Zaznacz stronę

Kampania Google Display Network

Zapomnij o ograniczeniach i wyświetlaj swoje reklamy na największych portalach w Polsce i na całym świecie. Docieraj do ponad 90% użytkowników Internetu i buduj świadomość swojej marki na niespotykaną dotąd skalę.

Sieć reklamowa Google to ponad 2 miliony witryn, na których możesz wyświetlać swoje reklamy graficzne i tekstowe. Dzięki temu możesz dotrzeć do 9 na 10 użytkowników Internetu. To potężne narzędzie marketingowe, z którego korzystają największe marki na świecie, które dostępne jest także dla Ciebie. Bądź obecny na największych serwisach w Polsce (Onet, Interia, Wirtualna Polska) oraz na tematycznych portalach, blogach i forach. Buduj świadomość marki, kreuj nowe potrzeby i zwiększaj sprzedaż.

W Fox Strategy zaprojektujemy dla Ciebie kampanię display precyzyjną jak laser, dzięki której Twoje reklamy zobaczą osoby, które zainteresowane są Twoją ofertą, szukają informacji na temat produktów, które oferujesz lub są na etapie porównywania ofert.

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii remarketingowych nastawionych na:

  • ponowne zaangażowanie klientów, którzy od jakiegoś czasu nie pojawili się na Twojej stronie
  • zachęcanie do ponownego zapoznania się z ofertą dla użytkowników, którzy przeglądali produkty, ale nie podjęli żadnej akcji na stronie
  • dokończenie procesu zakupowego osób z segmentu porzuconego koszyka
  • dokończenie procesu rejestracji / wypełnienia formularza kontaktowego

Masz pytania?

Poproś o ofertę na kampanię PPC dla Twojej strony

Strategie AdWords dopasowane na wymiar

Oferujemy naszym klientom sprytne rozwiązania, które wykorzystują 100% potencjału narzędzia Google AdWords. W Fox Strategy w ramach pojedynczej obsługi AdWords dostajesz dostęp do wszystkich kanałów i formatów reklamowych. Zapewniamy skuteczną reklamę w Internecie z wykorzystaniem takich produktów Google jak:

Kompleksowy remarketing

Pomagamy zaimplementować tagi remarketingowe, konfigurujemy listy odbiorców i wdrażamy strategię. Tworzymy rozbudowane listy remarketingowe oparte na zachowaniu użytkowników.

U

Stały monitoring kampanii

Regularnie sprawdzamy jakość miejsc docelowych oraz skuteczność pozostałych metod targetowania. Aktualizujemy kampanie na bieżąco, by zwiększać ich skuteczność i sprowadzać najbardziej zaangażowany ruch.

k

Wsparcie kreatywne

W razie potrzeby wspieramy naszych Klientów i przygotowujemy kreacje graficzne. Tworzymy bannery reklamowe w formatach rekomendowanych przez Google oraz wdrażamy elastyczne reklamy w sieci reklamowej.

Reklama display to nie telewizja czy radio – tutaj możesz:

  • bardzo precyzyjne targetować reklamy
  • decydować, ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na Google Display Network
  • wstrzymać kampanię display w każdym momencie
  • monitorować skuteczność reklam graficznych każdego dnia
  • korzystać z remarketingu

Kampania display to przede wszystkim pełna kontrola nad budżetem, niska cena emisji przy swobodnym dostępie do globalnego zasięgu i brak długoterminowych zobowiązań.

Jesteśmy Partnerem Google!

biuro@foxstrategy.pl

ul. Piłsudskiego 23 lok. 2
50-044 Wrocław
NIP: 8971837880
REGON: 366905453
KRS: 0000671014

Zapytaj o kampanię w sieci reklamowej!

Zwiększ świadomość swojej marki.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

9 + 7 =

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

Damian Kołodziej

Damian Kołodziej

Digital Marketing Manager

☎️ 798 837 744
📧 biuro@foxstrategy.pl
Loading...