Kampanie zagraniczne Google Ads

Chcesz dotrzeć do nowych klientów i rozważasz wejście ze swoim produktem na rynki zagraniczne? Zaprojektujemy dla Ciebie kampanię eksportową na wybrane rynki z wykorzystaniem ekosystemu reklamowego Google. 

Docieraj do swoich klientów gdziekolwiek są i rozwijaj swój biznes.

Na zdjęciu Damian Kołodziej - Lider Działu Google Ads
Zapytaj o ofertę na kampanie zagraniczne Google ads
Na zdjęciu Krzysztof Rutkowski i Damian Kołodziej

Skuteczna reklama za granicą

Jeżeli Twoim docelowym kierunkiem sprzedaży jest rynek zagraniczny lub jeśli chcesz skalować swój biznes i poszukujesz strategicznego partnera, który pomoże Ci w ekspansji na zagranicę, pomożemy Ci zrealizować Twój cel.

Posiadamy doświadczenie w obsłudze kampanii reklamowych nie tylko na rynku polskim, ale także na rynkach zagranicznych. Obsługiwaliśmy kampanie lokalne oraz sprzedażowe ukierunkowane na rynki europejskie (głównie Niemcy oraz Wielka Brytania), ale także na Stany Zjednoczone.

Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera, który pomoże Ci stworzyć skuteczne kampanie zagraniczne Google Ads, skontaktuj się z Fox Strategy i poznaj nasze metody działania.

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o kampaniach

Kampanie zagraniczne od A do Z

Przez lata współpracy z firmami z różnych sektorów wypracowaliśmy proces obsługi, który już na start pozwala nam dostarczyć wysokiej jakości ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Brief

Zanim zaczniemy tworzyć pierwsze kampanie reklamowe, poświęcamy wiele czasu na rozeznanie potrzeb naszych klientów, poznanie branży oraz zidentyfikowanie ewentualnych barier. Każdy nowy projekt poprzedzony jest briefem, a w przypadku kampanii nastawionych na rynki zagraniczne ten etap jest jeszcze bardziej rozbudowany. Stawiamy na otwartą komunikację i partnerskie podejście.

Projektowanie

W oparciu o dwa poprzednie kroki przygotowujemy dedykowaną ofertę na kampanię eksportową wraz z zarysem strategii reklamowej. Wykazujemy główne obszary działania, określamy kampanie efektywnościowe oraz zasięgowe i przewidujemy estymowane koszty emisji reklam w kilku wariantach.

Oferta

W oparciu o dwa poprzednie kroki przygotowujemy dedykowaną ofertę na kampanię eksportową wraz z zarysem strategii reklamowej. Wykazujemy główne obszary działania, określamy kampanie efektywnościowe oraz zasięgowe i przewidujemy estymowane koszty emisji reklam w kilku wariantach.

Raportowanie

Każdy miesiąc zamykamy raportem, w którym przedstawiamy wyniki kampanii, identyfikujemy słabe ogniwa oraz nakreślamy plany rozwojowe. Formę i zakres danych dostosowujemy do potrzeb naszych klientów.

Analiza rynków

Badamy wskazane rynki, analizując potencjał ruchu w wyszukiwarce, określając koszty pozyskanego ruchu, stopień konkurencyjności oraz analizując barierę wejścia. Dokładamy wszelkich starań, by zdiagnozować potencjał kampanii przed jej startem.

Obsługa kampanii

Regularnie monitorujemy stan uruchomionych kampanii reklamowych, optymalizujemy wyniki, aktualizujemy komunikację i prowadzimy testy A/B. Prowadzimy działania rozwojowe w ramach konta reklamowego, by skalować wyniki i zwiększać sprzedaż.

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów

Zapytaj o ofertę

  Damian Kołodziej

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram