Kampania Google Ads w wyszukiwarce

Kiedy najlepiej sprzedać produkt lub usługę? Gdy klient sam tego poszukuje. Jeżeli więc chcesz dotrzeć do potencjalnego klienta i odpowiedzieć na jego potrzeby, nie ma lepszego narzędzia w Internecie niż reklamy tekstowe Google Ads.

Twoi konkurenci korzystają z reklamy w wyszukiwarce? Nie daj się wyprzedzić! Bądź sprytny i pozwól nam stworzyć kampanie, które sprowadzą klientów na Twoją stronę. Wiemy, jak robi się Adsy.

Na zdjęciu Damian Kołodziej - Lider Działu Google Ads
Zapytaj o ofertę na reklamę Google ads

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
czym jest reklama w wyszukiwarce

Kampanie Google Ads bez tajemnic

Kampania w sieci wyszukiwania to trzon proponowanych przez nas działań reklamowych, które uzupełniane są o inne kanały i formaty reklam. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy dla niego najlepsze rozwiązania.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie z reklamami tekstowymi.

Zaufali nam klienci z Polski oraz z zagranicy. Nie boimy się wyzwań, bo reklama w wyszukiwarkach internetowych - reklama Google Ads  - nie ma przed nami tajemnic. 

Obsługujemy lokalne biznesy, międzynarodowe korporacje, klientów z sektora B2C oraz B2B.


Reklama w wyszukiwarce Google – inaczej mówiąc, linki sponsorowane (AdWords) lub linki sponsorowane Google – to jedna z najefektywniejszych form reklamowych w Internecie, ale także w ogóle. Jaki jest sekret skuteczności Google Ads?

• Dotarcie do użytkowników z realnymi potrzebami, które wyrażone są poprzez wpisywane słowa kluczowe w wyszukiwarce Google
Możliwość precyzyjnej odpowiedzi na zapytania potencjalnych klientów w wyszukiwarce i sprowadzenie ich w miejsce, gdzie dana potrzeba może zostać zaspokojona (Twoja strona internetowa)
• Wyświetlanie reklam na wszystkich urządzeniach (smartfony, komputery, laptopy, tablety)
Płacisz tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie w twoją reklamę i przejdzie na twoją stronę internetową
Natychmiastowa obecność w wyszukiwarce zaraz po uruchomieniu kampanii
Precyzyjna możliwość mierzenia efektów kampanii i reklam w wyszukiwarkach internetowych.

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

Kampanie Google Ads Wrocław - cennik

Wycena reklamy tekstowej zachodzi w sposób indywidualny. Po wycenę zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

Prowadzenie kampanii Google Ads - oferujemy:

Stały monitoring kampanii

Nasza praca nie kończy się na uruchomieniu kampanii w sieci wyszukiwania. Korzystamy z danych pozyskanych z konta reklamowego Google Ads oraz Google Analytics, dzięki czemu optymalizujemy kampanie (w tym kampanie linków sponsorowanych) w oparciu o realne dane.

Wdrożenie reklam dynamicznych

Przygotowujemy reklamy w wyszukiwarkach, które korzystają z treści strony do kierowania reklam i pomagają w wypełnianiu luk w standardowych kampaniach AdWords opartych na słowach kluczowych.

Remarketing w wyszukiwarce

Wspieramy w procesie wdrażania tagów remarketingowych, przygotowujemy listy odbiorców i konfigurujemy kampanie w sieci wyszukiwania, a także kampanie remarketingowe oraz tworzymy angażujące reklamy tekstowe.

Optymalizacja słów kluczowych i wyszukiwanych haseł

Analizujemy słowa kluczowe i wyszukiwane hasła, testujemy dopasowania słów kluczowych oraz stawki CPC, by sprowadzać zaangażowanych użytkowników w możliwie najlepszej cenie.

Tworzenie reklam i testowanie komunikacji

Podchodzimy kompleksowo do obsługi kampanii na linki sponsorowane Google (tzw. kampania linków sponsorowanych), tworzymy angażujące treści, regularnie testujemy komunikację, by zwiększać efektywność reklam i realizować zakładane cele. reklama Google Ads Wrocław to przede wszystkim indywidualne podejście.

Głodny wiedzy? Chcesz wiedzieć czym jest reklama tekstowa Google Ads?Zobacz nasz Sprytny Kurs Google Ads!

Zapytaj o ofertę

  Damian Kołodziej

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram