Reklama Sklepu Internetowego

Skuteczna reklama sklepu internetowego to przede wszystkim obecność w usłudze Zakupy Google. Jeżeli chcesz sprzedawać więcej, musisz zaprezentować swój produkt, by potencjalny klient mógł się z nim zapoznać. 

Twój produkt musi przykuwać uwagę, by w natłoku konkurencji to właśnie on został wybrany. Pomożemy Ci zaistnieć w Google Shopping, by Twoje produkty były dostępne już na etapie przeglądarki.

Na zdjęciu Damian Kołodziej - Lider Działu Google Ads
Zapytaj o ofertę na Google shopping

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów
Na zdjęciu Krzysztof Rutkowski i Damian Kołodziej

Google Merchant Center

Reklamy produktowe Google Shopping to propozycja idealna dla sklepów internetowych, które chcą zwiększyć widoczność swojej oferty i dotrzeć z produktami do osób, które szukają ich w Internecie. Kampania produktowa Google Ads pozwala wyświetlać zdjęcia produktów wraz z ceną i nazwą asortymentu w wyszukiwarce Google, co znacznie skraca czas dotarcia użytkownika do twojego sklepu. Wykorzystaj w pełni potencjał swojego sklepu internetowego i sprzedawaj więcej. Daj się odnaleźć potencjalnym klientom dzięki Google Shopping!


Nie wiesz, jak reklamować sklep internetowy? Jesteśmy dla ciebie. Nasi specjaliści Google Ads (AdWords) posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z największymi sklepami internetowymi w Polsce. Tworzyliśmy kampanie i reklamy sklepu internetowego w internecie - m.in. w branży sportowej oraz dla branży fashion, w tym również dla sklepów z sektora premium.

Dowiedz się więcej o reklamie sklepu internetowego w Internecie podczas lekcji Sprytnego Kursu Ads

Reklama sklepu internetowego w Google - korzyści współpracy z Fox Strategy

Stały monitoring i optymalizacja

Nasza praca nie kończy się na wdrożeniu kampanii produktowych. Regularnie monitorujemy skuteczność kampanii i dokonujemy niezbędnych zmian, aby Twoja reklama sklepu internetowego zarabiała więcej. Reagujmy na zmiany zachowania użytkowników oraz trendy i sezonowość w branży

Audyt kampani shoppingowych

Jeżeli prowadziłeś wcześniej kampanie produktowe Google Shopping (reklama sklepu internetowego w Google), dokładnie przeanalizujemy ich ustawienia oraz wyniki i zarekomendujemy odpowiednie działania optymalizacyjne, by Twoja sprzedaż z Google Merchant Center szybowała do góry.

Wsparcie w trakcie tworzenia feedu produktowego

Podstawą kampanii shoppingowych jest feed produktowy, czyli plik, który pozwala wysyłać aktualne dane na temat produktów do panelu Google Ads. Jako specjaliści AdWords wspieramy naszych klientów na każdym etapie kampanii, również w procesie tworzenia pliku produktowego.

Remarketing dynamiczny

Kampanie produktowe to nie tylko reklamy w wyszukiwarce Google. W ramach obsługi przygotowujemy strategie remarketingowe oparte na reklamach Google Shopping. Jesteśmy w stanie wyświetlać na setkach innych stron internetowych produkty tym osobom, które oglądały dany produkt lub porzuciły koszyk zakupowy.

Posłuchaj naszego 
podcastu i dowiedz się 
więcej o reklamie sklepu internetowego

W  Fox Strategy znamy Google Merchant Center na wylot

Budując strategię sprzedaży w Internecie, nie zapomnij o kampaniach produktowych i remarketingu dynamicznym. 

Z doświadczenia wiemy, że jest reklama sklepu internetowego w Internecie, bez której trudno będzie zwiększyć przychody z kanału online.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak reklamować sklep internetowy? Skontaktuj się z nami i zapytaj o darmową ofertę na kampanię reklamową dla Twojego sklepu internetowego!

Zapytaj o ofertę

  Damian Kołodziej

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram