Zaznacz stronę

Kampania Google AdWords

Czy wiesz, że ponad 97% wszystkich użytkowników Internetu w Polsce korzysta z wyszukiwarki Google? To już około 20 milionów Internautów. A czy wiesz, że wyszukiwarka jest pierwszym miejscem, gdzie użytkownicy szukają informacji o produktach i usługach?

Bądź sprytny i wykorzystaj potencjał Internetu. Reklamuj się w Google i zyskaj możliwość dotarcia ze swoim produktem do każdej zainteresowanej nim osoby o każdej porze dnia i nocy.

 

6 powodów, dla których warto korzystać z AdWords

 • Bądź zawsze pod ręką. Zyskaj możliwość dotarcia do klientów w momencie, gdy szukają usług, które oferujesz
 • Zwiększaj sprzedaż. Aktualnie polski rynek handlu internetowego wart jest 25 mld zł i z roku na rok rośnie. Sięgnij po swój kawałek tortu i zacznij zarabiać w Internecie.
 • Płać tylko za efekty. Każde wyświetlenie reklamy jest darmowe. Płacisz jedynie wtedy, gdy użytkownik kliknie w reklamę i przejdzie na Twoją stronę internetową. To jest model Pay Per Click (kampanie PPC).
 • Sam ustalaj budżet. Tylko ty decydujesz o tym, ile chcesz wydawać dziennie na reklamę. W każdej chwili możesz wstrzymać kampanie reklamowe. Masz 100% kontroli.
 • Działaj lokalnie lub globalnie. Prowadzisz lokalny biznes? Google AdWords daje ci możliwość reklamowania się w wybranej odległości od twojej firmy. Możesz też zdobywać klientów w całej Polsce, a nawet za granicą. Wybór należy do Ciebie.
 • Trzymaj rękę na pulsie. Dzięki comiesięcznym raportom na temat skuteczności kampanii jesteś w stanie ocenić stopień opłacalności reklamy AdWords.

Masz pytania?

Poproś o ofertę na kampanię PPC dla Twojej strony

Strategie kampanii AdWords dopasowane na wymiar

Oferujemy naszym klientom sprytne rozwiązania, które wykorzystują 100% potencjału narzędzia Google AdWords. W Fox Strategy w ramach pojedynczej obsługi AdWords dostajesz dostęp do wszystkich kanałów i formatów reklamowych. Zapewniamy skuteczną reklamę w Internecie z wykorzystaniem takich produktów Google jak:

Kampanie Google AdWords

Jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji w Internecie. Twoja reklama pojawia się na konkretne zapytanie użytkowników, więc docierasz ze swoim produktem tylko do potencjalnych klientów. Oferujemy kompleksową obsługę na każdym etapie przygotowania kampanii.

Kampanie Google Shopping

Jedno z najskuteczniejszych narzędzi dla sklepów internetowych. Wyświetlaj użytkownikom wyszukiwarki produkty, których poszukują i zwiększaj sprzedaż za pośrednictwem remarketingu dynamicznego. Zaangażuj na nowo ludzi, którzy przeglądali twoje produkty lub porzucili koszyk.

Kampanie Google Display Network

Buduj świadomość swojej marki, przedstawiaj swoje usługi lub najnowsze produkty na największych portalach typu Onet, WP czy Interia lub na precyzyjnie dobranych witrynach. Daj się poznać potencjalnym klientom i zwiększaj napływ nowych użytkowników.

Kampanie video na YouTube

Wykorzystaj największy agregator video na świecie i docieraj do szerokiego grona zaangażowanych użytkowników, dzięki dedykowanej strategii kierowania reklam. Zyskaj siłę rażenia telewizji, ale z możliwością precyzyjnego targetowania.

Kampanie reklamowe w Gmail

Docieraj do użytkowników jednego z najpopularniejszych serwisów pocztowych na świecie. Skorzystaj z precyzyjnych metod targetowania i rozwiń swoje działania mailingowe o reklamę w Gmail. Docieraj do tysięcy użytkowników Gmail z Polski i zagranicy, a płać tylko za realne kliknięcia.

Kampanie mobilne

Czy wyobrażasz sobie świat bez smartfonów? My też nie. Skoro każdego dnia miliony Polaków korzystają z Internetu na telefonach, dlaczego nie wykorzystać tego faktu na własną korzyść? W Fox Strategy powiemy ci, jak pozyskać nowych klientów na mobile.

W Fox Strategy znamy kampanie AdWords na wylot

Reklamy w wyszukiwarce Google to idealne narzędzie wspierające sprzedaż w Internecie, jednak aby wycisnąć z AdWords jak najwięcej dla swojego biznesu, potrzebujesz doświadczonych specjalistów od reklamy PPC. Właśnie takich ludzi zatrudniamy w agencji Fox Strategy i zamierzamy się tym chwalić:

 • posiadamy certyfikaty Google AdWords – jesteśmy PARTNEREM GOOGLE;
 • prowadzimy szkolenia, bierzemy udział w konferencjach;
 • wypracowaliśmy ponad 10000 godzin pracy przy kampaniach PPC;
 • mamy doświadczenie w sektorze B2B oraz B2C;
 • tworzymy reklamy dla największych e-commerce’ów w Polsce;
 • prowadzimy kampanie na rynku finansowym i ubezpieczeniowym;

Fox Strategy – agencja AdWords Wrocław – to ludzie, z którymi warto współpracować. Skontaktuj się z nami, poznaj nasze metody działania, porozmawiaj o swoim biznesie i możliwościach, które daje reklama online. Przekonaj się, że warto z nami współpracować. Chcesz się spotkać osobiście? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jesteśmy Partnerem Google!

Dzięki ścisłej współpracy z Google w ramach projektu Google Partners jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami w marketingu internetowym.

AdWords Wrocław – oferujemy więcej, byś zarabiał jeszcze więcej

Kampanie AdWords to działania efektywnościowe nastawione na sprzedaż i realizowanie celów biznesowych. Z tego powodu oferujemy swoim klientom usługi wykraczające daleko poza standardowe prowadzenie kampanii AdWords:

 • przygotowujemy strategię promocji i darmową estymację ruchu,
 • bierzemy na siebie proces wdrażania strategii,
 • prowadzimy, monitorujemy i optymalizujemy kampanię,
 • gwarantujemy comiesięczny raport skuteczności działań reklamowych,
 • wspieramy merytorycznie naszych klientów.

Agencja AdWords Wrocław to nie tylko obsługa kampanii, ale także audyt aktualnie prowadzonego konta. Jeżeli chcesz się przekonać, czy Twoje kampanie są prowadzone dobrze i czy można je jeszcze usprawnić, skontaktuj się z nami. Oferujemy audyty kont AdWords.

Cena kampanii AdWords

Koszt obsługi kampanii AdWords wynosi 15% planowanego budżetu reklamowego, ale nie mniej niż 1 200 zł netto/miesiąc. Powyższy model rozliczania naszej pracy pozwala nam wykonać wszystkie niezbędne działania na kontach reklamowych tak, aby kampanie funkcjonowały sprawnie i realizowały zakładane cele. We wrocławskiej agencji AdWords Fox Strategy oferujemy wszystkie możliwości Google AdWords (PPC) w cenie i nie rozmieniamy się na drobne.
Agencja AdWords Wrocław

Agencja AdWords Wrocław

biuro@foxstrategy.pl

ul. Piłsudskiego 23 lok. 2
50-044 Wrocław
NIP: 8971837880
REGON: 366905453
KRS: 0000671014

Poproś o ofertę na AdWords:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

4 + 10 =

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

Damian Kołodziej

Damian Kołodziej

Digital Marketing Manager

☎️ 798 837 744
📧 biuro@foxstrategy.pl

 

Loading...