Chcieliśmy dziś opublikować post, dotyczący 7. urodzin Fox Strategy. Mieliśmy plany, aby jak co roku pochwalić się w social mediach sukcesami, wspólnie powspominać, zjeść słodki tort. Rzeczywistość jest jednak inna, bowiem przez ostatni tydzień zmienił się cały świat, a nasze oczy skierowane są w jednym, konkretnym kierunku.

Wczoraj więc, w ramach celebrowania drobnych chwil usiedliśmy wszyscy do stołu, wznieśliśmy symboliczny toast, a potem… zadaliśmy sobie pytanie, co możemy zrobić, aby wesprzeć akcję #SolidarnizUkrainą 🇺🇦 i pomóc najbardziej potrzebującym w tym absolutnie tragicznym czasie.

 

Wielu z nas, prywatnie, zaangażowało się w zbiórki i działania charytatywne, ale nadal mamy poczucie, że możemy więcej. Dlatego też wspólnie i jednogłośnie postanowiliśmy:

 

❗️Przekazać 100% dochodu ze Sprytnych Kursów SEO i Google Ads na rzecz Narodowego Banku Ukrainy (NBU)*.

 

Środki zostaną wykorzystane na to, co Ukrainie w danym momencie najbardziej potrzebne.
 
Tym samym: Ty możesz nauczyć się SEO i/lub Google Ads, dołączyć do grona blisko 200 kursantów i przy tym przekazać potrzebne środki Ukrainie. Brzmi dobrze?

We wtorek do społeczności Fox Strategy dotarł newsletter, którego być nie powinno. Zdecydowałam się go upublicznić. O tym, gdzie znaleźć wiarygodne informacje o inwazji Rosji na Ukrainę, jak pomagać i jak zapobiegać dezinformacji poniżej.

W ostatnich dniach zabrakło mi słów. Wiem jednak, że w chwili obecnej szczególnie ważne są: dotarcie do wiarygodnych źródeł informacji o wojnie w Ukrainie, sprawdzone zbiórki darów i walka z dezinformacją(…).

Ewelina Podrez-Siama

CEO, Fox Strategy

W Sprytnym Newsletterze odpowiedzieliśmy między innymi na pytania:

1. Skąd czerpać wiedzę i rzetelne informacje o inwazji Rosji na Ukrainę?
2. Jak możesz pomóc? Sprawdzone zbiórki.
3. Jak walczyć z dezinformacją i fake newsami?
*Więcej informacji o dedykowanym rachunku NBU na stronie Banku Gospodarstwa Krajowego: https://www.bgk.pl/…/bgk-we-wspolpracy-z-narodowym…/

Jednocześnie, cały zespół Fox Strategy jest myślami z rodzinami, przyjaciółmi i bliskimi, którzy mierzą się z trudami wojny.