Rekomendacje i opinie o Fox Strategy

Zobacz, co mówią o nas nasi Klienci!

Lokum Deweloper S.A.

Z Lokum Deweloper współpracujemy od początków istnienia naszej firmy. Jesteśmy odpowiedzialni za stały wzrost widoczności serwisu w wynikach wyszukiwania, mierzony pozycjami ponad 200 fraz. W zakres działań wchodzi monitoring i optymalizacja strony oraz obszerny linkbuilding prowadzony z utrzymaniem procentowo dużej ilości linków nieefektywnych, w celu zachowania bezpieczeństwa procesu pozycjonowania.

Ekspercka wiedza podana w przystępny sposób, efektywność i dobry kontakt sprawiają, że współpraca przebiega bardzo profesjonalnie. Fox Strategy stosuje tylko sprawdzone i dobre techniki pozycjonerskie, co przekłada się na coraz wyższe pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google bez ryzyka blokady.

Małgorzata Kawa

Specjalista ds. marketingu, Lokum Deweloper S.A.

Allinside.pl

Z Allinside.pl mieliśmy okazję współpracować przy okazji problemów domeny z powracającą karą filtra za tzw. “thin content”, które ze względu na specyfikę serwisu było zagadnieniem bardzo trudnym do wyeliminowania. Szereg działań związanych z optymalizacją strony pod kątem SEO, jak i wdrożenie rekomendowanej przez nas strategii rozbudowy contentu zaowocowało ostatecznym(miejmy nadzieję 😉) rozwiązaniem problemu. Przypadek Allinside.pl pojawił się również w prezentacji Kasi Baranowskiej na Festiwalu SEO 2017, jako jeden z najbardziej niestandardowych przypadków wyjścia z kary filtra.

Poziom zaangażowania, profesjonalnego podejścia, ogromnej wiedzy i doświadczenia okazanego przy współpracy w zakresie jednego z naszych serwisów, znacząco przekraczał nasze oczekiwania. (…) Na wyjątkowe uznanie zasługuje osoba Pani Katarzyny Baranowskiej, której osobiste zaangażowanie w problemy, z jakimi się borykaliśmy, doprowadziło nie tylko do ich rozwiązania, ale także odkrycia i neutralizacji tych, o których nie mieliśmy pojęcia. Marek Daniel

CEO, Industrial Winch Ltd.

öSkyr

We współpracy z öSkyr byliśmy odpowiedzialni za pozycjonowanie strony oraz działania reklamowe w Google AdWords oraz na Facebooku. Nasza praca, w połączeniu z wysokim zaangażowaniem Klienta, przełożyły się na widoczność strony w TOP3 wyników wyszukiwania ważnych wizerunkowo fraz (m.in. “skyr”, “jogurt ekologiczny”, itp.) oraz dotarcie do większego grona potencjalnych klientów przez Facebooka oraz reklamę płatną w wyszukiwarce.

Skuteczność i efektywność działań to na pewno mocna strona Fox Strategy, ale dla mnie ich najważniejszym atutem jest komunikatywność oraz fantastyczna zdolność przyswajania sobie moich celów oraz sposobu pracy. Po bardzo krótkim czasie miałem wrażanie, jakbyśmy pracowali ze sobą od dawna, a w ogóle to nie jest to żaden zewnętrzny team tylko część mojego zespołu.

Robert Pabierowski

Partner & Co-Founder, öSkyr

Road American Restaurant

Z Road American Restaurant mamy okazję od podstaw budować widoczność serwisu w lokalnych wynikach wyszukiwania. Nasze działania przełożyły się nie tylko na wzrost wysokiej jakości ruchu w serwisie, ale również na wysokie pozycje fraz wizerunkowo ważnych dla naszego Klienta, takich jak “steki wrocław” (TOP3), czy “pancakes wrocław” (TOP3). Ze względu na postanowiony nam cel – sprowadzenie do restauracji nowych klientów, w zakres działań weszło również pozycjonowanie Fanpage’a oraz profilu na Tripadvisor.com.

Świetna agencja! Przede wszystkim nastawiona na klienta!

Joanna Kulińska

Menadżer, Road American Restaurant

biuro@foxstrategy.pl

biuro@foxstrategy.pl

☎︎ 508 793 267

Fox Strategy sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
50-044 Wrocław
(II piętro)

NIP: 8971837880
REGON: 366905453
KRS: 0000671014

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

15 + 4 =

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

Ewelina Podrez

Ewelina Podrez

SEO & ASO Expert, CEO

☎️ 797-282-742
📧 biuro@foxstrategy.pl

Loading...