O Fox Strategy

Fox Strategy to wrocławska agencja marketingu internetowego. Jako zespół doświadczonych specjalistów, pracujemy w duchu samoorganizacji. Pozwala nam to jeszcze skuteczniej angażować się w procesy wewnętrzne naszych klientów, lepiej rozumieć jak działają ich biznesy i jak nasze działania mogą pomóc im generować zysk. Jesteśmy częścią zespołu klienta, a nie zewnętrznymi, wynajętymi konsultantami.

Choć wyrośliśmy na SEO, w tym momencie świadczymy kompleksowe usługi z zakresu SEO, SEM i content marketingu dla firm B2B oraz sklepów internetowych. Jesteśmy autorami podcastu Dziennik Budowy Firmy, Sprytnego Newslettera o tematyce marketingowo-biznesowej, wielu artykułów i e-booków, a także Sprytnych Kursów SEO i Ads - online’owych szkoleń dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, specjalizujemy się również w App Store Optimization i SEO dla podcastów.

Jeśli potrzebujesz efektywnej kampanii opartej o e-marketing i wsparcia w promocji Twojego biznesu - służymy pomocą!
Poznaj nasz zespół

 Tym kierujemy się w każdym naszym działaniu!

MISJA
Wierzymy, że świat może być lepszy.
Dlatego dbamy o ludzi.

WIZJA

Tworzymy „nasze” przyjazne i otwarte miejsce pracy.

Wspieramy naszych klientów. Doradzamy i przeprowadzamy ich przez meandry marketingu online. Po to, by ich praca stała się bardziej efektywna, a prowadzenie biznesu łatwiejsze.

Edukujemy i zwiększamy świadomość o e-marketingu. Rozwijamy się i do rozwoju motywujemy innych. Po to by ludzie podejmowali lepsze decyzje.
Bazując na danych i doświadczeniu, sprawiamy, że nasi Klienci zarabiają więcej.

Jesteśmy otwarci na innych. Dlatego komunikacja oparta na zrozumieniu potrzeb jest dla nas najwyższym priorytetem.

 Nasze wartości

Otwartość

Zależy nam na uczciwości i otwartości -zarówno pod względem przygotowywanej oferty, działań analitycznych, raportowania, tworzonych treści, rozmowy jak i ogólnie rozumianej obsługi. Łączymy ją z elastycznym podejściem i ekspercką wiedzą, która jest podszyta doświadczeniem.

Nie działamy pod gotowe szablony, a nasze działania dostosowujemy pod potrzeby i indywidualne klienta.

Współpraca

Zarówno dla klienta, jego oczekiwań, jak i dla samego siebie. Dla nas, udana relacja to taka, która łączy obopólne zadowolenie oraz nie wymaga łamania indywidualnych zasad lub wartości firmy.

Traktujemy naszych klientów jak partnerów, którym możemy pomóc w realizacji celów biznesowych.

Rozwój

Stawiamy na stałe rozwijanie swoich kompetencji. Nie znosimy stać w miejscu, a zastój utożsamiamy z nudą. Wiemy, że branża wymaga od nas śledzenia i reagowania na trendy. Dzięki temu, każdego dnia, odczuwamy satysfakcję z prowadzonych projektów.

Bierzemy udział w szkoleniach, kursach,  webinarach. Próbujemy nowych rzeczy, szukamy nieodkrytych dróg. Wierzymy, że tylko dzięki stałemu rozwojowi możemy przekazywać wiedzę w sposób efektywny.

Efektywność

Każdego dnia realizujemy obrane cele - zarówno Klienta, jak i nasze własne. Stawiamy na konkrety, tworzymy wspólny harmonogram prac, szukamy rozwiązań, które zbliżą nas do lepszych wyników. Wyznajemy zasadę szczerości i zaufania, dlatego nie boimy się wypowiadać słowa „nie”. Przytakujemy Klientowi tylko wtedy, gdy naprawdę wierzymy, że jest to słuszne i dobre dla jego wyników. 

Nie działamy na jego niekorzyść, bojąc się wyrazić własnego zdania. Wszystko po to, aby zyskał na tym Twój biznes.

Odpowiedzialność

Bierzemy odpowiedzialność za naszą pracę, projekty, zadeklarowane terminy. Wiemy, z czym wiąże się nasza praca, dlatego też nie boimy się powiedzieć "przepraszam", zapytać o pomoc, wskazać błędy. Każdy z nas wie co (i po co) wykonuje swoje zadania.

Odpowiedzialność utożsamiamy również z asertywnością, transparentnością i otwartą komunikacją - również w sytuacji konfliktu, sporu lub sprzecznych wniosków. 

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o Fox Strategy

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

SEO dla blogerów, influencerów i marek osobistych już w sprzedaży!

Marzy Ci się TOP10 wyników wyszukiwania? Wskakuj!
Książka "SEO dla blogerów, influencerów i marek osobistych" właśnie trafia na sklepowe półki!

Zmiany w wyszukiwarce Google – kwiecień 2023

Ostatni miesiąc w wyszukiwarce Google, w porównaniu do marcowych wahań wywołanych core updatem, nie należał do wybitnie zmiennych. Nie oznacza to jednak, że był on pozbawiony ważnych wydarzeń, do których należał April 2023 Reviews Update.

Zapytaj o ofertę

  Katarzyna Baranowska

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram