Kursy online

Pragniesz postawić pierwsze kroki w kierunku SEO lub Google Ads? 

Jesteśmy autorami dwóch, obszernych kursów: Sprytnego Kursu SEO oraz Sprytnego Kursu Ads. W każdym z nich dzielimy się swoją wiedzą, bazując na realnych przykładach i łącząc teorię z praktyką. Kursy przeprowadzą Cię przez podstawy SEO i pozwolą zgłębić średnio zaawansowane tematy związane z optymalizacją stron internetowych i reklamą płatną,

Po zrealizowaniu kursów uczestnik otrzymasz certyfikat oraz roczny dostęp do platformy - tak, żebyś mógł wrócić do wybranego modułu w dowolnym dla siebie momencie.

Sprytny Kurs SEO

Sprytny Kurs SEO prowadzony jest przez aż 6 naszych specjalistów specjalizujących się w SEO, content marketingu, copywritingu i UX. Pozwoli Ci to złapać różne spojrzenia na te same zagadnienia, a doświadczenie, które zdobędziesz, przekujesz na sukces Twoich stron internetowych. Moduły prowadzone są w różnorodny sposób, a każdy ze Specjalistów dzieli się doświadczeniem, które wykorzystuje w codziennej pracy.

Ponad 20 godzin wiedzy!
Zobacz sprytny kurs SEO

Sprytny Kurs Ads

Sprytny Kurs Google Ads to kurs reklamy płatnej w wyszukiwarce Google, w którym Damian Kołodziej przeprowadzi Cię przez tajniki reklamy Google Ads. Kurs podzielone jest na dwie części, dzięki czemu to ty decydujesz, które moduły przydadzą Ci się w codziennej pracy. Zarówno pierwszy, jak i drugi pakiet zawiera materiały dodatkowe - tj. moduły bonusowe, które z pewnością przydadzą Ci się podczas tworzenia kampanii.

Łącznie ponad 40 godzin wiedzy!
Zobacz Sprytny Kurs Ads

Poproś o ofertę na
SEO lub SEM:

  Katarzyna Baranowska

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram