Zaznacz stronę

Tworzenie stron internetowych

Szanowni Państwo, w chwili obecnej nie zajmujemy się tworzeniem stron internetowych. W tym zakresie współpracujemy z podwykonawcami, których chętnie polecimy do bezpośredniego kontaktu z Państwem.

Bez względu na to, jaki charakter ma Twoja działalność, potrzebujesz serwisu internetowego, który stanie się wizytówką twojej firmy i będzie skutecznie realizował Twoje cele biznesowe. W Fox Strategy tworzymy strony internetowe z myślą o konkretnym biznesie, z uwzględnieniem najnowszych trendów i w trosce o wysoką funkcjonalność serwisu. Zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesną stronę z optymalnym układem treści oraz intuicyjną nawigacją.

Strony internetowe optymalne pod kątem SEO

Optymalne pod kątem SEO

Tworzymy serwisy przyjazne dla robotów Google i łatwe do optymalizowania pod kątem SEO. Wychodzimy z założenia, że serwis ma nie tylko ładnie wyglądać, ale równocześnie wspierać działania marketingowe w wyszukiwarce.

Responsywne strony www

Dostosowane do urządzeń mobilnych

Projektujemy responsywne strony, które znakomicie działają zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na tabletach oraz smartfonach. Odpowiadamy na potrzeby rynku i tworzymy strony, które spełniają swoje funkcje biznesowe na urządzeniach mobilnych.

Strony internetowe zintegrowane z Social Media

Zintegrowane z Social Media

Strona internetowa to ważny czynnik decydujący o wyborze oferty przez Klientów bez względu na branżę. Jednak to media społecznościowe budują Twoją interakcję z Klientami. Miej pewność, że Twoja strona internetowa tą komunikację umożliwi.

tanie strony internetowe

Dostosowane do Twojego budżetu

W naszej ofercie znajdziesz zarówno tanie strony internetowe, oparte o gotowe szablony WordPress, których cena waha się od 700 do 2 000 zł netto, jak i serwisy dedykowane, wyceniane indywidualnie.

Loading...