Audyt Google Analytics

Poznaj kondycję swojej analityki internetowej i zyskaj pewność, że podejmujesz strategiczne decyzje w oparciu o rzetelne dane.

Jeżeli posiadasz konto Google Analytics i obawiasz się, że jakość danych może być zaburzona, pomożemy Ci wdrożyć plan naprawczy. Nasi specjaliści dokonają kompleksowego audytu konta Google Analytics, konta Google Tag Manager oraz pozostałych narzędzi analitycznych. Po wdrożeniu zmian testujemy wszystkie ustawienia oraz śledzenie kluczowych celów biznesowych na stronie.

Pozwól nam sobie pomóc. Skorzystaj z oferty audytu analityki internetowej i zyskaj dostęp do rzeczywistych danych oraz dedykowanych raportów i dashboardów.

Na zdjęciu Krzysztof Rutkowski i Damian Kołodziej
Zapytaj o ofertę na audyt google analytics
Audyt konta Google Analytics pozwoli Ci ocenić faktyczny stan Twojej analityki bez względu na to, czy dopiero zaczynasz prowadzić biznes w Internecie, czy działasz na rynku od dłuższego czasu. 

Zyskaj pewność, czy Twoje dane znajdują się w dobrych rękach.

Chcesz wiedzieć więcej?

Poproś o ofertę na audyt Google Analytics
Zapytaj o ofertę

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o Google Ads

Dlaczego warto przeprowadzić audyt Google Analytics?

Reaguj zawsze na czas

Rzetelne dane na temat Twojej witryny pozwolą Ci namierzyć nieefektywne źródła ruchu oraz kampanie, dzięki czemu możesz prowadzić szybkie i sprawne działania optymalizacyjne w ramach swojej strategii marketingowej. Sprawna analityka to również źródło informacji na temat kondycji twojej witryny. Rozpoznaj obszary, które sprawiają problemy Twoim klientom i dostosuj stronę internetową pod ich preferencje.

Oszczędzaj pieniądze

Błędnie skonfigurowana analityka internetowa to błędna interpretacja danych, a co za tym idzie mniej trafne decyzje, które mogą generować koszty bez gwarancji zwrotu z inwestycji. Audyt Google Analytics to szereg działań, które diagnozują problemy w analityce i skutecznie je rozwiązują.

Poznawaj swojego klienta

Zbieraj dane na temat swoich klientów, by planować działania marketingowe szyte na miarę. Nie trać energii na ludzi spoza swojego targetu i docieraj z ofertą tam, gdzie masz największe szanse na wygenerowanie konwersji. Analizuj potrzeby swoich klientów, zachowanie na Twojej witrynie oraz twórz strategie marketingowe w oparciu o rozbudowane portfolio list remarketingowych z Google Analytics.

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

Co zawiera audyt analityki Google Analytics?

Kontrola wdrożenia narzędzi analitycznych
Analiza ustawień
Konfiguracja remarketingu
Dedykowane raporty
Rekomendacje celów
Wdrożenia i testy

Sprawdzamy, czy wszystkie narzędzia analityczne zaimplementowane są na stronie w poprawny sposób.

Analizujemy sposób implementacji oraz rekomendujemy optymalne rozwiązania.

Dokonujemy gruntownego przeglądu wszystkich ustawień Google Analytics oraz sprawdzamy jakość połączenia z innymi kompatybilnymi narzędziami typu Google Ads, czy Google Search Console.

Sprawdzamy, czy remarketing jest uruchomiony oraz czy listy remarketingowe się zapełniają. Przygotowujemy strategię list remarketingowych do wykorzystania w kampaniach reklamowych.

Przygotowujemy dedykowane raporty oraz dashboardy w panelu Google Analytics w oparciu o wywiad i badania potrzeb naszych Klientów. Dostarczamy rozwiązania szyte na miarę, aby praca nad analizą danych była jeszcze łatwiejsza.

Zalecamy wdrożenie śledzenia kluczowych elementów na stronie, które pozwalają ocenić skuteczność źródeł ruchu oraz kampanii internetowych. Przygotowujemy strukturę celów głównych oraz celów mikro wraz z rekomendacjami wdrożenia i specyfikacjami.

Implementujemy zmiany i/lub współpracujemy z programistami pod stronie Klienta. Każde wdrożenie nowych elementów zakończone jest szeregiem testów.

Zapytaj o ofertę

  Damian Kołodziej

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram