Agencja social media

Social media przestały być wyłącznie miejsce do komunikacji i wymiany śmiesznych obrazków. Od kilkunastu lat obserwujemy ich rozwój - również pod kątem biznesowym. Popularne platformy, takie jak m.in. Facebook, Instagram czy YouTube stał się doskonałą przestrzenią do budowania swojej marki i docierania do nowych (i obecnych) Klientów. 

Twój profil na social mediach może sprzedawać i być ważnym elementem z obszaru content marketingu i PRu. Nie rezygnuj z niego - nawet, jeśli prowadzenie kanałów wydaje Ci się być zajęciem czasochłonnym i mocno angażującym. Zwłaszcza, że możesz to zadanie powierzyć doświadczonym Specjalistom z Fox Strategy!
Zapytaj o ofertę na social media
Katarzyna Baranowska

Social Media Wrocław

Obecnie ponad 59% ludzi na świecie aktywnie używa popularnych kanałów social media. W Polsce na pierwszym miejscu plasuje się Facebook, na drugim YouTube, a na trzecim - WhatsApp. 

Coroczne statystyki wskazują więc, że traktujemy media społecznościowe jako integralną część działań biznesowych i marketingowych. To dzięki nim komunikujemy się z swoimi odbiorcami i potencjalnymi Klientami. To one zwiększają szansę sprzedaży, przedstawiają produkt lub usługę i ułatwiają  budowanie wizerunku eksperta. 

Wyciśnij więc z nich jak najwięcej, buduj widoczność i twórz spójną identyfikację wizualną przy pomocy swoich profili! Zobacz co ma Ci do zaoferowania nasza agencja social media Wrocław!

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o komunikacji i sposobach działania naszej agencji social media

Agencja social media Wrocław - zalety

Budowanie komunikacji

Pisz posty, odpowiadaj na komentarze, wykorzystuj Relacje i InstaStories, aby nawiązywać kontakt ze swoimi klientami i potencjalnymi, nowymi odbiorcami. 

Dzięki działaniom social media Wrocław
 - tj. postom, zdjęciom, ankietom i video zbudujesz całą komunikację marki. 

Docieranie do nowych Klientów

Budowanie zasięgów to bardzo złożony temat. Stosowanie pewnych "technik" - m.in. publikowanie regularnych, wartościowych merytorycznie postów - umożliwi Ci sukcesywne docieranie do nowych Klientów. 

Pomóc Ci w tym mogą również posty reklamowe/sponsorowane.

Wsparcie w działaniach marketingowych

Jeśli zastanawiasz się jak zwiększyć sprzedaż, zbudować rozpoznawalność marki i skutecznie "ścigać" konkurencję - media społecznościowe to przestrzeń, w którą warto zainwestować.

Social Media to także integralny element całej strategii content marketingowej.

Zapisz się do newslettera 
i otrzymaj darmowego ebooka o copywritingu

Agencja social media - doświadczenie i pomoc od Specjalistów Fox Strategy

Nasza agencja social media Wrocław pomoże Ci tworzyć i prowadzić kanały na mediach społecznościowych. Dzięki ich kreatywności i doświadczeniu m.in. założysz i zoptymalizujesz konto w wybranym kanale, przygotujesz plan publikacji, otrzymasz kilka inspiracji do przyszłych wpisów,  a także zaplanujesz posty sponsorowane i reklamowe. 

Mamy wieloletnie doświadczenie zarówno w budowaniu contentu, jak i w przygotowywaniu całych kampanii Facebook Ads. 

Dodatkowo jesteśmy aktywnymi użytkownikami social mediów, dzięki czemu mamy zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o strategii oraz aby otrzymać dokładny plan działania naszej agencji social media.
59
%
Tyle procent ludzi na całym świecie aktywnie używa mediów społecznościowych.
Tyle przedsiębiorców twierdzi, że marketing w mediach społecznościowych jest skuteczny dla ich firmy.

77%
Tylu respondentów przyznało, że nie wie jak tworzyć angażujące treści w social mediach.

27%
Źródło: HubSport

Agencja social media cennik tworzony jest pod indywidualne zapytania ofertowe - zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem!

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

Zapytaj o ofertę

  Aleksandra Sudnik

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram