Pracowaliśmy nad nim jeszcze w 2020 roku, dzieląc się na ekipę nagrywającą, montującą i spinającą projekt w całość. Po kilkunastu tygodniach, z ogromną ekscytacją zdradzamy, że… Sprytny Kurs Ads JUŻ JEST i właśnie ruszyliśmy z jego przedsprzedażą!

W poniższym wpisie zdradzimy Ci, czego możesz się spodziewać w jednym z najbardziej obszernych kursów w Polsce. Uchylimy też rąbka tajemnicy o gotowych materiałach, prezentacjach i… promocjach, które dla Was przygotowaliśmy.

Ponad 40 godzin

Gdzie to TY decydujesz jakie tempo nauki będzie dla Ciebie najlepsze.

14 modułów

Każdy moduł składa się z kilku, wartościowych i uporządkowanych lekcji.

Przystępność

Lekcje poprowadzone są od podstaw, dzięki czemu z kursu skorzystają zarówno osoby poczatkujące, jak i średnio-zaawansowane.

Bonusy i pakiety

Przygotowaliśmy dla Ciebie dwa, bonusowe moduły oraz pakiety ze Sprytnym Kursem SEO.

Certyfikat

Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat uczestniczenia.

Dostęp do grupy

Ekskluzywny dostęp do grupy na Facebooku.

Parę słów o prowadzącym – Damianie Kołodzieju

Damian Kołodziej

Damian Kołodziej

Digital Marketing Manager

Od 2011 roku zajmuję się marketingiem online i od tego czasu przeprowadziłem setki kampanii reklamowych Google Ads dla klientów z różnych branż, z różnych sektorów i różnych krajów.

Pomagałem generować przychody znanym markom z rynku sport & fashion, obsługiwałem duże hurtownie online oraz prowadziłem kampanie nastawione na generowanie leadów dla firm usługowych oraz klienta B2B.

Od kilku lat prowadzę ćwiczenia z copywritingu na kierunku “Komunikacja Wizerunkowa” w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Na kursie nie zabraknie zatem również wiedzy o tym, jak pisać skuteczne treści sprzedażowe. Prowadziłem także warsztaty z Google Ads oraz  dla zewnętrznych firm oraz w ramach projektów wspierających małych przedsiębiorców.

Prywatnie lubię dobre historie, zarówno te przeczytane jak i obejrzane, odsłuchane lub rozegrane podczas sesji RPG.

Pakiety Sprytnego Kursu Ads w przedsprzedaży:

Przygotowaliśmy dla ciebie 4 pakiety, które uwzględniają zarówno sam kurs, jak i kompleksową pomoc w prowadzeniu kanału Ads.

Pierwsze moduły kursu dostępne będą od 22-go lutego.