Zaznacz stronę

Kampanie produktowe Google Shopping

Jeżeli chcesz sprzedawać, musisz zaprezentować swój produkt, by potencjalny klient mógł się z nim zapoznać. Twój produkt musi przykuwać uwagę, by w natłoku konkurencji to właśnie on został wybrany. Teraz dzięki Google Shopping możesz pokazywać swoją ofertę już na etapie przeglądarki.

Google Merchant Center

Reklamy produktowe Google Shopping to propozycja idealna dla sklepów internetowych, które chcą zwiększyć widoczność swojej oferty i dotrzeć z produktami do osób, które szukają ich w Internecie. Kampania produktowa AdWords pozwala wyświetlać zdjęcia produktów wraz z ceną i nazwą asortymentu w wyszukiwarce Google, co znacznie skraca czas dotarcia użytkownika do twojego e-commerce. Wykorzystaj potencjał swojego sklepu i sprzedawaj więcej. Daj się odnaleźć potencjalnym klientom dzięki Google Shopping!

Masz pytania?

Poproś o ofertę na kampanię PPC dla Twojej strony

Nie wiesz, jak reklamować sklep internetowy? Jesteśmy dla ciebie. Nasi specjaliści AdWords posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z największymi sklepami internetowymi w Polsce. Tworzyliśmy kampanie reklamowe dla sklepów sportowych oraz dla branży fashion, w tym również dla sektora premium.

 

Decydując się na współpracę z Fox Strategy, zyskujesz:

U

Audyt kampanii shoppingowych

Jeżeli prowadziłeś wcześniej kampanie produktowe Google Shopping, dokładnie przeanalizujemy ich ustawienia oraz wyniki i zarekomendujemy odpowiednie działania optymalizacyjne, by Twoja sprzedaż z Google Merchant Center szybowała do góry.

Wsparcie w trakcie tworzenia feedu produktowego

Podstawą kampanii shoppingowych jest feed produktowy, czyli plik, który pozwala wysyłać aktualne dane na temat produktów do panelu AdWords. Jako specjaliści AdWords wspieramy naszych klientów na każdym etapie kampanii, również w procesie tworzenia pliku produktowego.

Stały monitoring i optymalizacja

Nasza praca nie kończy się na wdrożeniu kampanii produktowych. Regularnie monitorujemy skuteczność reklam i dokonujemy niezbędnych zmian, by kampanie zarabiały więcej. Reagujmy na zmiany zachowania użytkowników oraz trendy i sezonowość w branży.

Remarketing dynamiczny

Kampanie produktowe to nie tylko reklamy w wyszukiwarce Google. W ramach obsługi przygotowujemy strategie remarketingowe oparte na reklamach produktowych. Jesteśmy w stanie wyświetlać na innych stronach internetowych produkty osobom, które oglądały dany produkt lub porzuciły koszyk zakupowy.

W Fox Strategy znamy Google Merchant Center na wylot

Budując swoją strategię sprzedaży w Internecie, nie zapomnij o kampaniach produktowych i remarketingu dynamicznym. Z doświadczenia wiemy, że są to reklamy, bez których trudno będzie zwiększyć przychody z kanału online.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak reklamować sklep internetowy? Skontaktuj się z nami i zapytaj o darmową ofertę na kampanię dla Twojego sklepu!

Jesteśmy Partnerem Google!

biuro@foxstrategy.pl

ul. Piłsudskiego 23 lok. 2
50-044 Wrocław
NIP: 8971837880
REGON: 366905453
KRS: 0000671014

Poproś o ofertę na kampanię Google Shopping:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

1 + 3 =

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

Damian Kołodziej

Damian Kołodziej

Digital Marketing Manager

☎️ 798 837 744
📧 biuro@foxstrategy.pl
Loading...