Na osłodę poniedziałku, ruszamy z kolejnym protipem, tym razem krótkim, ale warto o nim wspomnieć. Kiedy ten protip wyszedł spod pióra Kamila Demidowskiego, nikt z nas jeszcze nie wiedział, kiedy Amazon wejdzie do Polski i zatrzęsie rynkiem e-commerce. Publikujemy cały oryginalny tekst, by nic nie umknęło Twojej uwadze.

Amazon w Polsce pojawił się w styczniu. Dlatego, jeśli nie wprowadziłeś/wprowadziłaś zmian optymalizacyjnych u siebie, Kamil Demidowski, poniżej podpowie Ci od czego warto zacząć by nie zostać w tyle.

Wszystko wskazuje na to, że Amazon tym razem naprawdę wejdzie w najbliższych tygodniach na polski rynek. Różne źródła wskazują na premierę przed Black Friday lub świętami Bożego Narodzenia.

 Co to oznacza dla przedsiębiorców i specjalistów? Konieczność rywalizacji w wynikach wyszukiwania z naprawdę mocnym brandem. To spore utrudnienie, zwłaszcza dla mniejszych e-commerce’ów.

“Amazon jest światowym gigantem pod kątem sprzedaży produktów. Globalnie więcej użytkowników korzysta z Amazona pod kątem zakupu produktu niż z samego Google! Już teraz rozważ założenie konta na Amazonie i zoptymalizuj swoją ofertę produktów pod kątem algorytmu Amazon (A9).

Nie zapomnij przy tym o wyłonieniu intratnych dla Twojego biznesu słów kluczowych (np. dzięki bezpłatnym narzędziom takim jak Sonar) oraz przystąpić do programu Fulfilment by Amazon”

Kamil Demidowski

SEO Team Lider na rynku niemieckim

Prowadzisz sklep internetowy? Warto rozważyć dywersyfikację kanałów sprzedaży. Jeśli interesuje Cię zagadnienie budowania sprzedaży poprzez Amazon, możemy Ci pomóc 😃

Nagrywasz podcast? Kilka dni temu podcasty pojawiły się w… Amazon Music. Na akceptację chwilę się czeka, więc nie zwlekaj i już teraz dodaj swoją audycję.

 

Interesuje Cię pozycjonowanie na rynku zagranicznym? To mamy dla Ciebie prawdziwą gratkę!!!

Już 22.04.2021r. o godzinie 18:00, Katarzyna Baranowska i Kamil Demidowski, podczas webinaru: Cykl rozmów o SEO, opowiedzą jak zaplanować i realizować SEO na rynku zagranicznym.

Wydarzenie jest darmowe, a pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji. Serdecznie zapraszamy!

A co powiesz na protip, który będzie się pojawiał na Twojej skrzynce? Wystarczy, że zasubskrybujesz nasz newsletter 🙂 

-Protip Kamila Demidowskiego z, w redakcji Agaty Kaliatzi i wsparciu graficznym Aleksandry Sudnik