SEO copywriting po niemiecku – tworzenie treści pod kątem SEO
w języku niemieckim

Profesjonalny copywriting niemiecki gwarantujący Ci realizację skutecznie
i efektywnie działań SEO dla Twojej witryny w niemieckiej wyszukiwarce Google.

Nasi Native Speakerzy z Niemiec przygotowują najlepszej jakości opisy zarówno pod kątem contentu na stronę Twojego sklepu internetowego/ firmy usługowej, bądź na firmowego bloga. Native speaker niemiecki to gwarancja poprawnie napisanych treści - również pod kątem językowym, z uwzględnieniem różnic w danym regionie Niemiec.

Na zdjęciu Kamil Demidowski - Lider Działu SEO na rynku niemieckim
Zapytaj o ofertę na copywriting po niemiecku

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o SEO na rynku niemieckim

Kamil Demidowski

SEO copywriter z językiem niemieckim

Oferta na skuteczny copywriting po niemiecku dla firm:
Perfekcyjny niemiecki pisany przez Native speakera.
Treści po niemiecku są już zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych.
Pisanie treści na strony www i opisy kategorii dla sklepów internetowych/ wpisy blogowe/ artykuły sponsorowane.
Edycja i redakcja już istniejących treści na stronach internetowych w celu lepszej ich optymalizacji pod kątem SEO oraz poprawy jakości samego tekstu dzięki poprawkom językowym.

Teksty SEO niemiecki – na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego copywritera?

• Posiadane doświadczenie we współpracy ze specjalistami pod kątem SEO lub Google Ads;

• Korzystanie wyłącznie z pomocy native speakerów – z wieloletniego już doświadczenia wiemy, że treści tworzone na poczet działań SEO w wyszukiwarce Google.de po prostu muszą być napisane przez rodowitych obywateli Niemiec lub osoby, które w Niemczech mieszkały kilka lat, poznały w codziennym użytkowaniu język niemiecki oraz znają kulturę panującą w tym kraju.

Biura tłumaczeń w których zazwyczaj pracują osoby po filologii germańskiej operują tzw. Hochdeutsch (czyli oficjalny „poprawny” niemiecki), który nie ma nic wspólnego w gruncie rzeczy ze stosowanym językiem w Niemczech przez tamtejszych mieszkańców, którzy zazwyczaj operują lokalnymi dialektami, które mają swoje unikatowe naleciałości i słownictwo).

Dlatego tak mocno stawiamy na współpracę z osobami znającymi
i posługującymi się „żywym” językiem niemieckim.
Kamil Demidowski - Pozycjonowanie w Google.de - Live z SEO MeetUp w Poznaniu (26.04.2019)

Native speaker niemiecki piszący treści pod kątem SEO - korzyści:

Wsparcie w SEO

Wsparcie działań optymalizacji wewnętrznej na stronie www, co ostatecznie znacząco wpływa na widoczność organiczną serwisów usługowych i sklepów internetowych w wyszukiwarce Google.de.

Zaznajomienie z produktem i usługą

Umożliwienie kompleksowego poznania specyfikacji produktów i usług przez potencjalnych klientów, które są oferowane przez sklepy internetowe i firmy usługowe.

Współpraca z wydawnictwami

Napisanie eksperckich treści publikowanych w zewnętrznych serwisach przy współpracy z niezależnymi wydawnictwami i internetowymi wersjami prasy – co wprost przekłada się na budowanie autorytetu domen w „oczach Google”.

Budowanie zaufania do marki

Wsparcie w budowie zaufania do danej marki/ organizacji.
Dzięki poprawnie pod kątem językowym treści, możliwe jest poznanie firmy usługowej i sklepu internetowego jako wiarygodnego i profesjonalnego partnera biznesowego

Copywriter niemiecki – jak przygotowujemy treści?

Krok 1: Brief
Krok 2: Tworzenie wytycznych SEO
Krok 3: Napisanie i przekazanie treści do Specjalisty

Brief Native Speakera z klientem, pod kątem jego oczekiwań biznesowych i komunikacyjnych.

Przygotowanie przez Specjalistę SEO wytycznych dla budowy treści - zawierających zarówno wskazówki pod kątem biznesowym (informacja od Native speakera) oraz wytyczne pod ulokowania konkretnych fraz kluczowych i ich odmian w tekście, długości opisu, sugerowanych nagłówków HTML oraz tytułu

Przekazanie przygotowanych opisów do Specjalisty SEO w celu weryfikacji zgodności opisu z wytycznymi i w razie ich poprawności - przesłanie do klienta. W przypadku, gdyby była potrzebna korekta przez Native Speakera – jest ona wykonywana standardowo w ramach usługi.

Zapisz się do newslettera 

Cena usług Native Speakera

Co prawda nie napiszemy dla Ciebie treści za 20 zł za tysiąc znaków, ale masz pewność, że:
treści będą profesjonalnie zoptymalizowane pod kątem SEO przez specjalistę z blisko 10-letnim doświadczeniem w branży SEO, który również biegle posługuje się j. niemieckim i zna praktyczne realia tego rynku,
opisy będą przygotowane przez Native Speakerów z Niemiec, którzy mają już doświadczenie w pisaniu opisów dla uznanych marek, m.in. z branży: sprzedaży renomowanych niemieckich profili okiennych
i drzwi, przemysłu ciężkiego, branży geaming'owej i producentów akcesoriów do smartfonów i "smart-urządzeń" czy branży globalnych koncernów chemicznych w Niemczech.
10
10 lat doświadczenia
Treści nadzorowane i weryfikowane są pod kątem optymalizacyjnym przez Specjalistę, z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży.

Specjalista ten biegle posługuje się językiem niemieckim i zna realia tego rynku.

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

Zapytaj o ofertę

  Kamil Demidowski

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram