Audyt treści

Treści to niezwykle elastyczne i ważne narzędzie do osiągania celów biznesowych. Dzięki niemu budujesz wizerunek eksperta, komunikujesz się, przekazujesz wiedzę, a także wspierasz wszelkie działania marketingowe. Wysokiej jakości, oryginalny content jest siłą wielu, prężnie działających biznesów - również Twojej konkurencji.

Zastanawiasz się dlaczego tak trudno jest Ci osiągnąć zamierzone cele? Chcesz wnieść swój biznes na wyższy poziom? Dotychczasowe działania SEO nie przynosiły oczekiwanych rezultatów? Odpowiedzią na te wszystkie pytania może być audyt treści.

Nasza doświadczona kadra już teraz wesprze Cię w działaniach optymalizacyjnych i marketingowych, analizując Twój dotychczasowy content!

Na zdjęciu Aleksandra Sudnik - Content Managerka
Zapytaj o ofertę na audyt treści
Audyt treści to usługa skierowana do zarówno małych, średnich, jak i wielkich sklepów internetowych. Ponadto skorzystać z niego mogą usługodawcy oraz twórcy, którzy prężnie działają nad rozbudową contentu na swojej stronie www.

Docelowo ma on na celu wskazać dotychczasowe błędy w m.in. obrębie treści SEO czy linkowania wewnętrznego. Oprócz wskazówek optymalizacyjnych, dokument zawiera pomysły i nowe rozwiązania w obrębie komunikacji, a także wskazuje błędy i obszary wymagające usprawnienia lub korekty.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapytaj o ofertę
Aleksandra Sudnik

Co zawiera audyt treści?

Audyt treści jest obszernym dokumentem, który zawiera garść informacji o dotychczasowym contencie na stronie. Jego tworzenie poprzedzają dokładne analizy przy użyciu narzędzi, a także przegląd działań konkurencji i/lub pracy optymalizacyjnej.

Nie pracujemy pod sztywny schemat i nie korzystamy z "gotowców". Otrzymany dokument to aktywna praca doświadczonych Specjalistów ds. contentu i SEO.
Analiza pod kątem duplikacji treści,
Analiza pod kątem kanibalizacji,
Prace redakcyjne - również pod kątem struktury treści,
Wskazanie nowych rozwiązań i możliwości,
Wstępna analiza pod kątem SEO i optymalizacji contentu,
Analiza pod kątem linkowania wewnętrznego między treściami,

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o treściach

Audyt treści - co zyskasz?

Wsparcie

Kompleksowe wsparcie w tworzeniu i edycji contentu na stronie lub blogu. Obszerny dokument wskaże Ci dokładne obszary i elementy, które wymagają korekty lub usprawnienia. 

Pomoc Specjalistów

Dokument tworzony jest przez doświadczoną kadrę Specjalistów, którzy na co dzień budują content, tworzą zalecenia optymalizacyjne i prowadzą projekty SEO.

Kreatywne pomysły

Szereg inspiracji, podpowiedzi i wskazówek, które można wykorzystać w tworzeniu treści. Dzięki nim nie tylko "dogonisz" konkurencje, ale także stworzysz plan działania na najbliższe miesiące.

Wytyczne optymalizacyjne

Wskazówki SEO w obrębie m.in. linkowania wewnętrznego, słów kluczowych (również z długiego ogona), budowy nagłówków, meta opisów i meta tytułów, a także wytyczne do budowania ALTów.

Otrzymaj bezpłatny ebook o copywritingu

Audyt treści - to się opłaca!

Content jest niezwykle ważnym elementem w budowaniu marki i widoczności w wyszukiwarce. To dzięki treściom sprzedajesz swoje usługi i produkty, wspierając przy tym działania optymalizacyjne. Nic więc dziwnego, że coraz większą uwagę zwracamy na wysokiej jakości, merytoryczny content, który niesie za sobą np. wiedzę czy rozrywkę.

Stałe i staranne budowanie contentu jest więc niezwykle istotną kwestią - zwłaszcza, jeśli stawiasz na rozwój swojego biznesu. Zdarza się jednak, że treści nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, nie "ściągają ruchu", są mało kreatywne lub nie wykorzystują swojego potencjału. 

Nic straconego! Wszystko można naprawić! Zobacz jak wygląda content na Twojej stronie, w sklepie lub na blogu - zamów audyt treści od Fox Strategy.
79
%
Tyle firm wykorzystuje content marketing do generowania leadów wysokiej jakości.
Tyle właścicieli firm stwierdziło, że posiadanie wysokiej jakości contentu jest dla nich kwestią priorytetową.

30%
Tyle osób przyznało, że czyta treści na blogu, zanim zdecyduje się na zakup produktu lub usługi.

71%
Źródło: StartUpBonsai

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

Zapytaj o ofertę

  Aleksandra Sudnik

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram