Analityka internetowa z Google Analytics

Prowadzenie biznesu w Internecie bez wdrożonej analityki to jak granie w bilard z zawiązanymi oczami – nie wiesz, w jakim stopniu Twoje działania przynoszą pozytywne rezultaty i czy zaraz nie wbijesz sobie czarnej bili.

Jeżeli chcesz trzymać rękę na pulsie i mieć pełną kontrolę nad swoim biznesem, koniecznie skonfiguruj analitykę na swojej firmowej stronie lub w sklepie internetowym. 

Skontaktuj się z nami, a wykonamy całą pracę za Ciebie!

Na zdjęciu Damian Kołodziej - Lider Działu Google Ads
Zapytaj o ofertę na analitykę internetową

Poznaj zalety Google Analytics

Google Analytics to jedno z najpopularniejszych narzędzi analitycznych dla właścicieli stron internetowych oraz sklepów. To jedno z głównych narzędzi, które pomaga ocenić kondycję strony internetowej, zweryfikować jakość sprowadzanego ruchu oraz zbadać skuteczność wszystkich kanałów, którymi potencjalny klient dociera na Twoją stronę lub sklep.

Darmowe narzędzie

Google Analytics jest w 100% darmowym narzędziem, które oferuje Google dla każdego właściciela stron internetowych. Nie ma znaczenia, jak długo jesteś na rynku online i na jakiej platformie powstała Twoja witryna czy sklep – zawsze zyskujesz pełną wersję Google Analytics z wszystkimi statystykami i raportami.

Wiedza biznesowa

Dzięki Google Analytics doskonale wiesz, jak radzi sobie Twój sklep internetowy czy strona firmowa w generowaniu sprzedaży oraz leadów kontaktowych. Możesz szybko ocenić, które kanały ruchu są rentowne, a które są nietrafioną inwestycją. Google Analytics pozwala dokonywać trafnych decyzji biznesowych w oparciu o twarde dane.

Oszczędność czasu

Prosty interfejs oraz możliwość tworzenia dedykowanych raportów pozwalają Ci skupić się tylko na tym, co jest ważne dla Twojego biznesu. Analizuj sprzedaż z wielu kanałów, dowiedz się, kim jest Twój klient, monitoruj kampanie reklamowe i badaj jakość strony na różnych urządzeniach.

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o Google Analytics

Zakres usług Google Analytics

Konfiguracja narzędzi analitycznych
Audyt Google Analytics
Konsulting analityczny

Wybierzemy optymalną metodę wdrożenia Google Analytics na Twoją witrynę i skonfigurujemy narzędzie od podstaw. Przygotujemy rekomendację wdrożenia celów biznesowych na stronę oraz wykorzystamy narzędzie Google Tag Manager, by zaimplementować kluczowe skrypty bez potrzeby angażowania programisty. Oszczędzaj czas i pieniądze.

Jeżeli posiadasz już konto Google Analytics i obawiasz się, że jakość danych nie jest najwyższych lotów, pomożemy Ci wdrożyć plan naprawczy. Nasi specjaliści przeanalizują konto Google Analytics, konto Google Tag Manager oraz pozostałe narzędzia analityczne od A do Z. Po wdrożeniu zmian testujemy wszystkie ustawienia oraz śledzenie kluczowych celów biznesowych na stronie.  

Wspieramy naszych Klientów w analizach danych, przygotowujemy dedykowane raporty oraz prowadzimy szkolenia z Google Analytics dla firm. Jeżeli potrzebujesz wsparcia ekspertów, którzy potrafią przeanalizować dane i opowiedzieć o nich w prostych słowach oraz wyznaczyć, skontaktuj się z nami.

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

Analityka Google Analitycs

Tak samo szkodliwe dla biznesu może być podejmowanie strategicznych decyzji bez oparcia na danych jak i w oparciu o fałszywe informacje.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że analityka Twojej strony internetowej lub sklepu działa poprawnie i zbierasz wysokiej jakości dane, skorzystaj z pomocy ekspertów z Fox Strategy. Posiadamy wieloletnie doświadczeni w pracy z klientami z wielu branż i przepracowaliśmy wiele scenariuszy. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Na zdjęciu Krzysztof Rutkowski

Zapytaj o ofertę

  Damian Kołodziej

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram