Jesteśmy #SolidarnizUkrainą. Cały zysk z kursu SEO i ADS przekażemy NBU!

2 marca 2022

Chcieliśmy dziś opublikować post, dotyczący 7. urodzin Fox Strategy. Mieliśmy plany, aby jak co roku pochwalić się w social mediach sukcesami, wspólnie powspominać, zjeść słodki tort. Rzeczywistość jest jednak inna, bowiem przez ostatni tydzień zmienił się cały świat, a nasze oczy skierowane są w jednym, konkretnym kierunku.

Wczoraj więc, w ramach celebrowania drobnych chwil usiedliśmy wszyscy do stołu, wznieśliśmy symboliczny toast, a potem... zadaliśmy sobie pytanie, co możemy zrobić, aby wesprzeć akcję #SolidarnizUkrainą 🇺🇦 i pomóc najbardziej potrzebującym w tym absolutnie tragicznym czasie.

Wielu z nas, prywatnie, zaangażowało się w zbiórki i działania charytatywne, ale nadal mamy poczucie, że możemy więcej. Dlatego też wspólnie i jednogłośnie postanowiliśmy:


❗️Przekazać 100% dochodu ze Sprytnych Kursów SEO i Google Ads na rzecz Narodowego Banku Ukrainy (NBU)*.


Środki zostaną wykorzystane na to, co Ukrainie w danym momencie najbardziej potrzebne.
Tym samym: Ty możesz nauczyć się SEO i/lub Google Ads, dołączyć do grona blisko 200 kursantów i przy tym przekazać potrzebne środki Ukrainie. Brzmi dobrze?

We wtorek do społeczności Fox Strategy dotarł newsletter, którego być nie powinno. Zdecydowałam się go upublicznić. O tym, gdzie znaleźć wiarygodne informacje o inwazji Rosji na Ukrainę, jak pomagać i jak zapobiegać dezinformacji poniżej.

W ostatnich dniach zabrakło mi słów. Wiem jednak, że w chwili obecnej szczególnie ważne są: dotarcie do wiarygodnych źródeł informacji o wojnie w Ukrainie, sprawdzone zbiórki darów i walka z dezinformacją(...).

W Sprytnym Newsletterze odpowiedzieliśmy między innymi na pytania:

1. Skąd czerpać wiedzę i rzetelne informacje o inwazji Rosji na Ukrainę?
2. Jak możesz pomóc? Sprawdzone zbiórki.
3. Jak walczyć z dezinformacją i fake newsami?
*Więcej informacji o dedykowanym rachunku NBU na stronie Banku Gospodarstwa Krajowego: https://www.bgk.pl/.../bgk-we-wspolpracy-z-narodowym.../

Jednocześnie, cały zespół Fox Strategy jest myślami z rodzinami, przyjaciółmi i bliskimi, którzy mierzą się z trudami wojny.

Udostępnij: 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Fox Strategy

Zobacz także:

TrustRank - o kontrowersyjnym algorytmie Google

W środowisku związanym z SEO często spotykany jest skrót TR (np. "listy TR"), odnoszącym się do TrustRanku strony. Pod pojęciem tym kryje się bardzo ważny dla właścicieli serwisów algorytm badający „zaufanie” strony, obliczający jej wartość m.in. na podstawie sąsiedztwa – linków przychodzących oraz wychodzących z witryny. Historia algorytmu TrustRank Algorytm TrustRank opracował Jan Pedersen z Yahoo, […]

Fox Strategy rekomendowanym ekspertem Woorank

Miło nam poinformować, że jako jedna z pierwszych firm w Polsce otrzymaliśmy certyfikat Woorank Experts i zostaliśmy Rekomendowanym Ekspertem Woorank w zakresie szeroko pojętego Digital Marketingu, ze szczególnym wyróżnieniem wiedzy z zakresu optymalizacji stron pod kątem SEO. Woorank.com jest jednym z bardziej popularnych online'owych narzędzi służących do analizy strony pod kątem jej podstawowej optymalizacji SEO i […]

Zmiany w wyszukiwarce mobilnej

21 kwietnia 2015 roku Google wprowadziło aktualizację mobilnej wersji swojej wyszukiwarki. Jest to dopiero pierwsza z wielu zaplanowanych zmian, mających na celu dostosowanie wyników wyszukiwania na smartfonach i tabletach w taki sposób, aby strony nieresponsywne i nieposiadające wersji "mobile" zniknęły z wysokich pozycji.

envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram