Kursy online i szkolenia stacjonarne

Pragniesz postawić pierwsze kroki w kierunku SEO lub Google Ads? 

Przygotowaliśmy dla Ciebie 2 kursy online i cykliczne szkolenia stacjonarne (zarówno szkolenia otwarte, jak i szyte na miarę dla biznesu) w zakresie SEO i Google Ads, prowadzone przez doświadczony zespół Fox Strategy!

Kursy online

Sprytny Kurs SEO przeprowadzi Cię przez podstawy i średnio zaawansowane tajniki pozycjonowania stron internetowych. Kurs prowadzony jest przez aż 6 naszych specjalistów specjalizujących się w SEO, content marketingu, copywritingu i UX. 
Sprytny Kurs Google Ads to ponad czterdziestogodzinny kurs reklamy płatnej w wyszukiwarce Google, w którym Damian Kołodziej, nasz czarodziej marketingu płatnego, przeprowadzi Cię przez tajniki reklamy Google Ads.
Zobacz nasze kursy online

Szkolenia stacjonarne

Skorzystaj ze szkoleń stacjonarnych w zakresie SEO i Google Ads (komentarz: ew. innych tematach, w których możemy szkolić), prowadzonych przez nasz doświadczony zespół Fox Strategy.

Przyjmujemy zapytania na szkolenia zamknięte, dedykowane dla Twojej firmy i Twojego zespołu. Skontaktuj się z nami, korzystając z formularza poniżej.

napisz do nas i otrzymaj ofertę szkolenia
W tym momencie nie prowadzimy ogólnych szkoleń stacjonarnych. 


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów online - tj. Sprytnego Kursu SEO i Sprytnego Kursu Google Ads. Podejmujemy się również szkoleń dedykowanych, których agenda powstaje pod cele biznesowe i pod indywidualne życzenia oraz oczekiwania Klientów. Aby poznać wycenę, możliwości i pełną propozycję - zachęcamy do kontaktu. 

Poproś o ofertę na
SEO lub SEM:

  Katarzyna Baranowska

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  8971837880
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram