Zaproszenie do Programu Partnerskiego Fox Strategy

Twoja firma jest rzetelnym partnerem? Realizujesz dobrą usługę? Wspierasz rozwój swoich klientów? Szukasz rozwiązań w zakresie SEO/SEM bądź potrzebujesz wsparcia lub dopełnienia swoich usług? Chcesz polecać firmę, która naprawdę zna się na tym co robi i otrzymywać prowizję?

Zapraszamy do naszego programu partnerskiego!
Zapytaj o program partnerski
Wyniki ankiety, przeprowadzonej wśród naszych Klientów. 

Skąd pomysł na program partnerski?

Zapraszamy do naszego programu partnerskiego osoby i firmy, które kierują się podobnymi wartościami jak my i dla których ważne są takie elementy jak: dostarczenie dobrej jakości usług, ale też dbałość o klienta i partnerskie podejście do współpracy. Z tego względu wierzymy, że nasze usługi mogą być wartościowym dopełnieniem oferty naszych Partnerów jak również my będziemy mogli polecać sprawdzonego kontrahenta.

Wiemy jak często klienci (bazując na zaufaniu) proszą o wskazanie firmy, która z jednej strony mogłaby ich wesprzeć w rozwoju biznesu i jego promocji w sieci a drugiej będzie rzetelnym kontrahentem, który wywiąże się z wspólnych ustaleń. Z tego względu proponujemy nawiązanie współpracy opartej na poleceniu usług i przekazywaniu klientom kontaktu do sprawdzonych i solidnych partnerów.

Pomagamy Klientom we wszystkich najważniejszych obszarach promocji w sieci takich jak pozycjonowanie, prowadzenie kampanii reklamowych, poprawa konwersji, budowanie wizerunku i wiele innych.

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o naszym zespole!

• Każdy ze Specjalistów pracuje nad maksymalnie 6-9 projektami - priorytetem dla nas jest zaangażowanie w biznes Klienta, bliżej nam do in-house, niż do pracy agencyjnej.
• Inwestujemy w rozwój własny, ale też sami kształcimy branże – prowadzimy szkolenia, konsultacje a także organizujemy eventy non profit – lubimy dzielić się wiedzą, na pytania odpowiadamy wprost i nie chowamy się za zasłoną „know-how”.
• Nie mamy etatowych handlowców – to specjaliści prowadzący projekty na bazie swojego doświadczenia przygotowują strategię szytą na miarę i odpowiadają za jej realizację. Doradzamy i bierzemy za to odpowiedzialność.
•  Stawiamy na transparentność - realizujemy konkretnie i wymienione w ofercie oraz umowie działania a także raportujemy wykonaną pracę. Klient wie jak wydatkowany jest budżet i co wchodzi w skład usługi.
• Transparentne działanie - realizujemy konkretnie i wymienione w umowie działania, raportujemy wykonaną pracę, dzięki temu Klienci mają pewność, jak wydatkowany jest budżet i co dokładnie wchodzi w skład usługi.

Co nas wyróżnia?

Stworzyliśmy cykl spotkań dla małego i średniego biznesu, gdzie przy kawie i w luźnej atmosferze nasi goście - oraz my sami - opowiadają o kluczowych aspektach prowadzenia biznesu online.
Prowadzimy firmowego bloga, na którym poruszamy tematy dotyczące nas i naszych klientów. Podpowiadamy, wyjaśniamy, podsuwamy rozwiązania. Nasze artykuły pojawiały się również w marketingibiznes.pl, czy interaktywne.com.
Prowadzimy podcast, w którym dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniami z różnych obszarów marketingu online oraz biznesu. Mówimy nie tylko do kolegów i koleżanek z branży, ale także do przedsiębiorców.
Przygotowaliśmy Kurs SEO w formule online. Ponad 20 godzin nagrań podzielonych na 15 modułów. Łącznie ponad 70 lekcji o SEO wraz z aspektami UX. Moduł bonusowy dotyczący App Store Optimization.

Rozliczenie z partnerami i korzyści ze współpracy

Prowizja od każdej usługi

Oferujemy prowizję od każdej zrealizowanej i opłaconej przez klienta usługi – zarówno od jednorazowych zleceń (takich jak np. audyt) jak i od stałych, powtarzalnych projektów (np. obliczonej na kilka miesięcy kampanii Google Ads czy SEO) –  Twój klient zyskuje ofertę dopasowaną do jego potrzeb, a Ty otrzymujesz wynagrodzenie.

8% prowizji

Wysokość prowizji obliczana jest w prosty sposób – to zawsze 8% od kwoty netto z faktury, którą wystawiamy. Jeśli klient podpisze z nami umowę np. na działania SEO na 6000 zł netto miesięcznie – to od opłaconej przez niego FV otrzymujesz cyklicznie 400 zł netto.

6 miesięcy prowizji

Prowizja za polecenie w przypadku usług stałych jest naliczana i wypłacana przez 6 kolejnych miesięcy – jeśli w tym czasie wynegocjujemy z klientem zwiększenie budżetu na startową usługę, Twoja prowizja również się zwiększy.

Prowizja od każdego Klienta

Prowizja naliczana jest od każdego Klienta – nie ma limitów ilościowych czy kwotowych.

Gwarancja jakości

Klientom z Twojego polecenia nie oferujemy usług konkurencyjnych względem Twojej oferty – traktujemy Cię, jako partnera i oddajemy Ci pierwszeństwo, jeśli chodzi o dosprzedaż nowych / dodatkowych usług.

Pełnowartościowa usługa

Klient i jego projekt nie jest obciążony Twoją prowizją – oznacza to, że otrzymuje on pełnowartościową usługę, której żadna składowa nie jest pomniejszona o Twoje wynagrodzenie czy obciążona sztucznie podwyższoną marżą Prowizję wypłacamy z puli naszych środków reklamowych – masz więc pewność, że klienci nie będą w żaden sposób stratni.

Praca pod Twoją marką

W szczególnych sytuacjach proponujemy współpracę w modelu, w którym pracujemy pod Twoją marką – czyli występujemy z pozycji członków Twojego zespołu projektowego, by wspomóc Cię w realizacji jakieś części usługi (doraźnie bądź na stałe). Tym samym zyskujesz po swojej stronie eksperta, który może zrealizować dla Twojego klienta konkretne zadanie (jeśli Ty sam w danym momencie nie masz czasu bądź przestrzeni). Dodatkowo poszerzasz portfolio usług.

Kompleksowa współpraca

Często zapraszamy partnerów do wspólnych działań marketingowych i promocyjnych.

Dodatkowe korzyści

Prezent w postaci e-booka o tworzeniu contentu
Bezpłatny dostęp do kursów online w Akademii Fox Strategy przez cały okres trwania współpracy – zarówno dla klienta jak i dla Partnera
Bezpłatna analiza widoczności witryny w wynikach wyszukiwania i ocena jej kondycji

Proces w Programie Partnerskim

Krok 1

 • Jako Partner polecasz Fox Strategy przekazując Klientowi kontakt do naszego przedstawiciela.

 • Następnie przesyłasz nam mailowo informację o tym komu przekazałeś rekomendację (dzięki temu mamy pewność, że dany kontakt to wprost polecenie od Ciebie).

Krok 2

 • Gdy podpiszemy umowę z Klientem — kontaktujemy się z Tobą, informując o nawiązaniu współpracy z polecenia i przekazujemy informacje związane z naliczeniem prowizji.

Krok 3

 • Podpisujemy z Tobą umowę partnerską, która potwierdza wszystkie ustalenia i która ma charakter ramowy – w przypadku każdego kolejnego polecenia prowizja jest automatycznie rozliczana na bazie wcześniejszych ustaleń.

 • Co miesiąc bądź co kwartał (w zależności od opcji, która wybierzecie) przesyłamy rozliczenie i prosimy Cię o wystawienie dla nas FV na postawie, której przelewamy wynagrodzenie za polecenie.

Co mówią o nas 
nasi klienci?

Jeśli ktoś poszukuje kompleksowego wsparcia swoich działań SEO/ SEM to Pani Ewelina wraz ze swoim Team’em Fox Strategy należą do czołówki branży i za każdym razem polecam ich z czystym sumieniem. Podczas poszukiwań agencji SEO rozmawiałem z większością czołowych firm w Polsce na tle których Fox Strategy oraz osoba Pani Eweliny wykazały się największym profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz głębią wiedzy merytorycznej z zakresu SEO/ SEM. (…)

Podczas współpracy jest prawdziwym Partnerem i udzielany przez nią feedback zawsze potrafi trafnie i rzeczowo uzasadnić- nawet jeśli może być on niewygodny dla klienta gdyż to właśnie jego dobro zawsze ma na uwadze. Jeśli (…) szukasz Partnera z szeroką i praktyczną wiedzą merytoryczną, który nie zamyka się w schematach i potrafi działać pro-aktywnie to Pani Ewelina jest zdecydowanie osobą wartą skontaktowania.

Daniel Matros

Marketing Manager

Pozostałe rekomendacje

Współpracując z Fox Strategy, zyskałem kompleksową i profesjonalną usługę, która okraszona była terminowością, elastycznością wobec usług i realną chęcią pomocy. Od początku miałem poczucie, że współpracuję z ludźmi z ogromną wiedzą, doświadczeniem i otwartością, a nieszablonowe działania pomogły osiągnąć wyznaczone wcześniej cele.

Z całą pewnością współpraca była efektywna, angażująca i owocna w nową wiedzę. Dobry kontakt pozwalał nam na tworzenie bieżących zaleceń i działań, które przyczyniały się do zwiększenia widoczności domeny perfecta.pl.

Krzysztof Królikowski

Dyrektor handlowy, Perfecta

Pozostałe rekomendacje

Ekspercka wiedza podana w przystępny sposób, efektywność i dobry kontakt sprawiają, że współpraca przebiega bardzo profesjonalnie. Fox Strategy stosuje tylko sprawdzone i dobre techniki pozycjonerskie, co przekłada się na coraz wyższe pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google bez ryzyka blokady.

Małgorzata Kawa

Specjalista ds. marketingu, Lokum Deweloper S.A.

Pozostałe rekomendacje

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

Zapytaj o ofertę

  Katarzyna Baranowska

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram