Pozycjonowanie lokalne

Średnio w Polsce, co roku, przybywa ponad 25 tysięcy firm. Część z nich prowadzona jest w charakterze jednoosobowej działalności, gdzie wizja budowania własnej strategii oraz perspektywa wytyczania sobie nowych celów jest interesująca, a także – pełna wyzwań.

Lokalne SEO dedykowane jest zarówno małym, jak i średnim przedsiębiorstwom usługowym, handlowym i produkcyjnym, które działają w określonym regionie, np. na terenie danego miasta lub powiatu. Z tej alternatywy skorzystać mogą zarówno doświadczeni przedsiębiorcy, jak i początkujący, dopiero rozpoczynający swoją przygodę z marketingiem online.

Jak wyróżnić się na tyle tej rosnącej konkurencji? Jak promować swój lokalny biznes?

Na zdjęciu Ewelina Podrez-Siama - CEO i ekspertka SEO&ASO.

Zapytaj o ofertę na lokalne pozycjonowanie

Dla jakich branży pozycjonowanie lokalne?

Wychodząc na przeciw potrzebom Klienta oraz chcąc dostosować strategię do możliwości finansowych i wdrożeniowych, proponujemy usługę opartą na konsultingu. Dla każdego Klienta przygotowywany jest indywidualny plan działania, a w ciągu 10 godzin w miesiącu zespół Specjalistów stopniowo zajmuje się najważniejszymi elementami dla serwisu. Charakter usługi uzależniony jest od etapów wdrożenia, potrzeb Klienta, zmian w algorytmie. Jest do elastyczna alternatywa dla klasycznej usługi SEO, która nierzadko wymaga większego nakładu finansowego i nie zawsze sprawdza się w kontekście mniejszych biznesów.

W ciągu 10 godzin konsultingu ze Specjalistą SEO miesięcznie, skupiamy się na wyznaczeniu priorytetów w kontekście pozycjonowania strony, zaplanowaniu strategii i podjęciu działań, które będą miały szansę przynieść najlepszy możliwy efekt dla Państwa biznesu we wskazanym budżecie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Poproś o ofertę na SEO dla lokalnego biznesu
Zapytaj o SEO regionalne
Dział SEO w Fox Strategy

Czym jest pozycjonowanie lokalne?


Nasi Specjaliści, pracujący w branży od kilkunastu lat, oferują lokalne pozycjonowanie stron, opierając się na:

•  doświadczeniu w pracy z lokalnymi firmami, działającymi również na terenie największych miast w Polsce i w Europie;
•    dedykowanej strategii i elastycznym podejściu;
•  konsultingu miesięcznym, który wykorzystany jest do realizacji najpilniejszych działań z zakresu: optymalizacji, linkbuildingu czy contentu;
•  indywidualnym podejściu – projektem zajmuje się dedykowany Specjalista, który obejmuje pieczę nad serwisem od początku podjętej współpracy;
  realnym helpdesku, który ma na celu przekazać informacje o SEO regionalnym w przystępny sposób i nieść pomoc w zakresie dalszej strategii;
•  ustalonym planie działania, który dostosowany jest do obranych celów, priorytetowych do rozwiązania problemów i oczekiwań Klienta.

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

Pozycjonowanie lokalne - dlaczego warto?

Trwałe działanie

Naszym celem jest budować trwałe i realne efekty pozycjonowania lokalnego, dlatego też po zakończeniu współpracy, pozyskane przez nas linki pozostają nienaruszonymi, a podjęte działania SEO lokalne są skutecznymi na całej drodze współpracy. Chcemy budować trwałą relację, a Klientów traktujemy jak partnerów biznesowych.

Indywidualne podejście

W ciągu 10h przeznaczonego konsultingu przygotowujemy strategię i działania, które dostosowane są indywidualnie do projektów. Nie działamy według szablonów i sztywno utartych schematów, co jest szczególnie cenne w pozycjonowaniu lokalnym.
Podstawową dewizą naszych działań jest elastyczność.

Raportowanie

Pod koniec każdego miesiąca przekazujemy raport godzinowy i wyszczególniamy podjęte działania w pozycjonowaniu lokalnym, których celem jest min. poprawa widoczności, rozbudowa contentu oraz usunięcie błędów w serwisie.

Pozycjonowanie lokalne cennik

Po indywidualną wycenę zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem 

Jak przebiega proces pozycjonowania lokalnego?

Analiza słów 

Dobór najbardziej korzystnych słów kluczowych, z uwzględnieniem ich popularności i szansy wygenerowania konwersji. Bieżąca weryfikacja i aktualizacja.

Optymalizacja

Rekomendacje lokalne SEO, reudyty, ewentualne wdrożenia i stała weryfikacja wprowadzanych poprawek.

Analizy

SEO regionalne to badanie zmian w ruchu organicznym na podstawie Google Analytics i Google Search Console, analizy widoczności i działań konkurencji.

Dodatkowe

Wszelkie dodatkowe działania z zakresu pozycjonowania lokalnego, min. marketing szeptany, copywriting, współpraca z blogerami i rekomendacje z zakresu działań PR.

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o lokalnym pozycjonowaniu

Zapytaj o ofertę

  Katarzyna Baranowska

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram