Zaznacz stronę

Rekomendacje i opinie o Fox Strategy

Zobacz, co mówią o nas nasi Klienci!

Współpracując z Fox Strategy, zyskałem kompleksową i profesjonalną usługę, która okraszona była terminowością, elastycznością wobec usług i realną chęcią pomocy. Od początku miałem poczucie, że współpracuję z ludźmi z ogromną wiedzą, doświadczeniem i otwartością, a nieszablonowe działania pomogły osiągnąć wyznaczone wcześniej cele.

Z całą pewnością współpraca była efektywna, angażująca i owocna w nową wiedzę. Dobry kontakt pozwalał nam na tworzenie bieżących zaleceń i działań, które przyczyniały się do zwiększenia widoczności domeny perfecta.pl.

(o współpracy w zakresie SEO)

Zobacz pełną treść rekomendacji >>

Krzysztof Królikowski

Dyrektor handlowy, PERFECTA

Z agencją Fox Strategy współpracujemy od kilku lat. To co wyróżnia tą firmę na rynku, to świetna komunikacja, gotowość do rozwiązywania problemów, wnikliwość w zgłaszane uwagi i efektywność działania. Fajnie mieć pewność, że nie jest się pozostawionym samemu sobie i że ekipa poświęca sporo uwagi w słuchanie tego co mówi klient. Komfort współpracy z Fox Strategy łagodzi efekt nowych pomysłów Google.

(o współpracy w zakresie SEO i Ads)

Maciej Maliński

dlaelektrykow.pl - Marketer House

Współpraca z Fox Strategy to połączenie wiedzy eksperckiej, profesjonalnego podejścia do klienta oraz myślenia biznesowego.  Z doświadczenia wiem, że współpraca z agencjami musi opierać się na wzajemnym zaufaniu, dlatego osobiste zaangażowanie zespołu Fox Strategy daje pełen komfort pracy.

Te wszystkie czynniki wpływają na końcowy efekt, który był bardzo zadowalający.  

(o współpracy w zakresie SEO)

Grzegorz Tukaj

dawniej SENTE Systemy Informatyczne, obecnie:, Vincente.Store

Skuteczność i efektywność działań to na pewno mocna strona Fox Strategy, ale dla mnie ich najważniejszym atutem jest komunikatywność oraz fantastyczna zdolność przyswajania sobie moich celów oraz sposobu pracy. Po bardzo krótkim czasie miałem wrażanie, jakbyśmy pracowali ze sobą od dawna, a w ogóle to nie jest to żaden zewnętrzny team tylko część mojego zespołu.

(o współpracy w zakresie SEO)

Robert Pabierowski

Partner & Co-Founder, öSkyr

Współpracując z Panią Aleksandrą Sudnik otrzymaliśmy profesjonalną obsługę, opartą na dyspozycyjności, terminowości (…). Dostarczony content spełnił nasze oczekiwania, a sama współpraca przebiegała bezproblematycznie.

(o współpracy w zakresie copywritingu)

Zobacz pełną treść rekomendacji >>

Katarzyna Raczyńska - Gleń

Kierownik ds. Marketingu i Promocji, Aqua Park Wrocław

Damian z Fox Strategy przeprowadził szkolenie z kampanii Google Ads dla części naszej załogi w Wills. Podczas dwóch naprawdę intensywnych dni udało się ugruntować wiedzę teoretyczną, jak i popracować w menedżerze reklam. Szkolenie uważam za udane pod wieloma względami. Od strony merytorycznej – widać po prowadzącym znajomość tematu i biegłość w obsłudze narzędzia. Sam sposób przekazania wiedzy oraz zaangażowanie również nie budziły zastrzeżeń. W agendzie szkolenia nie zabrakło aktualnych wątków, omówienia specyfiki poszczególnych branż czy dzielenia się najlepszej jakości know-how. Duży plus za możliwość indywidualnych konsultacji. Zdecydowanie polecam.

(o dedykowanym szkoleniu Google Ads)

Bogumiła Kurzeja

Team Leader, Wills Integrated

Ekspercka wiedza podana w przystępny sposób, efektywność i dobry kontakt sprawiają, że współpraca przebiega bardzo profesjonalnie. Fox Strategy stosuje tylko sprawdzone i dobre techniki pozycjonerskie, co przekłada się na coraz wyższe pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google bez ryzyka blokady.

(o współpracy w zakresie SEO)

Zobacz pełną treść rekomendacji >>

Małgorzata Kawa

Specjalista ds. marketingu, Lokum Deweloper S.A.

Jeśli ktoś poszukuje kompleksowego wsparcia swoich działań SEO/ SEM to Pani Ewelina wraz ze swoim Team’em Fox Strategy należą do czołówki branży i za każdym razem polecam ich z czystym sumieniem. Podczas poszukiwań agencji SEO rozmawiałem z większością czołowych firm w Polsce na tle których Fox Strategy oraz osoba Pani Eweliny wykazały się największym profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz głębią wiedzy merytorycznej z zakresu SEO/ SEM. Pani Ewelina słucha i rozumie indywidualne potrzeby swoich klientów przez co jej porady są trafne i “szyte na miarę”- bez generycznej otoczki. Podczas współpracy jest prawdziwym Partnerem i udzielany przez nią feedback zawsze potrafi trafnie i rzeczowo uzasadnić- nawet jeśli może być on niewygodny dla klienta gdyż to właśnie jego dobro zawsze ma na uwadze. Jeśli cenisz profesjonalizm, wysoką responsywność i indywidualne podejście do klienta i szukasz Partnera z szeroką i praktyczną wiedzą merytoryczną, który nie zamyka się w schematach i potrafi działać pro-aktywnie to Pani Ewelina jest zdecydowanie osobą wartą skontaktowania.

(o współpracy w zakresie SEO)

Daniel Matros

Marketing Manager

Poziom zaangażowania, profesjonalnego podejścia, ogromnej wiedzy i doświadczenia okazanego przy współpracy w zakresie jednego z naszych serwisów, znacząco przekraczał nasze oczekiwania. (…) Na wyjątkowe uznanie zasługuje osoba Pani Katarzyny Baranowskiej, której osobiste zaangażowanie w problemy, z jakimi się borykaliśmy, doprowadziło nie tylko do ich rozwiązania, ale także odkrycia i neutralizacji tych, o których nie mieliśmy pojęcia.

(o współpracy w zakresie wyjścia z kary filtra)

Zobacz pełną treść rekomendacji >>

Marek Daniel

CEO, Industrial Winch Ltd.

Bardzo rzetelna firma. Szybki i bezproblemowy kontakt. Firma Fox Strategy wykonała dokładnie to czego oczekiwałem. Wspierała na każdym etapie realizacji pozycjonowania strony internetowej, serdecznie polecam.

(o współpracy w zakresie SEO)

Radosław Sychowicz

Właściciel, Albumyfoto.pl

Moją uwagę zwróciły jasne zasady i świetna organizacja współpracy z p. Aleksandrą. Opracowywane teksty zaoszczędzają mi czas, pozwalając skupić się na innych aspektach mojej działalności.

(o współpracy w zakresie copywritingu)

Bartłomiej Karalus

Współpraca z Panią Aleksandrą przebiegła terminowo i bezproblemowo. Doceniam głównie stały kontakt,  przygotowanie i ludzkie podejście. Zasady współpracy były od początku klarowne, a treści pozwoliły mi rozbudować domenę.

(o współpracy w zakresie copywritingu)

Rafał Wojtyniec

Konica Minolta BizHub

Świetna agencja! Przede wszystkim nastawiona na klienta!

(o współpracy w zakresie SEO)

Joanna Kulińska

Menadżer, Road American Restaurant

Opinie o Fox Strategy, które pojawiły się w naszych Social Media:

Profesjonalna agencja marketingu internetowego z młodym zespołem. Zdecydowanie Polecam!
Mariusz Sondej

Bardzo skuteczny dostawca usług pozycjonowania. W krótkim czasie nasza firma zajęła pierwsze miejsce w wyszukiwaniach Google’a dla większości zakontraktowanych przez nas słów kluczowych.

Jędrzej Sz

Ewelina, Dawid – brawo Wy!! Szkolenie, w którym brałam udział super!!! 😉

Iwona Wrona

Liski zrobiły świetną robotę podczas szkolenia SEO! Nie skupiając się bardzo na ogólnodostępnych informacjach, a raczej na praktycznych niuansach budowania pozycji w Google – potwierdzili swoje wieloletnie doświadczenie. Śmiało polecam szkolenia Kasi i Pawła!

Przemysław Trybała

Jedno z najlepszych szkoleń, w których miałam przyjemność uczestniczyć. Prowadzący stanęli na wysokości zadania: idealnie dopracowany program, dogłębnie omówione kluczowe kwestie, a wszystko poparte bardzo trafnymi przykładami. Zdecydowanie polecam:)

Inga Krim

Tak, polecam. Wyszedłem ze szkolenia zadowolony. I po pierwsze warto było wydać te pieniądze a po drugie warto dowiedzieć się o trendach od osób które się na tym znają i trzymają rękę na pulsie.

Wojciech Domińczak

Zespół pełen pasji i profesjonalizmu. Wiedzą czego potrzebuje Klient. Służą radą. Ogromny plus za dzielenie się wiedzą z innymi nie tylko Klientami – organizatorzy SEMpresso.
Konrad Niklewicz

Gorąco polecam szkolenie SEO przeprowadzone przez firmę Fox Strategy. Mnóstwo ciekawych informacji przekazanych w bardzo przystępny sposób. Szkolenie bardzo dużo wniosło do mojej pracy a tematyka szkolenia w pełni spełniła moje oczekiwania. Polecam wszystkim!!! ☺️ a sama gorąco dziękuję za szkolenie.

Basia Śnieżek - Rogula

Świetne szkolenie z FOX Strategy – od teraz SEO nie ma tajemnic! Bardzo miła atmosfera, Prowadzący udzielili wielu interesujących odpowiedzi na pytania uczestników, są nimi zainteresowani i podchodzą indywidualnie, chętnie dzielą się swoją wiedzą. Szczerze polecam.
Chętnie spędziłbym jeszcze dodatkowe 1-2 dni z możliwością warsztatów praktycznych.

Łukasz Kasperkiewicz

Chciałem podziękować Fox Strategy (a zwłaszcza prowadzącym – Pani Kasi i Panu Pawłowi) za fajnie podaną wiedze na szkoleniu SEO w Katowicach.

Zapisałem się trochę “rzutem na taśmę”, jako jeden z ostatnich i jestem mega wdzięczny że to miejsce na mnie czekało 🙂 Po pierwsze – zdobyłem naprawdę szeroką wiedzę, ewidentnie podszytą doświadczeniem. Po drugie – naprawdę miło spędziłem czas, zarówno z prowadzącymi jak i z uczestnikami. Szkolenie SEO to potężny kaliber, z którym łatwo można przesadzić, a tutaj podano wszystko ze smakiem i wyważeniem czasowym. Widać że prowadzący wiedzą co robić 🙂

Poleciłem znajomym, którzy planują wpaść na szkolenie SEO we Wrocławiu – dobrze że robicie kolejne edycje bo to naprawdę kawał świetnej roboty!

Wojtek Nowicki

Więcej opinii i rekomendacji Fox Strategy

znajdziesz na naszym firmowym Facebooku oraz w wizytówce Google My Business

biuro@foxstrategy.pl

biuro@foxstrategy.pl

☎︎ 508 793 267

Fox Strategy sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
50-044 Wrocław
(II piętro)

NIP: 8971837880
REGON: 366905453
KRS: 0000671014

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

10 + 9 =

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

Katarzyna Baranowska

Katarzyna Baranowska

Ekspert SEO i Wiceprezes

☎️ 519 087 061
📧 biuro@foxstrategy.pl

Loading...