Agencja
marketingu
internetowego

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem w SEO/SEM
darmowa wycena

Poznaj nas!

Fox Strategy to wrocławska agencja marketingu internetowego. Jako zespół doświadczonych specjalistów, pracujemy w duchu samoorganizacji. Pozwala nam to jeszcze skuteczniej angażować się w procesy wewnętrzne naszych klientów, lepiej rozumieć jak działają ich biznesy i jak nasze działania mogą pomóc im generować zysk. Jesteśmy częścią zespołu klienta, a nie zewnętrznymi, wynajętymi konsultantami.

Choć wyrośliśmy na SEO, w tym momencie świadczymy kompleksowe usługi z zakresu SEO, SEM i content marketingu dla firm B2B oraz sklepów internetowych. Jesteśmy autorami podcastu Dziennik Budowy Firmy, Sprytnego Newslettera o tematyce marketingowo-biznesowej, wielu artykułów i e-booków, a także Sprytnych Kursów SEO i Ads - online’owych szkoleń dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, specjalizujemy się również w App Store Optimization i SEO dla podcastów.
Jeśli potrzebujesz efektywnej kampanii opartej o e-marketing i wsparcia w promocji Twojego biznesu - służymy pomocą!

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów
Pozycjonowanie
ASO
Kampanie
Analityka
Content
Szkolenia

Pozycjonowanie stron internetowych

Bądź widoczny w wyszukiwarce Google na zapytania kluczowe dla Twojego biznesu. Bądź zawsze o jeden krok do przodu przed swoją konkurencją i zwiększaj ruch na swojej stronie internetowej.

Naszą misją jest tworzenie efektywnych rozwiązań dla e-biznesu, dlatego obieramy indywidualne strategie pozycjonowania nastawione na wzrost sprzedaży.

App Store Optimization

Tylko w 2019 roku użytkownicy pobrali 115 miliardów aplikacji mobilnych. Czy wśród nich była Twoja aplikacja? Od ponad 3 lat zajmujemy się pozycjonowaniem aplikacji mobilnych. Pomożemy Ci w budowie widoczności w sklepach z aplikacjami mobilnymi – Google Play i App Store, a przez to zwiększymy liczbę pobrań i instalacji Twojej appki.

Jesteśmy autorami pierwszego w Polsce ebooka o ASO.

Kampanie PPC

Marketing efektywnościowy to model promocji w Internecie, który pozwoli Ci osiągnąć zamierzone cele biznesowe przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów.

Docieraj precyzyjnie do swoich klientów, zwiększaj sprzedaż online i podnoś zwrot z inwestycji. Wykorzystaj w 100% potencjał sprzedażowy drzemiący w kampaniach PPC.

Analityka

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

Content

Buduj swoją komunikację i stale rozwijaj domenę poprzez działania z zakresu content marketingu. Odpowiadaj na potrzeby i zapytania czytelników, prezentuj się jako ekspert i wspieraj działania SEO, poprzez merytoryczne i poprawne językowo treści. 

Tworzymy opisy na stronę, artykuły, wspieramy strategię i doradzamy w zakresie działań blogowych.

Szkolenia i kursy

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

Jak przebiega współpraca?

01
Rozmowa
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.  Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor si
02
Oferta
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et m dolor sit amet.  Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor si
03
Umowa
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. 
04
Działanie
Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. 

Gotowy na rozpoczęcie współpracy?

uzyskaj darmową wycenę

Przygotowaliśmy dla Ciebie 
3 źródła wiedzy o SEO/SEM

Podcast

Podcast Dziennik Budowy Firmy powstał w 2020 roku. Tworząc go, od początku chcieliśmy dzielić się swoją wiedzą z zakresu biznesu i marketingu. Odcinki ukazują się co 2. tygodnie, a w jego tworzenie zaangażowany jest niemalże cały zespół Fox Strategy.
Słuchaj podcastu #DBF

Kursy online

W Akademii Fox Strategy dostępny jest 20-godzinny Sprytny Kurs SEO i 40-godzinny Sprytny Kurs Ads. Szkolenia online stworzone zostały z myślą o wszystkich pasjonatach świata marketingu z wiedzą podstawową i średnio-zaawansowaną. 
zapisz się na kurs

Sprytny Newsletter

Co 2. tygodnie, w środę po południu,  na Twoją skrzynkę pojawia się obszerny Sprytny Newsletter, w którym znajdziesz m.in. porady biznesowe, ProTipy, nowinki i plotki z branży,  darmowe materiały i zniżki na produkty Fox Strategy. 
zapisz się do newslettera

Nasze wystąpienia:

23.05.2022
Crash Mondays Wrocław - Damian Kołodziej
4.07.2022
SEO Campixx Berlin - Kamil Demidowski
16.09.2022
SEO Poland - Katarzyna Baranowska
14.10.2022
Festiwal SEO - Katarzyna Baranowska
16.11.2022
Akademia Allegro - Ewelina Podrez-Siama
30.11.2022
Movember z More Bananas - Ewelina Podrez-Siama
18.12.2022
Wyższa Szkoła Bankowa - Ewelina Podrez-Siama

Co mówią o nas 
nasi klienci?

Jeśli ktoś poszukuje kompleksowego wsparcia swoich działań SEO/ SEM to Pani Ewelina wraz ze swoim Team’em Fox Strategy należą do czołówki branży i za każdym razem polecam ich z czystym sumieniem. Podczas poszukiwań agencji SEO rozmawiałem z większością czołowych firm w Polsce na tle których Fox Strategy oraz osoba Pani Eweliny wykazały się największym profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz głębią wiedzy merytorycznej z zakresu SEO/ SEM. (…)

Podczas współpracy jest prawdziwym Partnerem i udzielany przez nią feedback zawsze potrafi trafnie i rzeczowo uzasadnić- nawet jeśli może być on niewygodny dla klienta gdyż to właśnie jego dobro zawsze ma na uwadze. Jeśli (…) szukasz Partnera z szeroką i praktyczną wiedzą merytoryczną, który nie zamyka się w schematach i potrafi działać pro-aktywnie to Pani Ewelina jest zdecydowanie osobą wartą skontaktowania.

Daniel Matros

Marketing Manager

Pozostałe rekomendacje

Współpracując z Fox Strategy, zyskałem kompleksową i profesjonalną usługę, która okraszona była terminowością, elastycznością wobec usług i realną chęcią pomocy. Od początku miałem poczucie, że współpracuję z ludźmi z ogromną wiedzą, doświadczeniem i otwartością, a nieszablonowe działania pomogły osiągnąć wyznaczone wcześniej cele.

Z całą pewnością współpraca była efektywna, angażująca i owocna w nową wiedzę. Dobry kontakt pozwalał nam na tworzenie bieżących zaleceń i działań, które przyczyniały się do zwiększenia widoczności domeny perfecta.pl.

Krzysztof Królikowski

Dyrektor handlowy, Perfecta

Pozostałe rekomendacje

Ekspercka wiedza podana w przystępny sposób, efektywność i dobry kontakt sprawiają, że współpraca przebiega bardzo profesjonalnie. Fox Strategy stosuje tylko sprawdzone i dobre techniki pozycjonerskie, co przekłada się na coraz wyższe pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google bez ryzyka blokady.

Małgorzata Kawa

Specjalista ds. marketingu, Lokum Deweloper S.A.

Pozostałe rekomendacje

Dlaczego warto współpracować 
z Fox Strategy?

Marketing internetowy z Fox Strategy
Dlaczego Fox Strategy, Agencja SEO z Wrocławia?
Rozwijaj swój biznes
Zwiększaj sprzedaż

Jesteśmy nowoczesną agencją SEO/SEM i wyznajemy zasadę, że każde działanie agencji Fox Strategy ma przynosić wymierną korzyść naszym klientom. Naszą misją jest transparentna współpraca oraz dostarczanie usług najwyższej jakości. Promujemy nowoczesny marketing, ponieważ nie stać nas na brak efektywności. Naszym nadrzędnym zadaniem jest realizacja zakontraktowanych celów.

Skuteczna Agencja SEO Wrocław

Załoga agencji Fox Strategy to grono doświadczonych specjalistów z wielu obszarów marketingu internetowego, którzy na swoim koncie mają współpracę z największymi firmami z Polski i zagranicy. Pracujemy na sukces sklepów internetowych, mamy bogate doświadczenie w obsłudze sektora finansowego oraz usługowego. W naszym słowniku nie ma takiego słowa jak „niemożliwe”. Nie boimy się żadnych wyzwań.

Dlaczego Fox Strategy? Bo jesteśmy sprytni i myślimy strategicznie!

Agencja marketingowa Wrocław

Pozycjonujemy strony internetowe na podstawie słów kluczowych o najwyższym potencjale biznesowym. Wyznajemy zasadę, że wysoka pozycja w Google musi bezpośrednio przekładać się na realizację celu biznesowego klienta.

Nasi certyfikowani specjaliści Google AdWords posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze sektora B2B oraz B2C. Gwarantujemy systematyczne raportowanie i rozliczenie za efekt.

Tworzymy angażujące strategie komunikacyjne we wszystkich serwisach społecznościowych. Budujemy trwałe relacje między marką a konsumentami i umacniamy pozytywny wizerunek firm w mediach.

Sprawdź również opinie o Fox Strategy ►

Wiemy, jak tworzyć skuteczne strategie e-marketingowe. Pozwól nam zatroszczyć się o obecność Twojej firmy w Internecie, byś mógł w 100% skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Agencja SEO Wrocław

Porozmawiaj z nami dzisiaj o strategii na przyszłość i wybierz usługi, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania:

# agencja marketingowa wrocław

# marketing internetowy wrocław

# agencja seo

Gwarantujemy, że nasze działania przełożą się na realny wzrost odwiedzin na stronie, a przez to Twojej sprzedaży. Nie zaproponujemy Ci pozycjonowania nisko konkurencyjnych, rzadko wyszukiwanych fraz, a skuteczne działania pozycjonowania, które przełożą się na realny wzrost ilości nowych użytkowników na Twojej stronie. Kampanię PPC poprowadzimy w taki sposób, aby ROI było jak najwyższe.

Agencja marketingu internetowego Wrocław

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Poproś o ofertę na 
SEO lub SEM:

  Katarzyna Baranowska

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram