Zaznacz stronę

Obsługa Social Media

Nadal uważasz, że Media Społecznościowe to przestrzeń tylko i wyłącznie dla rozrywki? W takim razie odpowiedz sobie na pytanie, dlaczego największe marki na świecie zadają sobie tyle trudu, by być obecnym na takich portalach jak Facebook, Twitter, LinkedIn czy Instagram?

Zyskaj nieograniczony kontakt z klientami

Wspieraj wizerunek firmy

Prowadź marketing w czasie rzeczywistym

Pozyskuj nowych klientów

Wspieraj pozycjonowanie firmy w wyszukiwarce

Kreuj popyt na swoje usługi i zwiększaj sprzedaż

Wyższy poziom relacji

Portale społecznościowe gromadzą setki milionów wymagających użytkowników, którzy aktywnie biorą udział w tworzeniu wizerunku marki, wiarygodności firmy oraz jej produktów. To oni odgrywają kluczową rolę w procesie kształtowania się trendów.

Klienci XXI wieku to już nie zwykli konsumenci, lecz PROSUMENCI – poszukują informacji o produkcie, porównują ceny, wymieniają się doświadczeniami, polecają to, co dobre, a w konsekwencji wpływają na decyzje zakupowe.

Dołącz do największych marek w mediach społecznościowych i poznaj swoich klientów – ich oczekiwania oraz potrzeby – by móc wyjść im naprzeciw.

social media marketing

Social Media dla firm

Dlaczego Fox Strategy powinno zająć się Mediami Społecznościowymi dla Twojego biznesu? Ponieważ zatrudniamy ludzi, którzy Internet wyssali z mlekiem matki. Nasz dział Social Media tworzą wszechstronnie wykształceni specjaliści, którzy jako jedni z pierwszych w Polsce tworzyli internetowe społeczności. Wiemy, jak komunikować się z internautami, ponieważ sami jesteśmy użytkownikami portali społecznościowych. Jesteśmy autentyczni, ponieważ znamy język nowych mediów.

W skład usługi Social Media dla firm wchodzi:

audyt bliskiego otoczenia firmy

założenie i prowadzenie Fanpage’a

w
strategię komunikacyjną

organizację i prowadzenie konkursów

kampanie reklamowe na Facebooku

i
comiesięczne raporty skuteczności

monitoring aktywności

zwalczanie kryzysów wizerunkowych

Podejmij wyzwanie!

Daj nam szansę, a my zbudujemy wokół Twojej marki grono najwierniejszych klientów i zrealizujemy Twoje cele biznesowe. Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy jesteśmy w stanie przekonać Cię do Fox Strategy.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

7 + 1 =

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

Loading...