Pozycjonowanie stron internetowych

Czy wiesz, że niemal 97% wszystkich użytkowników pozostaje na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google, a tylko 3% decyduje się skorzystać z pozostałych stron wyszukiwania? Zdajesz sobie sprawę, co to oznacza dla Twojego biznesu?

 

Jeżeli nie pojawiasz się w TOP10 na wybrane frazy, większość użytkowników nawet nie zdaje sobie sprawy z istnienia Twojego serwisu. Dla sklepów internetowych oznacza to niską sprzedaż i funkcjonowanie na granicy wegetacji.

Od ponad 7 lat nasi specjaliści wspierają w wyszukiwarce firmy z całej Polski i zagranicy. Jesteśmy strategicznym partnerem dla Klientów z sektora B2B oraz B2C.

  • Oferujemy usługi SEO dla jednego z największych wrocławskich deweloperów;
  • Współpracujemy z branżą meblarską, modową i największymi e-commerce’ami;
  • Obsługujemy sektor finansowy i ubezpieczeniowy;

Chcesz wiedzieć więcej?

Poproś o ofertę pozycjonowania dla Twojej strony

Zapytaj o SEO

Pozycjonowanie z Fox Strategy

EFEKTYWNE

Doświadczenie zdobywaliśmy, pracując z największymi serwisami z branży finansowej, modowej czy ubezpieczeniowej. Wieloletnia praca zaprocentowała wytworzeniem autorskich, skutecznych metod pozycjonowania.

BEZPIECZNE

Nasze metody są trudne do wykrycia dla robotów wyszukiwarki.  Od 7 lat naszych działań, żaden z pozycjonowanych przez nas serwisów nie otrzymał kary filtra od Google. Jeżeli Twoja strona otrzymała karę, oferujemy również usługę wyciągania serwisów z filtrów.

TRWAŁE

Jesteśmy partnerem strategicznym naszych Klientów, dlatego nawet po zakończeniu współpracy, pozyskane przez nas linki pozostają w Internecie, a efekty działań utrzymują się jeszcze przez kilka kolejnych miesięcy.

TRANSPARENTNE

Naszym Klientom udostępniamy panel pozycji. Do faktury dołączony jest raport uwzględniający zmiany ruchu organicznego pozycji oraz informacja o przeprowadzonych przez nas działaniach, w tym szczegółowy raport pozyskanych odnośników.

To, że znalazłeś naszą firmę w Internecie, to zasługa skutecznego pozycjonowania. To efekt naszego autorskiego pomysłu na wysoką pozycję w wyszukiwarce. I właśnie taki efekt zamierzamy osiągnąć dla Twojej firmy.

Nie interesują nas krótkotrwałe efekty. Nie narażamy naszych Klientów na kary filtra. Jeżeli miałeś przykre doświadczenia z agencjami, z pewnością zaskoczy Cię nasze podejście do pracy.

Naszym najważniejszym celem jest, aby Twój e-biznes zajął należne mu – wysokie – miejsce w wyszukiwarce. Jesteśmy nowoczesną firmą, która działa w myśl zasady, że sukces naszego Klienta jest również naszym sukcesem.

Wyznaczamy sobie wysokie standardy, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Stawiamy na transparentną współpracę i partnerskie relacje.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Koszt pozycjonowania serwisu wynosi nie mniej niż 1 000 zł netto/miesiąc i zależny jest od wielkości serwisu, ilości dobranych słów kluczowych oraz konkurencyjności stron w danej branży.

Nie rozliczamy się wyłącznie za efekt.

Nasze osiągnięcia

  • Frazy w TOP3 57%
  • Frazy w TOP10 87%
  • Średni wzrost ruchu organicznego (rok do roku) 93%

Sprytna strategia SEO

Oferujemy skuteczną usługę pozycjonowania stron internetowych, zgodną z  standardami Google i najnowocześniejszymi rozwiązaniami w branży SEO. Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualną strategię nastawioną na długotrwały efekt.

Optymalizacja strony

Szczegółowe rekomendacje bazujące na naszym doświadczeniu i najnowszych wytycznych Google tworzymy na każdym etapie współpracy. Nie ograniczamy się do jednego audytu – stale pracujemy nad jakością pozycjonowanego serwisu. Optymalizujemy nie tylko treści, ale również kod strony, jednocześnie dbając o jej użyteczność.

Linkbuilding

Pozyskiwanie wysokiej jakości odnośników przychodzących do serwisu. Skupiamy się na dywersyfikacji anchorów i zróżnicowaniu miejsc pochodzenia linków. Dbamy o zachowanie wysokiej proporcji linków „nieefektywnych”, pochodzących z Social Media lub będących linkami brandowymi, aby proces pozycjonowania był możliwie maksymalnie bezpieczny.

Skontaktuj się z nami

2 + 13 =

Ewelina Podrez

Ewelina Podrez

Head of SEO

Sprawdź moje doświadzenie:

Pozycjonowanie Wrocław – Trwale, Bezpiecznie, Skutecznie. Wyślij zapytanie ofertowe.