Rekomendacje Fox Strategy

Zobacz, co mówią o nas nasi Klienci!

Lokum Deweloper S.A.

Z Lokum Deweloper współpracujemy od początków istnienia naszej firmy. Jesteśmy odpowiedzialni za stały wzrost widoczności serwisu w wynikach wyszukiwania, mierzony pozycjami ponad 200 fraz. W zakres działań wchodzi monitoring i optymalizacja strony oraz obszerny linkbuilding prowadzony z utrzymaniem procentowo dużej ilości linków nieefektywnych, w celu zachowania bezpieczeństwa procesu pozycjonowania.

Ekspercka wiedza podana w przystępny sposób, efektywność i dobry kontakt sprawiają, że współpraca przebiega bardzo profesjonalnie. Fox Strategy stosuje tylko sprawdzone i dobre techniki pozycjonerskie, co przekłada się na coraz wyższe pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google bez ryzyka blokady.

Małgorzata Kawa

Specjalista ds. marketingu, Lokum Deweloper S.A.


öSkyr

We współpracy z öSkyr byliśmy odpowiedzialni za pozycjonowanie strony oraz działania reklamowe w Google AdWords oraz na Facebooku. Nasza praca, w połączeniu z wysokim zaangażowaniem Klienta, przełożyły się na widoczność strony w TOP3 wyników wyszukiwania ważnych wizerunkowo fraz (m.in. „skyr”, „jogurt ekologiczny”, itp.) oraz dotarcie do większego grona potencjalnych klientów przez Facebooka oraz reklamę płatną w wyszukiwarce.

Skuteczność i efektywność działań to na pewno mocna strona Fox Strategy, ale dla mnie ich najważniejszym atutem jest komunikatywność oraz fantastyczna zdolność przyswajania sobie moich celów oraz sposobu pracy. Po bardzo krótkim czasie miałem wrażanie, jakbyśmy pracowali ze sobą od dawna, a w ogóle to nie jest to żaden zewnętrzny team tylko część mojego zespołu.

Robert Pabierowski

Partner & Co-Founder, öSkyr


Road American Restaurant

Z Road American Restaurant mamy okazję od podstaw budować widoczność serwisu w lokalnych wynikach wyszukiwania. Nasze działania przełożyły się nie tylko na wzrost wysokiej jakości ruchu w serwisie, ale również na wysokie pozycje fraz wizerunkowo ważnych dla naszego Klienta, takich jak „steki wrocław” (TOP3), czy „pancakes wrocław” (TOP3). Ze względu na postanowiony nam cel – sprowadzenie do restauracji nowych klientów, w zakres działań weszło również pozycjonowanie Fanpage’a oraz profilu na Tripadvisor.com.


Świetna agencja! Przede wszystkim nastawiona na klienta!

Joanna Kulińska

Menadżer, Road American Restaurant

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

12 + 8 =

Ewelina Podrez

Ewelina Podrez

Head of SEO, Właściciel