WarmUp SEO & Content CAMP - WhitePress i Fox Strategy

17 lutego 2023

Jako partner główny rozgrzewki przed SEO & Content CAMP we Wrocławiu (która będzie miała miejsce już 24 lutego 2023) przygotowaliśmy dla uczestników szereg promocji jako podziękowanie za udział w evencie i wspólnie spędzony czas.


Przygotowaliśmy dla Ciebie:

Rabat 50% na Sprytne Kursy!

Rabat 50% na dowolnie wybrany kurs SEO lub Ads online w naszej Akademii Fox Strategy - https://panel.foxstrategy.pl/ (wystarczy wejść na stronę www i wybrać dowolny kurs i wpisać kod WARMUP2023 – można zyskać aż do 649 zł zniżki, ważne by zakupić kurs do końca lutego 2023)


Kod: WARMUP2023

Zyskaj 50% rabatu na kursy!

Analiza 2w1

Analiza 2w1 – indywidualna analiza i ocena strony połączona z godzinnymi konsultacjami online w obniżonej cenie - 400 zł netto (podczas spotkania online będziemy mogli omówić napotkane na stronie problemy bądź odpowiedzieć na pytania związane z tym jak poprawić widoczność i ruch organiczny.
W niższej cenie: 400 zł

Do końca lutego 2023 napisz do nas maila na adres biuro@foxstrategy.pl

Konsultacje 1:1

Indywidualne konsultacje 1:1 z ekspertem SEO lub Google Ads w promocyjnej cenie 250 zł netto (by skorzystać wystarczy skontaktować się z nami pod adresem biuro@foxstrategy.pl do końca lutego 2023)W niższej cenie: 250 zł

Napisz do nas na biuro@foxstrategy.pl

Google News oraz Google Discover

Dla wydawców, blogerów i właścicieli serwisów regularnie publikujących informacje proponujemy wsparcie w optymalizacji stron pod kątem wyświetlania się w Google News oraz Google Discover w cenie 500 zł netto.

Wsparcie obejmuje przygotowanie wskazówek związanych z wdrożeniem w obrębie witryny niezbędnych wtyczek i ustawienie poszczególnych elementów, pomoc w konfiguracji ustawień w Google Publisher Center i półgodzinne konsultacje z ekspertem SEO; by skorzystać z oferty należy skontaktować się z nami pod adresem biuro@foxstrategy.pl do końca lutego 2023.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu, wysłuchania ciekawych prezentacji, które przygotowali Paweł Konopiński, Mateusz Buczkowski, Tomasz Biegun oraz Ewelina Podrez-Siama z Fox Strategy!


Start wydarzenia o 18:30 - w siedzibie „Sztuka na Miejscu” przy ul. Łaciarskiej 4 we Wrocławiu.

Do zobaczenia!

Udostępnij: 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Fox Strategy

Zobacz także:

TrustRank - o kontrowersyjnym algorytmie Google

W środowisku związanym z SEO często spotykany jest skrót TR (np. "listy TR"), odnoszącym się do TrustRanku strony. Pod pojęciem tym kryje się bardzo ważny dla właścicieli serwisów algorytm badający „zaufanie” strony, obliczający jej wartość m.in. na podstawie sąsiedztwa – linków przychodzących oraz wychodzących z witryny. Historia algorytmu TrustRank Algorytm TrustRank opracował Jan Pedersen z Yahoo, […]

Fox Strategy rekomendowanym ekspertem Woorank

Miło nam poinformować, że jako jedna z pierwszych firm w Polsce otrzymaliśmy certyfikat Woorank Experts i zostaliśmy Rekomendowanym Ekspertem Woorank w zakresie szeroko pojętego Digital Marketingu, ze szczególnym wyróżnieniem wiedzy z zakresu optymalizacji stron pod kątem SEO. Woorank.com jest jednym z bardziej popularnych online'owych narzędzi służących do analizy strony pod kątem jej podstawowej optymalizacji SEO i […]

Zmiany w wyszukiwarce mobilnej

21 kwietnia 2015 roku Google wprowadziło aktualizację mobilnej wersji swojej wyszukiwarki. Jest to dopiero pierwsza z wielu zaplanowanych zmian, mających na celu dostosowanie wyników wyszukiwania na smartfonach i tabletach w taki sposób, aby strony nieresponsywne i nieposiadające wersji "mobile" zniknęły z wysokich pozycji.

envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram