Pozycjonowanie Aplikacji (ASO)

Tylko w samym 2013 roku na rynku dostępnych było ponad milion aplikacji, które pobrano łącznie ponad 60 miliardów razy. Jeżeli pragniesz dotrzeć ze swoim produktem do użytkowników smartfonów, musisz zwiększyć swoją widoczność na tle konkurencji.

W miarę rozwoju technologii mobilnych zwiększa się popularność aplikacji oraz wzrasta liczba użytkowników Google Play Store oraz App Store. Z jednej strony ciągle rosnąca liczba nowych aplikacji powoduje, że coraz trudniej przebić się w wynikach wyszukiwania, z drugiej zaś rynek jest na tyle dynamiczny, że warto zawalczyć o nowych użytkowników i liczne pobrania naszej aplikacji.

Fox Strategy wychodzi z ofertą do wszystkich producentów aplikacji, oferując nowatorskie metody pozycjonowania aplikacji na telefony.

ASO, czyli pozycjonowanie aplikacji

Tworząc aplikację, należy zadbać nie tylko o jej funkcjonalność i wygląd, ale także o odpowiednią optymalizację produktu. Umiejętne działania optymalizacyjne spowodują, że aplikacja znajdzie się wyżej w wynikach wyszukiwania, co spowoduje wzrost liczby pobrań aplikacji.
Fox Strategy posiada odpowiednie zaplecze technologiczne oraz know-how zapewniające wysokie pozycje na liście wyszukiwań w appmarketach.

W ramach usługi pozycjonowania aplikacji dostarczamy unikatowe opisy stworzone na podstawie analizy grupy docelowej i doboru odpowiednich słów kluczowych. Doskonale znamy czynniki rankingujące, dlatego skupiamy się na optymalizacji takich elementów jak:

w

oceny i opinie

zdjęcia z aplikacji

ikona produktu

gwiazdki i oceny użytkowników

Działania wspierające ASO

Fox Strategy tworzy zespół specjalistów z wielu obszarów marketingu internetowego. Jesteśmy w stanie wykorzystać narzędzia stosowane między innymi w Social Media oraz podczas pozycjonowania w YouTube, by zwiększyć zainteresowanie aplikacjami naszych Klientów.

Dowiedz się, jak pozycjonowanie ASO wpłynie na wyniki finansowe Twojej aplikacji.

Loading...