Zaznacz stronę

Reklamy tekstowe Google AdWords

Kiedy najlepiej sprzedać produkt lub usługę? Gdy klient sam tego poszukuje. Jeżeli więc chcesz dotrzeć do potencjalnego klienta i odpowiedzieć na jego potrzeby, nie ma lepszego narzędzia w Internecie niż reklamy tekstowe Google AdWords.

Reklamy tekstowe AdWords – inaczej mówiąc, linki sponsorowane – to jedna z najefektywniejszych form reklamowych w Internecie, ale także w ogóle. Jaki jest sekret skuteczności Google AdWords?

  • Dotarcie do użytkowników z realnymi potrzebami, które wyrażone są poprzez wpisywane słowa kluczowe w wyszukiwarce Google
  • Możliwość precyzyjnej odpowiedzi na zapytania potencjalnych klientów w wyszukiwarce i sprowadzenie ich w miejsce, gdzie dana potrzeba może zostać zaspokojona (Twoja strona internetowa)
  • Wyświetlanie reklam na wszystkich urządzeniach (smartfony, komputery, laptopy, tablety)
  • Płacisz tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie w twoją reklamę i przejdzie na twoją stronę internetową
  • Natychmiastowa obecność w wyszukiwarce zaraz po uruchomieniu kampanii
  • Precyzyjna możliwość mierzenia efektów kampanii AdWords

Twoi konkurenci korzystają z reklam Google AdWords? Nie daj się wyprzedzić! Bądź sprytny i pozwól nam stworzyć kampanie, które sprowadzą klientów na Twoją stronę. Wiemy, jak robi się AdWordsy.

Masz pytania?

Poproś o ofertę na kampanię PPC dla Twojej strony

Działamy zawsze na 100% i wyciskamy z Google AdWords wszystkie soki.

W ramach obsługi kampanii reklamowych oferujemy:

Remarketing w wyszukiwarce

Wspieramy w procesie wdrażania tagów remarketingowych, przygotowujemy listy odbiorców i konfigurujemy kampanie remarketingowe oraz tworzymy angażujące reklamy tekstowe.

t

Wdrożenie reklam dynamicznych

Przygotowujemy reklamy, które korzystają z treści strony do kierowania reklam i pomagają w wypełnianiu luk w standardowych kampaniach AdWords opartych na słowach kluczowych.

Optymalizację słów kluczowych i wyszukiwanych haseł

Analizujemy słowa kluczowe i wyszukiwane hasła, testujemy dopasowania słów kluczowych oraz stawki CPC, by sprowadzać zaangażowanych użytkowników w możliwie najlepszej cenie.

l

Tworzenie reklam i testowanie komunikacji

Podchodzimy kompleksowo do obsługi AdWords, tworzymy angażujące treści, regularnie testujemy komunikację, by zwiększać efektywność reklam i realizować zakładane cele.

U

Stały monitoring kampanii

Nasza praca nie kończy się na uruchomieniu kampanii. Korzystamy z danych AdWords oraz Google Analytics, dzięki czemu optymalizujemy kampanie w oparciu o realne dane.

Reklamy w wyszukiwarce to trzon proponowanych przez nas działań reklamowych, które uzupełniane są o inne kanały i formaty reklam. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy dla niego najlepsze rozwiązania.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie z reklamami tekstowymi. Zaufali nam klienci z Polski oraz z zagranicy. Nie boimy się wyzwań, bo AdWords nie ma przed nami tajemnic. Obsługujemy lokalne biznesy, międzynarodowe korporacje, klientów z sektora B2C oraz B2B.

Jesteśmy Partnerem Google!

biuro@foxstrategy.pl

ul. Piłsudskiego 23 lok. 2
50-044 Wrocław
NIP: 8971837880
REGON: 366905453
KRS: 0000671014

Sprawdź nasze kompetencje i zapytaj o darmową ofertę na reklamy AdWords

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

1 + 2 =

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

Damian Kołodziej

Damian Kołodziej

Digital Marketing Manager

☎️ 798 837 744
📧 biuro@foxstrategy.pl
Loading...