Audyty

Audyty mają na celu przeanalizować dany obszar pod kątem zgodności z określonymi standardami, przyjętymi wzorcami i normami, dzięki którym możliwe jest osiąganie obranego, wewnątrz danego przedsiębiorstwa, celu.

Naszą rolą jest stworzyć więc wskazany audyt, dzięki któremu poprawisz swoje wyniki, wdrożysz nowe procesy i lepiej zorganizujesz strukturę strony. Oferujemy audyt SEO, konta Google Ads, audyt UX i treści. Nasze wieloletnie doświadczenie i praca „na żywym organizmie” spowodowała, że analizujemy dokładnie dany obszar przy użyciu niezbędnych narzędzi, a także przedstawiamy wnioski w sposób czytelny i łatwy do wdrożenia.

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o audytach

Audyt SEO

W audycie wskazujemy mocne i słabe strony obecnej optymalizacji oraz przygotowujemy rekomendacje mające na celu doskonalenie Twojego serwisu.
Zobacz ofertę na audyt seo

Audyt konta Google Ads

Praca nad kampaniami wymaga stałej uwagi, monitoringu, optymalizacji, testów i nowych wdrożeń. Sprawdź czy nie popełniasz błędów i czy nie możesz czegoś poprawić.
Zobacz ofertę na audyt konta google ads

Audyt UX

W audycie przedstawiamy rekomendacje, które poprawiają korzystania z serwisu internetowego, tak by był on maksymalnie przyjazny, prosty oraz funkcjonalny.
zobacz ofertę na audyt Ux

Audyt treści

Treści mają znaczenie nie tylko pod kątem optymalizacyjnym, ale także komunikacyjnym i wizerunkowym. Audyt wskaże Ci błędy w tym zakresie i przedstawi nowe możliwości.
zobacz ofertę na audyt treści

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

Zapytaj o ofertę

  Katarzyna Baranowska

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram