Współczesny przedsiębiorca doskonale zdaje sobie sprawę, że prowadzenie biznesu nie sprowadza się do realizacji oferowanych przez firmę usług. Zwłaszcza “na starcie” przypomina to raczej bycie jednoosobową orkiestrą odpowiadającą za szeroko pojęte zarządzanie, promocję i stronę techniczną. Wiemy o tym i też tak zaczynaliśmy!

Dla wszystkich nowoczesnych przedsiębiorców, którzy są dla firmy sterem, żaglem i okrętem, powstał nasz podcast – Dziennik Budowy Firmy według Fox Strategy. Wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom, bo wiemy, że możecie czuć się zagubieni w szerokim wachlarzu działań i nieustępującej konkurencji.

Pokazując biznes okiem różnych specjalistów, zagłębimy się w poszczególne jego elementy, omawiając dostępne możliwości, pierwsze kroki, użyteczne narzędzia oraz podpowiemy, jak usprawnić pracę, zarządzać projektami, a także ZESPOŁEM. Bo to właśnie zgrany zespół i zebrane przez niego wspólnie doświadczenie stanowi siłę, która powołała do życia Dziennik Budowy Firmy

Dziś mamy dla Was pierwszy, premierowy odcinek, który nagrała nasza CEO Ewelina Podrez:

„Mała firma vs. Koronawirus. 6 elementów zarządzania kryzysowego”.

Nie udajemy w nim, że tematu koronawirusa 🦠 nie ma, wręcz przeciwnie. Obecna sytuacja gospodarcza odbija się mniej lub bardziej na każdym biznesie. Z podcastu dowiecie się, jak radzimy sobie z nowymi wyzwaniami oraz co doradzamy naszym klientom i uczestnikom bezpłatnych konsultacji.

Pierwszy odcinek wraz ze wstępem dotyczącym koncepcji samego podcastu, dostępny jest już teraz na:

a także niebawem na Apple Podcasts i Google Podcasts – tu wciąż czekamy na weryfikację kanałów 

Mamy nadzieję, że podcast trafi w Wasze gusta, ale też: odpowie na Wasze potrzeby!

Kolejny odcinek, tym razem w ścieżce marketingowej, już 19 maja!