzone cele marketingowe i biznesowe. Nasi Specjaliści posiadają doświadczenie w wystąpieniach publicznych i w przystępnym, klarownym przekazywaniu wiedzy.

Szkolenia - ich zakres, długość, forma i cena - uzależniona jest od potrzeb i możliwości Klienta. Nie wykorzystujemy gotowych schematów i szablonów - wolimy działać w sposób indywidualny.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów online - tj. Sprytnego Kursu SEO i Sprytnego Kursu Google Ads. 

Kursy online

Sprytny Kurs SEO przeprowadzi Cię przez podstawy i średnio zaawansowane tajniki pozycjonowania stron internetowych. Kurs prowadzony jest przez aż 6 naszych specjalistów specjalizujących się w SEO, content marketingu, copywritingu i UX. 
Sprytny Kurs Google Ads to ponad czterdziestogodzinny kurs reklamy płatnej w wyszukiwarce Google, w którym Damian Kołodziej, nasz czarodziej marketingu płatnego, przeprowadzi Cię przez tajniki reklamy Google Ads.
Zobacz nasze kursy online

Szkolenia stacjonarne

Skorzystaj ze szkoleń stacjonarnych w zakresie SEO i Google Ads (komentarz: ew. innych tematach, w których możemy szkolić), prowadzonych przez nasz doświadczony zespół Fox Strategy.

Przyjmujemy zapytania na szkolenia zamknięte, dedykowane dla Twojej firmy i Twojego zespołu. Skontaktuj się z nami, korzystając z formularza poniżej.

napisz do nas i otrzymaj ofertę szkolenia

Poproś o ofertę na
SEO lub SEM:

  Katarzyna Baranowska

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram