Kampania lokalna i Lead Generation

Chcesz zwiększyć liczbę kontaktów handlowych ze swojej strony internetowej i sprzedawać jeszcze więcej swoich usług lub produktów?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze kampanii reklamowych nastawionych na generowanie leadów kontaktowych dla sektora B2B oraz B2C.

Na zdjęciu Damian Kołodziej - Lider Działu Google Ads
Zapytaj o ofertę na kampanię lokalną
Kampanie lokalne oraz kampanie lead generation to idealne rozwiązanie dla firm, które opierają sprzedaż swoich usług lub produktów na bezpośrednim kontakcie z klientem – czy to biznesowym, czy też indywidualnym.

Dla kogo jest lead generation?
• Dla małych i średnich przedsiębiorstw usługowych
• Dla firm produkcyjnych
• Dla biznesów lokalnych

Jeżeli chcesz wyprzedzić konkurencję i dotrzeć do klienta, który aktywnie szuka Twojej usługi lub produktu, pomożemy Ci stworzyć kampanie reklamowe nastawione na wyniki.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapytaj o ofertę

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o Google Ads

Pozyskiwanie leadów z Google

Ekosystem reklamowy Google Ads zawiera szereg rozwiązań, które przygotowane są z myślą o pozyskiwaniu leadów sprzedażowych. Poznaj zalety reklamy Google dla firm i rozwijaj swój biznes razem z Fox Strategy.

Wartościowy ruch z wyszukiwarki

Nie sztuką jest sprowadzić użytkowników na stronę internetową. Sztuką jest sprowadzić taki ruch, który jest zainteresowany ofertą. Kampania reklamowa Google Ads w wyszukiwarce pozwala wyświetlić bardzo konkretne reklamy użytkownikowi, który aktywnie poszukuje Twoich produktów lub usług. Daj się znaleźć klientom i odpowiadaj na ich potrzeby, wtedy, kiedy akurat tego potrzebują.

Twoja własność

Konto reklamowe należy tylko do Ciebie. Specjaliści z Fox Strategy zarządzają Twoją własnością - pomogą Ci stworzyć konto reklamowe od podstaw lub zoptymalizują istniejące, zaprojektują kampanie, stworzą reklamy i będą zarządzać całym przedsięwzięciem, a po zakończeniu współpracy konto zostanie Tobie w całości przekazane.

Zasięgi i świadomość marki

Wspieraj swoje działania efektywnościowe i docieraj do potencjalnych klientów na setkach stron internetowych. Buduj wizerunek oraz rozpoznawalność swojej marki, sprowadzaj nowych, potencjalnych klientów na stronę i prezentuj swoją ofertę na niespotykaną skalę.

Pełna kontrola

Tylko Ty decydujesz, jaki budżet chcesz przeznaczyć na promocję swojego biznesu w Internecie. W dowolnej chwili możesz zwiększyć lub zmniejszyć budżety reklamowe, a naszym zadaniem jest to, by efektywnie zarządzać zaplanowanymi środkami reklamowymi.

Mierzalne efekty

Zyskaj pełną wiedzę na temat efektów kampanii reklamowych. Tu nie ma miejsca na przypuszczenia. Kampanie Google Ads dostarczają cały pakiet informacji na temat skuteczności reklam - ile wygenerowały leadów, jaki był koszt pozyskania klienta, jakie kampanie, reklamy oraz słowa kluczowe odpowiadają za konwersje. A to tylko początek!

Kampanie remarketingowe

Nie pozwól, by użytkownik, który odwiedził Twoją stronę, zapomniał o Twojej ofercie. Domykaj sprzedaż i angażuj na nowo użytkowników, którzy za pierwszym razem nie zdecydowali się na kontakt z Tobą dzięki kampaniom remarketingowym.

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

Kompleksowa obsługa Lead Generation

Analiza potrzeb
Przygotowanie strategii
Audyt
Start kampanii

Przed rozpoczęciem współpracy z naszymi Klientami, zawsze przeprowadzamy obszerny wywiad, który pozwala nam zrozumieć potrzeby naszych Klientów oraz branżę, w której się specjalizuje.

 

Preferujemy otwartą komunikację i partnerskie podejście już od pierwszego kontaktu, bo z doświadczenia wiemy, że przynosi to wymierne korzyści.

Mając świadomość, jaka jest specyfikacja danego rynku, jakie są potrzeby i możliwości Klienta, jakie są ewentualne zagrożenia i szanse dla danego projektu, tworzymy zręby strategii reklamowej.

 

Wykorzystujemy do tego celu szereg narzędzi takich jak Google Planner, SemStorm, Google Trends i inne, by określić zakres ruchu, targetowanie, koszty emisji oraz główne typy kampanii reklamowych.

Przed rozpoczęciem działań reklamowych przeprowadzamy audyt analityki dla danej strony internetowej.

W trakcie kampanii podejmujemy się stałej optymalizacji, która ma prowadzić do rozwoju i osiągania wyznaczonych celów. Każde działania są raportowane.

Zapytaj o ofertę

  Damian Kołodziej

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram