Sprytny Kurs Google Ads

Planujesz samodzielnie prowadzić kampanie reklamowe, które sprowadzają klientów na twoją stronę firmową lub sklep internetowy?
Szukasz Google Asa kurs online, który zdradzi Ci tajniki kampanii i strategii reklamowych?
Chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć strategie reklamowe, które są rentowne i napędzają Twój biznes w Internecie?
A może pragniesz zostać specjalistą SEM i pracować w agencji marketingu online?

Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań brzmi TAK, znalazłeś się w odpowiednim miejscu, ponieważ ten Sprytny Kurs Google Ads został stworzony właśnie z myślą o Tobie.

Zapisz się na szkolenie

Dostęp:
12 miesięcy
Miejsce:
online
Poziom:
podstawowy lub średnio-zaawansowany
Zapisz się na google ads kurs online

Poznajmy się!

Damian Kołodziej

 DIGITAL MARKETING MANAGER
Od 2011 roku zajmuję się marketingiem online i od tego czasu przeprowadziłem setki kampanii reklamowych Google Ads dla klientów z różnych branż, z różnych sektorów i różnych krajów.

Pomagałem generować przychody znanym markom z rynku sport & fashion, obsługiwałem duże hurtownie online oraz prowadziłem kampanie nastawione na generowanie leadów dla firm usługowych oraz klienta B2B.

Od kilku lat prowadzę ćwiczenia z copywritingu na kierunku "Komunikacja Wizerunkowa" w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Na kursie nie zabraknie zatem również wiedzy o tym, jak pisać skuteczne treści sprzedażowe.

Prowadziłem także warsztaty z Google Ads oraz Google Analytics (i nie jedno szkolenie Google Ads) dla zewnętrznych firm oraz w ramach projektów wspierających małych przedsiębiorców.

Prywatnie lubię dobre historie, zarówno te przeczytane jak i obejrzane, odsłuchane lub rozegrane podczas sesji RPG.
Damian z Fox Strategy przeprowadził szkolenie z kampanii Google Ads dla części naszej załogi w Wills. Podczas dwóch naprawdę intensywnych dni udało się ugruntować wiedzę teoretyczną, jak i popracować w menedżerze reklam. Szkolenie uważam za udane pod wieloma względami. Od strony merytorycznej – widać po prowadzącym znajomość tematu i biegłość w obsłudze narzędzia. Sam sposób przekazania wiedzy oraz zaangażowanie również nie budziły zastrzeżeń. W agendzie szkolenia nie zabrakło aktualnych wątków, omówienia specyfiki poszczególnych branż czy dzielenia się najlepszej jakości know-how. Duży plus za możliwość indywidualnych konsultacji. Zdecydowanie polecam.
Bogumiła Kurzeja

Co da Ci Sprytny Kurs Ads?

 • nauka od podstaw, 
 • ponad 40 godzin wiedzy, 
 • 14 modułów, 
 • 2 moduły bonusowe,
 • własne tempo nauki, 
 • praca w aktualnym panelu Google Ads,
 • ekskluzywny dostęp do grupy na Facebooku,
 • certyfikat ukończenia.

  ...i wiele, wiele więcej!

Opinia Karola, uczestnika  Google Ads kurs
 - Sprytnego Kursu Google Ads

Część I: Dla początkujących

BLOK
01

Wstęp

Dlaczego reklama w Internecie ma znaczenie i dlaczego dominuje Google Ads? Dowiedz się, jak wygląda ekosystem reklamowy od Google i poznaj podstawową terminologię specjalisty SEM.


BLOK
02

Tworzenie konta reklamowego

Twoje pierwsze kroki z panelem reklamowym. Mam dla Ciebie kilka wskazówek, jak uniknąć błędów podczas konfiguracji konta reklamowego Google Ads.


BLOK
03

Omówienie panelu reklamowego

Panel Google Ads pozbawiony tajemnic, czyli wnikliwe omówienie całego interfejsu krok po kroku. Już nigdy nie poczujesz się zagubiony w gąszczu opcji i możliwości.


BLOK
04

Google Ads i analityka

Google Ads i Google Analytics, czyli dwa narzędzia, bez których nie ma szans na skuteczne kampanie reklamowe. Powiem Ci, jak je ze sobą połączyć, jak stworzyć cele biznesowe i bonusowo przeklikamy się po Google Analytics (wszystko w cenie kursu ;))


BLOK
05

Struktura konta reklamowego

Czy wiesz, że tworzenie kampanii jest jak wznoszenie własnego domu? Jeśli nie, to już teraz to wiesz. Co więcej, dowiesz się, jak wznosić kampanie, które nie rozsypią się przy pierwszym podmuchu.


BLOK
06

Słowa kluczowe

Odkryję przed Tobą serce reklam w wyszukiwarce, czyli wezmę na warsztat słowa kluczowe. Powiem ci, jak je wyszukiwać, jak planować strategię ich doboru oraz wyjaśnię zawiłości związane z dopasowaniami i wykluczeniami.

I najważniejsze, nauczysz się, jak szacować wstępne koszty reklamowe.


BLOK
07

Reklama w wyszukiwarce

Tworzenie kampanii reklamowej Google Ads w wyszukiwarce od A do Z. Dowiesz się, jak stworzyć kampanie i grupy reklam tak, by nie dać się wmanewrować w niepotrzebne koszty. Nauczysz się tworzyć reklamy tekstowe oraz wszystkie rozszerzenia reklam.


BLOK
08

BONUS: Copywriting

Zdradzę Ci kilka swoich patentów na skuteczne reklamy w Internecie. Powiem Ci jak tworzyć reklamy, które przyciągają uwagę, przekazują najważniejsze informacje i nakłaniają do kliknięcia.


Część II: Dla średnio-zaawansowanych

BLOK
01

Reklama display

Poznasz skuteczne sposoby na to, jak budować zasięgi w Internecie za pomocą reklam graficznych. Rozpoznawalność Twojej marki wkroczy na nowe pułapy, a Ty nauczysz się tworzyć reklamy bez potrzeby angażowania grafików i wydawania kolejnych złotówek na bannery reklamowe.


BLOK
02

Reklama shoppingowa

Jeżeli posiadasz sklep internetowy, tej lekcji nie możesz pominąć. Pokażę Ci, jak tworzyć kampanie reklamowe w Zakupach Google i jak promować swój asortyment za pośrednictwem reklam produktowych. Opowiem Ci o panelu Google Merchant Center i wyjaśnię zagadnienie feedu produktowego.


BLOK
03

Reklama YouTube

Jak połączyć konto Google Ads z kanałem YouTube oraz jak tworzyć kampanie video na YouTube w panelu reklamowym Google Ads.


BLOK
04

Reklama aplikacji mobilnej

Opowiem Ci o tym, jak wypromować aplikację mobilną, jak dotrzeć do potencjalnych użytkowników oraz – co najważniejsze – pokażę Ci, jak stworzyć dedykowane kampanie w wyszukiwarce, które zachęcają do instalacji aplikacji.


BLOK
05

Remarketing

Nauczę Cię, jak tworzyć listy remarketingowe i w jaki sposób budować na ich podstawie kampanie wspierające sprzedaż. Pokażę Ci, jak wykorzystać wiedzę o użytkownikach Twojej witryny lub Twojego sklepu internetowego, by móc docierać do nich ponownie z precyzyjnym komunikatem reklamowym.


BLOK
06

Monitoring i optymalizacja

Podzielę się z Tobą swoim wieloletnim doświadczeniem przy pracy nad kampaniami Google Ads. Opowiem o tym, jak analizować kampanie reklamowe oraz jak tworzyć raporty szyte na miarę.


BLOK
07

Edytor Google Ads

Pełne omówienie narzędzia do tworzenia kampanii reklamowych, bez którego trudno sobie wyobrazić pracę nad reklamami. Pokażę Ci, jak edytować aktualne kampanie oraz jak tworzyć nowe bez konieczności wchodzenia do panelu Google Ads. Opanujesz Edytor, a zobaczysz, jak przyspieszy Twoja praca nad kampaniami.


BLOK
08

BONUS: Narzędzia

Na deser pokażę Ci kilka przydatnych narzędzi, które pomogą Ci jeszcze skuteczniej planować swoje działania reklamowe. Przeklikamy się przez SEMSTORM, pokażę Ci Google Tag Managera oraz kilka innych narzędzi.


Sprytny Kurs Ads - FAQ

Po co mi Sprytny Kurs Google Ads?

Sprytny Kurs Google Ads został skonstruowany tak, byś poznał cały ekosystem reklamowy Google. Dzięki szkoleniu unikniesz podstawowych błędów podczas tworzenia kampanii, zaoszczędzisz pieniądze i zyskasz wiedzę, która pozwoli Ci samodzielnie pracować nad kampaniami reklamowymi.

Google Ads Kurs Ads nauczy Cię:

 • poruszać się po panelu Google Ads
 • korzystać z Planera Słów Kluczowych i szukać sprzedażowych słów kluczowych
 • planować strategie promocji w wyszukiwarce
 • estymować koszty reklamowe
 • tworzyć kampanie reklamowe w wyszukiwarce
 • prowadzić kampanie reklamowe w sieci reklamowej
 • pisać skuteczne reklamy oraz tworzyć reklamy display
 • zarządzać słowami kluczowymi
 • dobierać odpowiednie strategie ustalania stawek w swoich kampaniach
 • tworzyć kampanie produktowe dla sklepów internetowych
 • zarządzać feedem produktowym
 • promować aplikacje mobilne
 • tworzyć kampanie reklamowe na YouTube
 • wdrażać dedykowane kampanie na urządzenia mobile
 • analizować i optymalizować kampanie reklamowe
 • tworzyć listy remarketingowe
 • projektować kampanie remarketingowe
 • dodawać cele biznesowe
 • łączyć różne narzędzia Google z panelem Google Ads
 • korzystać z Edytora Google Ads
 • wykorzystywać szereg innych narzędzi niezbędnych podczas pracy nad kampaniami reklamowymi

Sprytny Kurs Google Ads to kompletny zestaw kursów video oraz materiałów dla początkujących i średniozaawansowanych. 

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by zrozumieć potencjał Google Ads i wystartować z własnymi kampaniami bez obaw, że przepalisz budżet reklamowy.

Spicy jalapeno bacon ipsum dolor amet shankle spare ribs bresaola, tenderloin frankfurter doner rump. Turkey tenderloin jerky kevin pork loin. Frankfurter rump tongue landjaeger, pork buffalo sirloin. Pig cupim sausage biltong meatball tongue hamburger t-bone cow shank pancetta burgdoggen. Tail kielbasa meatloaf pork chop kevin ham hock frankfurter turducken brisket alcatra tenderloin jerky pig.

Pork loin tongue short loin short ribs, doner ham hock salami. Doner sirloin corned beef, burgdoggen landjaeger capicola meatball pork belly beef ribs. Pork chop beef corned beef frankfurter. Beef ribs bacon ball tip, spare ribs pancetta jerky pork belly tail. Ball tip tail alcatra pork loin burgdoggen, kielbasa landjaeger. Ground round hamburger tongue, sirloin leberkas pork loin prosciutto chuck cow short loin rump shank filet mignon pork chislic.
Spicy jalapeno bacon ipsum dolor amet shankle spare ribs bresaola, tenderloin frankfurter doner rump. Turkey tenderloin jerky kevin pork loin. Frankfurter rump tongue landjaeger, pork buffalo sirloin. Pig cupim sausage biltong meatball tongue hamburger t-bone cow shank pancetta burgdoggen. Tail kielbasa meatloaf pork chop kevin ham hock frankfurter turducken brisket alcatra tenderloin jerky pig.

Pork loin tongue short loin short ribs, doner ham hock salami. Doner sirloin corned beef, burgdoggen landjaeger capicola meatball pork belly beef ribs. Pork chop beef corned beef frankfurter. Beef ribs bacon ball tip, spare ribs pancetta jerky pork belly tail. Ball tip tail alcatra pork loin burgdoggen, kielbasa landjaeger. Ground round hamburger tongue, sirloin leberkas pork loin prosciutto chuck cow short loin rump shank filet mignon pork chislic.
Czy otrzymam certyfikat?

TAK, po ukończeniu wszystkich modułów kursu, w panelu Akademii Fox Strategy będzie na Ciebie czekać certyfikat ukończenia Sprytnego Kursu SEO.

Spicy jalapeno bacon ipsum dolor amet shankle spare ribs bresaola, tenderloin frankfurter doner rump. Turkey tenderloin jerky kevin pork loin. Frankfurter rump tongue landjaeger, pork buffalo sirloin. Pig cupim sausage biltong meatball tongue hamburger t-bone cow shank pancetta burgdoggen. Tail kielbasa meatloaf pork chop kevin ham hock frankfurter turducken brisket alcatra tenderloin jerky pig.

Pork loin tongue short loin short ribs, doner ham hock salami. Doner sirloin corned beef, burgdoggen landjaeger capicola meatball pork belly beef ribs. Pork chop beef corned beef frankfurter. Beef ribs bacon ball tip, spare ribs pancetta jerky pork belly tail. Ball tip tail alcatra pork loin burgdoggen, kielbasa landjaeger. Ground round hamburger tongue, sirloin leberkas pork loin prosciutto chuck cow short loin rump shank filet mignon pork chislic.
Spicy jalapeno bacon ipsum dolor amet shankle spare ribs bresaola, tenderloin frankfurter doner rump. Turkey tenderloin jerky kevin pork loin. Frankfurter rump tongue landjaeger, pork buffalo sirloin. Pig cupim sausage biltong meatball tongue hamburger t-bone cow shank pancetta burgdoggen. Tail kielbasa meatloaf pork chop kevin ham hock frankfurter turducken brisket alcatra tenderloin jerky pig.

Pork loin tongue short loin short ribs, doner ham hock salami. Doner sirloin corned beef, burgdoggen landjaeger capicola meatball pork belly beef ribs. Pork chop beef corned beef frankfurter. Beef ribs bacon ball tip, spare ribs pancetta jerky pork belly tail. Ball tip tail alcatra pork loin burgdoggen, kielbasa landjaeger. Ground round hamburger tongue, sirloin leberkas pork loin prosciutto chuck cow short loin rump shank filet mignon pork chislic.
Co otrzymam w cenie kursu?

W cenie kursu otrzymasz pełny dostęp do kursu "Sprytny kurs Google Ads" w platformie szkoleniowej dostępnej pod adresem panel.foxstrategy.pl

Łącznie czeka na Ciebie ponad 40 godzin wiedzy, 16 modułów szkoleniowych oraz nagranie z 3 paneli Q&A, a do tego materiały w formie PDF. Po ukończeniu kursu, otrzymasz również certyfikat.

Spicy jalapeno bacon ipsum dolor amet shankle spare ribs bresaola, tenderloin frankfurter doner rump. Turkey tenderloin jerky kevin pork loin. Frankfurter rump tongue landjaeger, pork buffalo sirloin. Pig cupim sausage biltong meatball tongue hamburger t-bone cow shank pancetta burgdoggen. Tail kielbasa meatloaf pork chop kevin ham hock frankfurter turducken brisket alcatra tenderloin jerky pig.

Pork loin tongue short loin short ribs, doner ham hock salami. Doner sirloin corned beef, burgdoggen landjaeger capicola meatball pork belly beef ribs. Pork chop beef corned beef frankfurter. Beef ribs bacon ball tip, spare ribs pancetta jerky pork belly tail. Ball tip tail alcatra pork loin burgdoggen, kielbasa landjaeger. Ground round hamburger tongue, sirloin leberkas pork loin prosciutto chuck cow short loin rump shank filet mignon pork chislic.
Spicy jalapeno bacon ipsum dolor amet shankle spare ribs bresaola, tenderloin frankfurter doner rump. Turkey tenderloin jerky kevin pork loin. Frankfurter rump tongue landjaeger, pork buffalo sirloin. Pig cupim sausage biltong meatball tongue hamburger t-bone cow shank pancetta burgdoggen. Tail kielbasa meatloaf pork chop kevin ham hock frankfurter turducken brisket alcatra tenderloin jerky pig.

Pork loin tongue short loin short ribs, doner ham hock salami. Doner sirloin corned beef, burgdoggen landjaeger capicola meatball pork belly beef ribs. Pork chop beef corned beef frankfurter. Beef ribs bacon ball tip, spare ribs pancetta jerky pork belly tail. Ball tip tail alcatra pork loin burgdoggen, kielbasa landjaeger. Ground round hamburger tongue, sirloin leberkas pork loin prosciutto chuck cow short loin rump shank filet mignon pork chislic.
Jak długo mam dostęp do platformy?

PRZEZ ROK OD ZAKUPU KURSU. Google ADS to dziedzina bardzo dynamiczna, stąd zależy nam na dostarczeniu Ci najbardziej aktualnej na dzień dzisiejszy wiedzy. Za kilka lat jednak może okazać się, że część wiedzy omawianej w kursie zdeaktualizowała się. Z tego względu nasz premierowy kurs będzie dla Ciebie dostępny przez 12 miesięcy. Nie wykluczamy aktualizacji w przyszłości, lecz nie jest ona przez nas gwarantowana.

Spicy jalapeno bacon ipsum dolor amet shankle spare ribs bresaola, tenderloin frankfurter doner rump. Turkey tenderloin jerky kevin pork loin. Frankfurter rump tongue landjaeger, pork buffalo sirloin. Pig cupim sausage biltong meatball tongue hamburger t-bone cow shank pancetta burgdoggen. Tail kielbasa meatloaf pork chop kevin ham hock frankfurter turducken brisket alcatra tenderloin jerky pig.

Pork loin tongue short loin short ribs, doner ham hock salami. Doner sirloin corned beef, burgdoggen landjaeger capicola meatball pork belly beef ribs. Pork chop beef corned beef frankfurter. Beef ribs bacon ball tip, spare ribs pancetta jerky pork belly tail. Ball tip tail alcatra pork loin burgdoggen, kielbasa landjaeger. Ground round hamburger tongue, sirloin leberkas pork loin prosciutto chuck cow short loin rump shank filet mignon pork chislic.
Spicy jalapeno bacon ipsum dolor amet shankle spare ribs bresaola, tenderloin frankfurter doner rump. Turkey tenderloin jerky kevin pork loin. Frankfurter rump tongue landjaeger, pork buffalo sirloin. Pig cupim sausage biltong meatball tongue hamburger t-bone cow shank pancetta burgdoggen. Tail kielbasa meatloaf pork chop kevin ham hock frankfurter turducken brisket alcatra tenderloin jerky pig.

Pork loin tongue short loin short ribs, doner ham hock salami. Doner sirloin corned beef, burgdoggen landjaeger capicola meatball pork belly beef ribs. Pork chop beef corned beef frankfurter. Beef ribs bacon ball tip, spare ribs pancetta jerky pork belly tail. Ball tip tail alcatra pork loin burgdoggen, kielbasa landjaeger. Ground round hamburger tongue, sirloin leberkas pork loin prosciutto chuck cow short loin rump shank filet mignon pork chislic.

Cennik szkolenia Sprytny Kurs Ads

Część I

Dla początkujących
449
 • • Ucz się podstaw od zakładania konta reklamowego po optymalizację
 • • Dowiedz się, jak budować skuteczną strukturę konta reklamowego
 • • Pracuj na słowach kluczowych jak ekspert
 • • Twórz kampanie w wyszukiwarce w aktualnym panelu Google Ads
 • • Dostosuj tempo nauki do własnych preferencji
 • • Zyskaj dostęp do grupy na Facebooku
 • • Odbierz certyfikat ukończenia kursu
 • • Ucz się, kiedy chcesz i gdzie chcesz

Część II

Dla średnio-zaawansowanych
449
 • • Poznaj wszystkie typy kampanii dostępne w Google Ads
 • • 20 godzin kursu dla wszystkich, którzy mają już podstawową wiedzę z zakresu panelu Google Ads
 • • Dowiedz się, jak wykorzystywać działania remarketingowe
 • • Pracuj na aktualnym panelu Google Ads
 • • Ucz się tak, jak Ci pasuje i dostosowuj tempo nauki
 • • Ucz się z dowolnego miejsca i urządzenia
 • • Dołącz do ekskluzywnej grupy na Facebooku
 • • Odbierz certyfikat ukończenia kurs

FULL

Część I i część II
899
 • • Pakiet wszystkich materiałów i 16 modułów
 • • 2 moduły bonusowe
 • • Ucz się od podstaw od zakładania konta reklamowego po optymalizację
 • • Poznaj wszystkie typy kampanii dostępne w Google Ads
 • • Pracuj na aktualnym panelu Google Ads
 • • Dostosuj tempo nauki do własnych preferencję
 • • Zyskaj dostęp do grupy na Facebooku
 • • Odbierz certyfikat ukończenia kursu
 • • Ucz się kiedy chcesz i gdzie chcesz

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram