Zaznacz stronę

Pozycjonowanie lokalnego biznesu

Czy wiesz, że w Polsce jest ponad 3 mln przedsiębiorców, a liczba ta wzrasta z roku na rok?
Wśród nich znajdują się także firmy rodzinne i spółki osobowe.
Jak się wyróżnić na ich tle?:

Średnio w Polsce, co roku, przybywa ponad 25 tysięcy firm. Część z nich prowadzona jest w charakterze jednoosobowej działalności, gdzie wizja budowania własnej strategii oraz perspektywa wytyczania sobie nowych celów jest interesująca, a także – pełna wyzwań.

Lokalne SEO dedykowane jest zarówno małym, jak i średnim przedsiębiorstwom usługowym, handlowym i produkcyjnym, które działają w określonym regionie, np. na terenie danego miasta lub powiatu. Z tej alternatywy skorzystać mogą zarówno doświadczeni przedsiębiorcy, jak i początkujący, dopiero rozpoczynający swoją przygodę z marketingiem online.

Jak wyróżnić się na tyle tej rosnącej konkurencji? Jak promować swój lokalny biznes?

Masz pytania?

Poproś o ofertę na pozycjonowanie lokalne Twojej strony

Pozycjonowanie lokalnych biznesów, dlaczego warto?

 

Nasi Specjaliści, pracujący w branży od kilkunastu lat, oferują działania SEO dla Twojego lokalnego biznesu, opierając się na:

  • doświadczeniu w pracy z lokalnymi firmami, działającymi również na terenie największych miast w Polsce i w Europie;
  • dedykowanej strategii i elastycznym podejściu;
  • konsultingu miesięcznym, który wykorzystany jest do realizacji najpilniejszych działań z zakresu: optymalizacji, linkbuildingu czy contentu;
  • indywidualnym podejściu – projektem zajmuje się dedykowany Specjalista, który obejmuje pieczę nad serwisem od początku podjętej współpracy;
  • realnym helpdesku, który ma na celu przekazać informacje w przystępny sposób i nieść pomoc w zakresie dalszej strategii;
  • ustalonym planie działania, który dostosowany jest do obranych celów, priorytetowych do rozwiązania problemów i oczekiwań Klienta.

Co zyskasz wybierając SEO lokalne?

Trwałe działania

Naszym celem jest budować trwałe i realne efekty pozycjonowania lokalnego, dlatego też po zakończeniu współpracy, pozyskane przez nas linki pozostają nienaruszonymi, a podjęte działania SEO są skutecznymi na całej drodze współpracy. Chcemy budować trwałą relację, a Klientów traktujemy jak partnerów biznesowych.

Indywidualne podejście

W ciągu 10h przeznaczonego konsultingu przygotowujemy strategię i działania, które dostosowane są indywidualnie do projektów. Nie działamy według szablonów i sztywno utartych schematów. Podstawową dewizą naszych działań jest elastyczność.

h

Raportowanie

Pod koniec każdego miesiąca przekazujemy raport godzinowy i wyszczególniamy podjęte działania, których celem jest min. poprawa widoczności, rozbudowa contentu oraz usunięcie błędów w serwisie.

Strategia SEO lokalnego

 

Wychodząc na przeciw potrzebom Klienta oraz chcąc dostosować strategię do możliwości finansowych i wdrożeniowych, proponujemy usługę opartą na konsultingu. Dla każdego Klienta przygotowywany jest indywidualny plan działania, a w ciągu 10 godzin w miesiącu zespół Specjalistów stopniowo zajmuje się najważniejszymi elementami dla serwisu. Charakter usługi uzależniony jest od etapów wdrożenia, potrzeb Klienta, zmian w algorytmie. Jest do elastyczna alternatywa dla klasycznej usługi SEO, która nierzadko wymaga większego nakładu finansowego i nie zawsze sprawdza się w kontekście mniejszych biznesów.

W ciągu 10 godzin konsultingu ze Specjalistą SEO miesięcznie, skupiamy się na wyznaczeniu priorytetów w kontekście pozycjonowania strony, zaplanowaniu strategii i podjęciu działań, które będą miały szansę przynieść najlepszy możliwy efekt dla Państwa biznesu we wskazanym budżecie.

Jesteś ciekawy jak pracujemy?

Szukasz czegoś innego? Zobacz:

Przykłady podejmowanych działań:

Analiza słów

Dobór najbardziej korzystnych słów kluczowych, z uwzględnieniem ich popularności i szansy wygenerowania konwersji. Bieżąca weryfikacja i aktualizacja.

Optymalizacja

Rekomendacje SEO, reudyty, ewentualne wdrożenia i stała weryfikacja wprowadzanych poprawek.

Analizy

Badanie zmian w ruchu organicznym na podstawie Google Analytics i Google Search Console, analizy widoczności i działań konkurencji.

P

Dodatkowe

Wszelkie dodatkowe działania, min. marketing szeptany, copywriting, współpraca z blogerami i rekomendacje z zakresu działań PR.

Pozycjonowanie Lokalne Wrocław

Pozycjonowanie Lokalne Wrocław

biuro@foxstrategy.pl

Fox Strategy sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
50-044 Wrocław
NIP: 8971837880
REGON: 366905453
KRS: 0000671014

Poproś o ofertę na POZYCJONOWANIE LOKALNE stron:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

2 + 15 =

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

Katarzyna Baranowska

Katarzyna Baranowska

Ekspert SEO i Wiceprezes

☎️ 519 087 061
📧 biuro@foxstrategy.pl

Loading...