Zaznacz stronę

Fox Strategy – poznaj nas lepiej

Jeżeli poszukujesz kompetentnych ludzi, którzy znają się na marketingu internetowym, możesz przestać już szukać. Jesteśmy przekonani, że oferta Fox Strategy spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego właściciela e-biznesu. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że agencja Fox Strategy to strategiczny partner, którego potrzebujesz.

Osiągamy cele, rozwiązujemy problemy

Jesteśmy nowoczesną agencją SEO/SEM i wyznajemy zasadę, że każde działanie agencji Fox Strategy ma przynosić wymierną korzyść naszym klientom. Naszą misją jest transparentna współpraca oraz dostarczanie usług najwyższej jakości. Promujemy nowoczesny marketing, ponieważ nie stać nas na brak efektywności. Naszym nadrzędnym zadaniem jest realizacja zakontraktowanych celów.

Dlaczego my?

  • Frazy w TOP10 87% 87%
  • Średni wzrost ruchu organicznego (rok do roku) 93% 93%
  • Zażegnane kryzysy wizerunkowe w wyszukiwarce 98% 98%
  • Kampanie AdWords o dodatnim ROI 100% 100%

Bo jesteśmy sprytni i myślimy strategicznie!

U

Chcesz osiągnąć pozycję TOP 3 w wyszukiwarce?

Pozycjonujemy strony internetowe na podstawie słów kluczowych o najwyższym potencjale biznesowym. Wyznajemy zasadę, że wysoka pozycja w Google musi bezpośrednio przekładać się na cele biznesowe.

Pragniesz zwiększyć sprzedaż w Internecie?

Nasi certyfikowani specjaliści Google AdWords posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze sektora B2B oraz B2C. Gwarantujemy systematyczne raportowanie i rozliczenie za efekt.

Zależy Ci na relacjach z klientami?

Tworzymy angażujące strategie komunikacyjne we wszystkich serwisach społecznościowych. Budujemy trwałe relacje między marką a konsumentami i umacniamy pozytywny wizerunek firm w mediach.

Ojcowie chrzestni wielu sukcesów

Załoga agencji Fox Strategy to grono doświadczonych specjalistów z wielu obszarów marketingu internetowego, którzy na swoim koncie mają współpracę z największymi firmami z Polski i zagranicy.

Pracujemy na sukces sklepów internetowych, mamy bogate doświadczenie w obsłudze sektora finansowego oraz usługowego. W naszym słowniku nie ma takiego słowa jak „niemożliwe”. Nie boimy się żadnych wyzwań.

Naszą wiedzę docenił serwis woorank.com, nadając nam tytuł Rekomendowanego Eksperta Woorank.

Wiemy, jak tworzyć skuteczne strategie e-marketingowe. Pozwól nam zatroszczyć się o obecność Twojej firmy w Internecie, byś mógł w 100% skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Certyfikowani Eksperci

biuro@foxstrategy.pl

biuro@foxstrategy.pl

☎︎ 508 793 267

Fox Strategy sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
50-044 Wrocław
(II piętro)

NIP: 8971837880
REGON: 366905453
KRS: 0000671014

Poproś o ofertę na marketing online:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

11 + 1 =

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

Ewelina Podrez

Ewelina Podrez

CEO, SEO & ASO Expert

☎️ 797 282 742
📧 biuro@foxstrategy.pl

Loading...