Reklama Facebook Ads i inne

Prowadzenie biznesu w Internecie to niezwykle złożony proces. W dobie rozwoju świata online'u, nie możesz więc zapominać o mediach społecznościowych, które stały się doskonałą przestrzenią do mówienia o swoich produktach i usługach.

Oprócz postów organicznych, skorzystać możesz z reklam i postów sponsorowanych, które zwiększają szansę na dotarcie do nowych odbiorców i Klientów. 

Nie wiesz jak stworzyć taki post? Zastanawiasz się jak dopasować grupę odbiorców?
Skontaktuj się z nami, a wykonamy całą pracę za Ciebie!

Na zdjęciu Damian Kołodziej - Lider Działu Google Ads
Zapytaj o ofertę na Reklamę w social mediach

Poznaj zalety reklamy Facebook Ads

Ogromna społeczność

Obecnie 59% społeczeństwa na całym świecie regularnie i aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Dzięki reklamom Facebook Ads zyskasz szansę na dotarcie do znacznie większej grupy odbiorców, którzy mogą zostać z Tobą na dłużej.

Efekty

Dobrze zaplanowana i zoptymalizowana reklama w mediach społecznościowych może przynieść szybkie i zauważalne efekty w postaci np. nowych obserwatorów i  efektywnej sprzedaży usług.

Grupy docelowe

To Ty decydujesz do kogo chcesz dotrzeć. Rozbudowany panel pozwala przygotować dokładną grupę odbiorców, zwiększając tym samym szansę na realne profity. Analizuj zebrane dane, dowiedz się kim jest Twój klient i twórz pod niego angażujący content.

Remarketing

To dzięki niemu wracasz do Klienta, który miał już kontakt z Twoją firmą. Nie pozwól mu o sobie zapomnieć - im szybciej znowu pojawisz się w kręgu jego zainteresowań, tym większa szansa, że skorzysta z Twoich usług.

Statystyki

To dzięki nim wiesz co lubią Twoi odbiorcy, kim są, co przynosi największy zysk i co poprawić w przyszłości. Analizy dostarczają Ci namacalnych danych i informacji, które pozwolą rozwinąć Twój biznes.

Wiele możliwości

Twoja reklama nie musi być wyłącznie prostą grafiką. Wiele możliwości sprawia, że możesz docierać do Klientów z np. krótkim video, pokazem slajdów lub organizowanym wydarzeniem i webinarem. 

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o reklamie

Reklama w social mediach

Bierność może być szkodliwa dla Twojego biznesu - zwłaszcza, gdy konkurencja nie śpi i działa prężnie w świecie marketingu.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że jesteś zawsze o krok przed nią - skorzystaj z reklamy w mediach społecznościowych. Wieloletnie doświadczenie naszych Specjalistów sprawia, że stworzysz wysokiej jakości content, który dotrze do nowych odbiorców i potencjalnych Klientów. Wykorzystaj fakt, że od lat Facebook, YouTube i Instagram znajdują się w czołówce najpopularniejszych social mediów w Polsce.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę i dokładny plan działania!

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

Zapytaj o ofertę

  Damian Kołodziej

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram