Konfiguracja Google Analytics

Oferujemy kompleksowe wdrożenia i konfigurację analityki internetowej. Zapewniamy dobór odpowiednich narzędzi oraz konsulting. 

Skorzystaj z oferty konfiguracji analityki internetowej i zyskaj dostęp do dedykowanych raportów oraz rzetelnych danych na temat swojego biznesu.
Na zdjęciu Damian Kołodziej - Lider Działu Google Ads

Zapytaj o ofertę na konfigurację google analytics
Współpracowaliśmy z dziesiątkami firm, które wykorzystywały Internet, aby sprzedawać swoje produkty lub usługi. Część z nich trafiała do nas bez analityki internetowej i naszą pierwszą rekomendacją było podpięcie Google Analytics, by zarówno nasi Klienci jak i specjaliści Fox Strategy mieli dostęp do rzetelnych danych na temat jakości sprowadzanego ruchu na stronę.

Dzięki temu my mieliśmy podstawę do optymalizacji kampanii reklamowych oraz działań SEO, a Klient mógł oceniać efekty naszych działań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapytaj o ofertę

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o Google Ads

Na zdjęciu Krzysztof Rutkowski i Damian Kołodziej

Dlaczego warto wdrożyć Google Analytics?

Posiadanie Google Analytics to jeden z elementów działalności w obszarze online, który może sprawić, że wyprzedzisz swoją konkurencję i zwiększysz efektywność działań marketingowych oraz podniesiesz skuteczność sprzedaży.

Dzięki analityce od Google zyskasz między innymi dostęp do danych na temat:
• jakości sprowadzanego ruchu na stronę czy sklep internetowy
• informacji odnośnie do sprzedaży Twoich produktów
• kondycji Twojej strony internetowej
• charakterystyki demograficznej użytkowników Twojej witryny
• rentowności prowadzonych kampanii reklamowych

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

Jak wygląda konfiguracja Google Analytics?

Założenie konta Google Analytics
Wdrożenie skryptu śledzącego
Kontrola wdrożenia narzędzi analitycznych
Analiza ustawień
Konfiguracja remarketingu
Dedykowane raporty
Rekomendacje celów
Wdrożenia i testy

Zakładamy samodzielnie konto Google Analytics dla naszych Klientów lub wysyłamy pełną instrukcję uruchomienia. W każdym z przypadków konto analityczne należy w 100% do Klienta i otrzymuje on od nas pełen dostęp administracyjny nawet po zakończeniu współpracy.

Przygotowujemy specyfikację wdrożenia kodu śledzącego Google Analytics dla web developerów lub samodzielnie implementujemy skrypt na wszystkich podstronach za pomocą Google Tag Managera.

Sprawdzamy, czy wszystkie narzędzia analityczne zaimplementowane są na stronie w poprawny sposób. Analizujemy sposób implementacji oraz rekomendujemy optymalne rozwiązania.

Dokonujemy gruntownego przeglądu wszystkich ustawień Google Analytics oraz sprawdzamy jakość połączenia z innymi kompatybilnymi narzędziami typu Google Ads, czy Google Search Console.

Sprawdzamy, czy remarketing jest uruchomiony oraz czy listy remarketingowe się zapełniają. Przygotowujemy strategię list remarketingowych do wykorzystania w kampaniach reklamowych.

Przygotowujemy dedykowane raporty oraz dashboardy w panelu Google Analytics w oparciu o wywiad i badania potrzeb naszych Klientów. Dostarczamy rozwiązania szyte na miarę, aby praca nad analizą danych była jeszcze łatwiejsza.

Zalecamy wdrożenie śledzenia kluczowych elementów na stronie, które pozwalają ocenić skuteczność źródeł ruchu oraz kampanii internetowych. Przygotowujemy strukturę celów głównych oraz celów mikro wraz z rekomendacjami wdrożenia i specyfikacjami.

Implementujemy zmiany i/lub współpracujemy z programistami pod stronie Klienta. Każde wdrożenie nowych elementów zakończone jest szeregiem testów.

Zapytaj o ofertę

  Damian Kołodziej

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram