KSeF - czy czeka nas fakturowa rewolucja?

              Obieg dokumentów jest jednym z najważniejszych procesów w każdej firmie. Ma on zadbać nie tylko o prawidłowe prowadzenie dokumentacji, ale stanowi również podwaliny dla prawidłowego funkcjonowania budżetu. Mam tu na myśli oczywiście zestawienie zysków oraz kosztów, które prowadzi się na podstawie wystawionych i otrzymanych faktur. Aktualne wyzwania w procesach podatkowo-księgowych Największym wyzwaniem działów administracji, […]

WarmUp SEO & Content CAMP - WhitePress i Fox Strategy

24 lutego 2023 roku odbędzie się we Wrocławiu WarmUp. A my jesteśmy PARTNEREM tego wydarzenia!

Zmiany w wyszukiwarce Google - grudzień 2022

Końcówka roku potrafi zaskoczyć. Po skąpym w wiadomości i aktualizacje listopadzie, w grudniu Google zaserwował internautom dwie istotne aktualizacje!

Black Friday 2022 - Wybrane Rabaty i Okazje na Narzędzia SEO/SEM, audyty oraz Kursy Online

Black Friday 2022 obfituje w wysokie rabaty, których nie warto przegapić! Część z nich znajdziesz właśnie tutaj!

Zmiany w wyszukiwarce Google – październik 2022

Październik to szereg zmian z punktu widzenia Google, choć bardziej w obszarze jego narzędzi oraz kosmetycznych zmian wizualnych w wynikach wyszukiwania. Mieliśmy także do czynienia z October 2022 Spam Update, czyli aktualizacją, która mogła potencjalnie wywołać wstrząsy w SERPach. Tak się jednak nie stało!

Zmiany w wyszukiwarce – czerwiec 2022

Wśród czerwcowych wydarzeń warto zwrócić uwagę przede wszystkim na zakończenie Google May 2022 Core Update, czyli jednej z głównych aktualizacji algorytmu Google.

Zmiany w wyszukiwarce Google – maj 2022

W maju mieliśmy do czynienia z jednym z najważniejszych w tym roku wydarzeń – Core Updatem, czyli znaczącą aktualizacją głównego algorytmu silnika wyszukiwarki Google.

Zmiany w wyszukiwarce Google – styczeń 2023

Końcówka roku potrafi zaskoczyć. Po skąpym w wiadomości i aktualizacje listopadzie, w grudniu Google zaserwował internautom dwie istotne aktualizacje: Link Spam Update oraz Helpful Content Update.

Zmiany w wyszukiwarce Google – listopad 2022

Listopad okazał się spokojniejszym miesiącem pod względem liczby szczególnie ważnych newsów pochodzących od Google. Czy obecna sytuacja dotrwa do końca roku? A może to tylko cisza przed burzą? 😊 Także pod kątem zmienności w wynikach wyszukiwania Google, ostatni miesiąc nie należał do obfitych w dni o wysokich fluktuacjach.

Jak zacząć pisać - czyli jak zostać copywriterem?

Bądźmy szczerzy – miałam sporo szczęścia, że zaczęłam pisać i że treści stały się moim stałym elementem dnia. Co więcej – na to szczęście miałam wpływ i jestem przekonana, że każdy kto czuje „chemię” do tej ścieżki rozwoju może ją sobie ułatwić.

1 2 3 24

Blog SEO/SEM to za mało? Znajdziesz nas także tutaj:

envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram