Poznaj nasz zespół

Fox Strategy powstało z pomysłu i z pasji do SEO, czyli pozycjonowania stron internetowych. Jedną z misji założycielki Eweliny Podrez- Siamy było stworzenie takiego miejsca pracy, w jakim ona sama chciałaby pracować. I tak w 2015 roku powstało Fox Strategy, w którym najważniejsi są ludzie, którzy to miejsce pracy tworzą. W marcu 2022 minęło nam 7 lat na polskim rynku agencji marketingowych. Sporo się przez ten czas nauczyliśmy i bardzo mocno rozwinęliśmy. Od 2016 co roku sukcesywnie dołączają do nas kolejne osoby.

Obecnie nasz zespół liczy 12 osób.
Pracujemy w płaskiej strukturze organizacyjnej, w której najważniejsze wartości to m.in. odpowiedzialność, transparentność i rozwój. I choć jesteśmy mali, to wielcy w działaniach. Oprócz pozycjonowania stron internetowych na rynku polskim oraz zagranicznym, oferujemy naszym Klientom także usługi z zakresu Google ADS, kampanii w social mediach, pozycjonowanie aplikacji mobilnych, pozycjonowanie dla podcastów.


Zaufały nam osoby i firmy z wielu branż, a naszą dywizą jest bycie częścią zespołu naszych Klientów.
Znajdziesz nas na:

Nasi specjaliści

Ewelina Podrez-Siama

ZAŁOŻYCIELKA I PREZESKA FOX STRATEGY, WŁAŚCICIELKA 75% UDZIAŁÓW W SPÓŁCE
W Fox Strategy od marca 2015 roku

Założycielka i Prezeska wrocławskiej agencji digital marketingu Fox Strategy. Zanim wyruszyła swoją własną ścieżką – przygodę z SEO rozpoczęła jako Młodszy Specjalista. Techniczne zacięcie sprawiło, że stopniowo zwiększała swoje kompetencje, awansując i poszerzając zakres obowiązków w innych agencjach. Obecnie może pochwalić się 13-letnim doświadczeniem w branży, podczas to których pracowała z blogami, sklepami internetowymi, aplikacjami mobilnymi, podcastami i serwisami z najbardziej konkurencyjnych branż w polskim SEO (podatki, kredyty, ubezpieczenia). Specjalizuje się nie tylko w technicznym SEO, ale także w ASO i SEO dla podcastów.
Obecnie Ewelina zarządza 12-osobowym zespołem, wprowadzając ideę samoorganizacji. Dodatkowo w swojej pracy ceni strategiczne i partnerskie podejście, otwartą komunikację i nieszablonowe rozwiązania, dzięki to którym udaje się osiągać biznesowe cele.
Od wielu lat (pomimo początkowej tremy i zarzekania się, że prelekcje nie są dla niej!) występuje na licznych wydarzeniach marketingowych – m.in. na SEMKrK, Festiwalu SEO, I Marketing. Była gościnią podcastów (Mała Wielka Firma, Akademia Allegro, Senuto, Marketing i Biznes), autorką licznych publikacji oraz współtwórczynią podcastu Dziennik Budowy Firmy. Wraz z całym zespołem stworzyła Sprytny Kurs SEO, organizowała SEMPRESSO i… planuje jeszcze kilka niespodzianek w najbliższym czasie.

Prywatnie autorka książek kulinarnych (Dieta Keto, Kuchnie Świata w wersji Keto i Keto Desery), miłośniczka układania klocków LEGO, tworzenia makram, grania w Diablo i spędzania wolnego czasu z uroczą, czworonożną Teslą.

Katarzyna Baranowska

WICEPREZES ZARZĄDU, LIDERKA DZIAŁU SPRZEDAŻY, WŁAŚCICIELKA 25% UDZIAŁÓW W SPÓŁCE
W Fox Strategy od października 2016 roku

Wiceprezeska wrocławskiej agencji digital marketingu Fox Strategy, w której posiada 25% udziałów. Zanim zaangażowała się w budowanie Lisiego Zespołu pracowała jako Starsza Specjalistka ds. Marketingu Internetowego, a także Managerka ds. Szkoleń w dziale SEO, w jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce. Przez ponad 12 lat w branży prowadziła wiele kampanii SEO, specjalizując się w tworzeniu zaleceń optymalizacyjnych zarówno dla e-commerce, jak i dla dużych serwisów internetowych. Ta wiedza i doświadczenie pozwala jej pełnić rolę Liderki Działu Sprzedaży, gdzie koordynuje i odpowiada za wszystkie działania związane z projektowaniem strategii kampanii w wyszukiwarce Google. Dzwoniąc więc do naszej agencji najprawdopodobniej to właśnie z nią porozmawiasz o przyszłych, ewentualnych działaniach i drogach biznesowego rozwoju. Dodatkowo jej zadaniem jest promocja marki i prowadzenie działań wspierających rozwój Fox Strategy. Kasię spotkać więc można na scenach największych wydarzeń branżowych – m.in. na Festiwalu SEO, SemKRK i SEO Poland – a także w podcaście #DBF, gdzie omawia tematy SEO, sprzedaży i relacji na tle agencja-klient. Wiele osób mogło poznać ją osobiście również w cyklu szkoleń, kiedy to jeżdżąc po całej Polsce opowiadała o możliwościach optymalizacyjnych i tajnikach wyszukiwarki Google.

W wolnym czasie (powiedźmy sobie szczerze, że jako aktywna mama nie ma go zbyt wiele) uwielbia skandynawskie kryminały, kulinarne eksperymenty ze swoimi pociechami oraz kibicowanie na żużlowych stadionach.

Oktawian Kitala

PROJECT MANAGER
W Fox Strategy od października 2016 roku

„Człowiek orkiestra”, który codziennie łączy ze sobą dwie profesje. Zaczynając w naszej agencji jako link builder poznał od podstaw zakamarki i możliwości działań SEO, zdobywając coraz to większą, marketingową wiedzę. Podczas pełnienia roli Specjalisty zgłębiał tajniki optymalizacyjne stron internetowych, budując doświadczenie w pracy nad wieloma serwisami – od małych witryn usługowych, po duże e-commerce. Dziś może pochwalić się rozbudowanym portfolio, w którym oprócz optymalizacji www, znajdują się także projekty dot. SEO na YouTube czy SEO dla podcastów. Współautor naszego Sprytnego Newslettera, w którym to co 2. tygodnie prezentuje nowinki i trendy z branży marketingu internetowego. Z rękawa sypie ciekawostkami i nowymi narzędziami, które wspierają naszą codzienną pracę.
Po wielu latach, wykorzystując swoją wiedzę, ale także zamiłowanie do organizacji pracy i produktywności, połączył stanowisko Specjalisty z project managementem. W ten sposób odpowiada za prowadzenie szeregu – zewnętrznych i wewnętrznych – projektów, które pozwalają realizować cele zarówno Klientów, jak i naszego Zespołu. Oktawiana spotkać mogliście w podcaście #DBF i podczas SEMPRESSO, ale także w Sprytnym Kursie SEO oraz w serii wrocławskich szkoleń, podczas to których dzielił się swoją wiedzą w zakresie technicznego SEO.

Prywatnie psycholog biznesu i twórca internetowy, prowadzący własny blog i podcast. W wolnych chwilach trenuje boks. 

Agata Kaliatzi

OFFICE & HR MANAGER
W Fox Strategy od października 2016 roku

Agata łączy ze sobą dwie profesje. Jest wsparciem w rozwoju nie tylko dla całego naszego Zespołu, ale także wspiera nas przy współpracy z Klientem pod kątem finansowym. Swoje pierwsze kroki w Fox Strategy postawiła w 2016 roku, jako Link Builder. A od 2017 zaczęła rozwijać swoje kompetencje w kierunku administracji, a następnie HR. I tak od 2018 roku pełni rolę Office&HR Manager'a. Na co dzień dba między innymi o obieg dokumentów, odpowiada za windykację, motywuje nas do działania i odpoczynku. To dzięki niej nie musimy martwić się o zapasy kawy, herbaty czy przekąsek. Agata odpowiada także za organizację imprez firmowych, warsztatów oraz wyjazdów na eventy branżowe. To dzięki niej, próbujemy także nowych i szalonych rzeczy. Jako HR Manager, Agata odpowiada za procesy rekrutacji oraz wdraża nowe osoby w struktury firmy, pracuje nad rozwojem benefitów. Składając do nas swoje CV, to właśnie Agata będzie jedną z pierwszych osób, z którą porozmawiasz podczas rekrutacji.
Spotkać ją mogliście w podcaście #DBF, gdzie dzieliła się tajnikami ze świata administracji i HR, a także w wielu zewnętrznych publikacjach – np. dla Heroify, gdzie omawiała często popełniane błędy podczas rekrutacji.

Prywatnie: miłośniczka żywienia człowieka i pasjonatka ziołolecznictwa (niezłe z niej ziółko!). Kocha stare Volkswageny Garbus i podróże samochodem po Dolnym Śląsku, najlepiej w towarzystwie ulubionych Ludzi i jej psa Tosi, zwanej pieszczotliwie Tosławą.

Kamil Demidowski

LIDER DZIAŁU SEO NA KRAJE NIEMIECKOJĘZYCZNE
W Fox Strategy od sierpnia 2017 roku

Kamil posiada 11-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów SEO. Zanim trafił do Fox Strategy pełnił rolę Specjalisty SEO, a następnie Managera w jednej z agencji SEO/SEM. Swoją przygodę z optymalizacją stron www rozpoczął od polskich serwisów – zarówno dużych portali usługowych, jak sklepów internetowych. Zdobywane sukcesywnie doświadczenie i mając niemieckie korzenie, zdecydował się rozwijać w nieco innym kierunku. Od kilku lat koordynuje projekty SEO na rynku niemieckim i pomaga w rozwijaniu polskich biznesów w Niemczech, jak i niemieckim przedsiębiorcom na tamtejszym rynku. Z powodzeniem prowadzi projekty z wielu różnych branż, łącząc techniczną wiedzę ze znajomością specyfiki rynków krajów DACH.
Kamil posiada kilkuletnie doświadczenie w pracach UX oraz analityce internetowej, która dodatkowo pozwala mu osiągać zamierzone cele biznesowe swoich klientów. Jego działania nakierowane są na budowanie ruchu na stronach www, kształtowanie świadomości marki i zwiększanie potencjału sprzedażowego.
Kamila spotkać można zarówno w podcaście #DBF, gdzie dzielił się swoją wiedzą dot. SEO na Amazon czy UX, a także na wydarzeniach branżowych – np. na semKRK, SEO MeetUp czy na webinarach LH.pl oraz występował w Niemczech na SEO Campixx.

Prywatnie pasjonuje się muzyką jazz’ową, podróżami, wyprawami w góry i kulinariami. W wolnym czasie ogląda również mecze piłki ręcznej oraz nożnej.

Damian Kołodziej

DIGITAL MARKETING MANAGER
W Fox Strategy od lutego 2018 roku

Damian rozpoczął przygodę z marketingiem internetowym w 2011 roku, powoli odkrywając swoją idealną ścieżkę rozwoju. Zaczynał jako SEO/SEM copywriter, ale bardzo szybko odkrył, że najlepiej realizuje się w pracy nad kampaniami e-marketingowymi. Specjalizuje się w kampaniach Ads, reklamach w sieciach społecznościowych oraz w obsłudze porównywarek. Od 2018 roku samodzielnie zbudował Dział Ads w Fox Strategy, obsługując Klientów z wielu, różnych branż.
Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii internetowych dla dużych e-commerce’ów, głównie z branży fashion i sportowej. Wspierał pozyskanie leadów dla sektora B2B, między innymi dla branży finansowej oraz IT. W swojej pracy Damian łączy podejście: kreatywne – jako rasowy copywriter przykłada szczególną uwagę do treści reklam i wartościowego contentu; strategiczne – dobiera tylko najefektywniejsze kanały sprzedaży i planuje z wyprzedzeniem; analityczne – dzień bez Google Analytics to dzień stracony; W Fox Strategy odpowiada za kampanie PPC – wdraża, koordynuje i monitoruje strategie marketingowe oraz nieustannie wspiera w szeroko pojętej analityce.
Damiana spotkać można zarówno w podcaście #DBF, jak i w autorskim, kompleksowym Sprytnym Kursie Ads, w którym to dzieli się swoją wiedzą (i żartami). Występował również na scenie SEMPRESSO, CRUSH Mondays oraz podczas licznych webinarów.

Prywatnie interesuje go rekonstrukcja historyczna, walka na miecze i niezmiennie od czasów Noego - fantastyka i sci-fi. W wolnym czasie rozgrywa sesje RPG, eksperymentuje w kuchni i układa LEGO.

Dawid Pietkiewicz

LIDER DZIAŁU SEO I ASO
W Fox Strategy od kwietnia 2018

Swoją przygodę z SEO rozpoczął od pracy w Fox Strategy, ale jego fascynacja światem online ‘u trwa znacznie dłużej. Zaczynając pracę jako Młodszy Specjalista szybko udowodnił swoje techniczne umiejętności, dlatego też obecnie pełni rolę Lidera, koordynując pracę całego działu. Pracował z wieloma branżami - od niewielkich witryn usługowych, branże e-commerce, po klientów korporacyjnych.
Specjalizuje się w technicznym SEO, tworzeniu audytów i zaleceń optymalizacyjnych, które pozwalają osiągać cele biznesowe naszych Klientów. Jego największym atutem jest dokładność, wprowadzanie jasnych procesów, zaangażowanie oraz chęć nieustannego rozwoju. Codziennie wspiera Zespół SEO swoją wiedzą, pomysłami i niestandardowym podejściem do ewentualnych problemów i wyzwań. Dzięki jego zaradności i konsekwencji udało nam się uporządkować wiele procesów, które niewątpliwie pomagają w dowożeniu wyników i doskonaleniu codziennej obsługi Klienta.
Na naturalnej drodze rozwoju przejął także rolę lidera ASO (App Store Optimization), koordynując i wspierając prace optymalizacyjne dla największych marek i najbardziej rozpoznawalnych aplikacji z np. branży turystycznej czy kurierskiej.
Dawida spotkasz nie tylko w podcaście #DBF i w naszym Sprytnym Kursie SEO, ale także podczas indywidualnych szkoleń. Występował również na scenie SEMPRESSO, gdzie podpowiadał jak m.in. zarządzać wizytówką Google My Business oraz publikował wpisy na blogu m.in. SENUTO i Majestic.

Prywatnie miłośnik piwowarstwa domowego oraz fotografii – głównie krajobrazowej i ulicznej.

Aleksandra Sudnik

LIDERKA DZIAŁU CONTENTU
W Fox Strategy od kwietnia 2018 roku

Content Managerka, która na początku swojej przygody w Fox Strategy pełniła rolę Specjalisty SEO. Zamiłowanie do kreatywnych prac oraz języka polskiego stała się jednak silniejsza, dlatego też jej rozwój skręcił w nieco innym kierunku. Nad treściami pracuje od 2016 roku, łącząc słynną „lekkość pióra” z technicznym zacięciem. Wspiera dział SEO, tworząc zarówno treści krótkie, jak i długie. Pomaga w tworzeniu planu contentowego i całej strategii, a także prowadzi social media naszej agencji. Ma doświadczenie w tworzeniu treści eksperckich, naukowych, opartych na bogatej bibliografii i metodologii badań. Współpracuje z zespołem copywriterów, gdzie koordynuje projekty z różnych branż. Pomiędzy zdaniami tworzy grafiki, montuje filmy video, tworzy transkrypcje i pomaga w pracach dot. identyfikacji wizualnej firmy. Nie ukrywa, że w tworzeniu treści pomaga jej wiedza z psychologii biznesu oraz chęć inspirowania się sztuką.
Olę spotkać mogliście zarówno w podcaście #DBF, gdzie dzieliła się swoimi inspiracjami i tajnikami związanymi z copywritingiem, jak i podczas wystąpień na SEMPRESSO czy CRASH Mondays. Współautorka Sprytnego Kursu SEO, pomoc edytorska w Sprytnym Kursie Ads i autorka ebooku dot. contentu. Jej publikacje znajdziesz nie tylko na naszym blogu, ale także w SENUTO, More Bananas czy w Linkhouse.

Prywatnie psycholog biznesu, wierna kibicka Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej i niepoprawna miłośniczka kina, która w wolnym czasie tworzy na sztaludze i słucha podcastów true crime. Całodobowa opiekunka ukochanej psiny Soni oraz doraźna pomoc dla kota Alexa.

Krzysztof Rutkowski

SPECJALISTA DS. MARKETINGU
W Fox Strategy od marca 2020 roku

Swoją przygodę z marketingiem rozpoczął od prac contentowych. Szybko jednak okazało się, że świat wykresów i analityki jest mu bliższy, dlatego też jego rozwój naturalnie ruszył w innym kierunku. Obecnie każdego dnia, prowadząc projekty SEO i/lub Google Ads, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta.
Z powodzeniem udaje mu się łączyć optymalizacje stron www, z obsługą kampanii, oferując tym samym kompleksowe wsparcie dla swoich Klientów. Przygotowuje zalecenia techniczne, analizuje skuteczność prowadzonych działań, tworzy audyty oraz prowadzi wsparcie konsultingowe.
Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów z różnych branż – zarówno sklepów internetowych, jak i branż usługowych. Realizuje różne cele biznesowe, nieustannie poszukując i proponując nowe rozwiązania. Prawa ręka Damiana.
Krzyśka spotkać możesz zarówno w naszym podcaście #DBF, jak i na blogu, gdzie dzieli się swoją wiedzą, doradzając w szeroko rozumianym marketingu.


Prywatnie wielbiciel motoryzacji oraz wierny, sportowy kibic. Nieustannie prowadzi dyskusje na temat piłki nożnej i piłki ręcznej, dzieląc się swoją imponującą wiedzą (i umiejętnością gry w FIFĘ). W wolnym czasie je żelki, czyta książki oraz zgłębia wiedzę na temat historii Polski.

Daria Kloc

STARSZA SPECJALISTKA SEO
W Fox Strategy od czerwca 2022 roku

Starsza Specjalistka SEO, działająca w branży od 2018 roku. Zanim jednak jej kariera obrała ten, konkretny kierunek, zajmowała się tworzeniem stron internetowych, automatyzacją marketingu i szeroko pojętym wsparciem dot budowania serwisów. Tak oto znajomość stron „od środka” pomaga jej w prowadzeniu skutecznych działań. Każdego dnia przygotowuje wiele trafnych analiz i zaleceń optymalizacyjnych, które doceniają nasi Klienci. Doskonała w technicznym SEO, dzięki któremu wychodzi poza schematy i proponuje szereg nowych (nierzadko inspirujących dla całego Zespołu!) rozwiązań.
Dotychczas prowadziła zarówno duże sklepy internetowe, jak i strony usługowe z wielu, nawet najbardziej wymagających branż. Niestraszne są jej wdrożenia oraz bezpośrednie prace na „żywym organizmie” – tj. na stronach www, które wymagają prac w obrębie struktury. Wyróżnia ją dokładność, staranność i nieustanna chęć docierania do najgłębszych problemów danej domeny.
Na co dzień mieszka w Krakowie, wspierając Zespół zdalnie swoją wiedzą, pomysłami i poczuciem humoru. Filar prac technicznych i niecodziennych prac projektowych. Darię spotkasz m.in. na naszym blogu, gdzie dzieli się wiedzą i sprawdzonymi rozwiązaniami.

Prywatnie miłośniczka mocniejszej muzyki - zarówno polskiej, jak i zagranicznej. Jej wielką pasja jest szeroko pojęta kynologia - w tym też psia behawiorystka, którą studiuje. W wolnym czasie fotografuje, gra w gry i śledzi świat e-sportu. Jej ulubionym kolorem jest czarny.

Małgorzata Zdrenka

COPYWRITERKA W DZIALE SEO NA KRAJE NIIEMIECKOJĘZYCZNE
W Fox Strategy od września 2022 roku
Zanim Gosia pojawiła się w naszym Zespole, przez wiele lat (z wielkim zaangażowaniem i nie mniejszą przyjemnością) zajmowała się tworzeniem prezentacji biznesowych w języku niemieckim. Od dawna wykonuje tłumaczenia oraz doucza - oddając się zamiłowaniu do tego języka. Niemieckim przesiąknięta na wskroś, co pozwala jej tworzyć nie tylko poprawne, ale także kreatywne i angażujące treści.
Wspólnie z Kamilem dowożą wyniki polskim i niemieckim przedsiębiorcom, działającym na zachodnim i/lub polskim rynku. Ceniona za zaangażowanie, terminowość i pomysłowość.
Dodatkowo zdobywa wiedze w zakresie SEO copywritingu, aby tworzony content jeszcze lepiej wspierał prace nad widocznością domeny.

Prywatnie czyta skandynawskie kryminały, wyszywa i plecie makramy. W wolnym czasie pracuje przy maszynie do szycia i nie boi się prac manualnych (nawet majsterkowania!). Uwielbia podróżować, a na jej podwórku stoi auto gotowe do przeróbki na kampera. Całodobowa opiekunka znajdek - dwóch kotów i psa.

Tesla

HAPPINESS MANAGER / EKSPERT DS. MARKETINGU SZCZEKANEGO
W Fox Strategy od maja 2015 roku

Agencyjny niuchacz, przytulanka oraz odstresowywacz – pies oraz jednocześnie lis wielu obowiązków! W przerwach od zasłużonego odpoczynku dba o zapewnienie reszcie zespołu ustawowych przerw od pracy przy komputerze oraz poprawę nastroju w sytuacjach stresującej walki z algorytmami Google. Odpowiada również za głośne i pełne entuzjazmu witanie gości Fox Strategy. Krążą plotki, że to ona tak naprawdę steruje działaniami naszej agencji.
Nie posiada umowy o pracę, przyjmuje zapłatę (pod stołem naturalnie) w praktycznie każdym rodzaju jedzenia oraz pieszczotach.

Prywatnie miłośniczka spania, biegania po Bornholmie i gryzienia swoich ulubionych zabawek – Renifera i Flaminga.

Poproś o ofertę na 
SEO lub SEM:

  Katarzyna Baranowska

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram