Konsulting Google Analytics

Konsulting analityczny to dedykowana usługa dla firm, które potrzebują fachowej pomocy w procesie analizy pozyskanych danych z Google Analytics. Pomagamy zrozumieć dane, przygotowujemy czytelne raporty i analizy pod konkretne wymagania oraz szkolimy pracowników z obsługi Google Analytcs.

Skorzystaj z oferty sprawdzonego partnera biznesowego z wieloletnim doświadczeniem w obszarze marketingu i analizy online.

Na zdjęciu Damian Kołodziej - Lider Działu Google Ads
Zapytaj o ofertę na konsulitng google analytics
Konsultacja z zakresu analityki internetowej poprzedzona jest rozmową pomiędzy Klientem a dedykowanym specjalistą. Rozmowa ma na celu zweryfikować aktualny stan wiedzy Klienta, jego potrzeby oraz cele, które stawia przed swoim biznesem.

Nasze konsultacje mają za zadanie wskazać najważniejsze błędy w procesie analizy strony lub sklepu internetowego, zdiagnozować aktualny stan Google Analytics oraz dostarczyć wiedzy niezbędnej do samodzielnej pracy nad danymi.

Konsultacje z Google Analytics polecane są przede wszystkim tym, którzy:
• mają ograniczone budżety na stałą obsługę abonamentową
• preferują działania cykliczne oparte na działaniach i ewaluacji
• chcą rozwijać swoje kompetencje analityczne in house

Chcesz wiedzieć więcej?

Poproś o ofertę na konsulting analityczny
Zapytaj o ofertę

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o analityce

Jakie są korzyści z przeprowadzenia konsultacji analitycznej?

Elastyczne koszty

Sam decyduj, jakie budżety chcesz przeznaczyć na wsparcie konsultingowe oraz jaki zakres pracy mamy wykonać w danym miesiącu.

Ocena efektów

Ocenimy efektywność różnych obszarów strategii marketingowej oraz samej strony, wskazując na konkretne elementy, wymagające priorytetowej naprawy.

Wsparcie ekspertów

Korzystaj z wiedzy naszych analityków i rozwijaj kompetencje własnego zespołu w obszarze Google Analytics. Prowadzimy również szkolenia i warsztaty dla firm.

Zrozumienie swoich klientów

Podczas konsultacji analitycznej dowiesz się skąd przychodzą Twoi klienci oraz czego oczekują od Twojej strony i czego wyszukują w Internecie. Pokażemy Ci, jak do nich docierać w odpowiednim czasie i miejscu z odpowiednim przekazem, a szereg analiz pozwoli nam odpowiedzieć na pytanie, jak wyjść naprzeciw ich potrzebom.

Czytelne raporty

Pomagamy tworzyć dedykowane raporty, których celem jest przekazywanie kluczowych informacji bez dodatkowych metryk. Postaw na prostotę formy bez konieczności przebijania się przez szum informacyjny.

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

Zapytaj o ofertę

  Damian Kołodziej

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram