Już 19 czerwca meldujemy się całym zespołem na dwunastej edycji semKRK! 😀11 wysoce merytorycznych prelekcji, świetna atmosfera i okazja do spotkania z przedstawicielami branży SEO/SEM w Polsce to wystarczający powód, by w czerwcu wybrać się do Krakowa 🛣

Jeśli jeszcze rozważacie swój udział, na zachętę informacja prasowa od DevaGroup poniżej 🙂

12 edycja semKRK BIG odbędzie się już 19 czerwca 2019 r. o godz. 13.00 w krakowskiej Starej Zajezdni.

semKRK to krakowskie spotkania tworzone dla właścicieli biznesów, działów marketingu, branży e-commerce, ale również specjalistów SEM oraz agencji marketingu internetowego.

Idea spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup to przede wszystkim wymiana wiedzy w barcampowej atmosferze. Kolejne edycje są dla firm z branży okazją do wspólnych rozmów. Uczestnicy z całej Polski odwiedzają wydarzenie, zgłaszając cały dział SEM, który potrafi liczyć po kilkanaście osób. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: integracja branży marketingu online oraz edukacja. W semKRK BIG bierze udział 500 uczestników.

W tym roku zapraszamy również do zapisów na praktycznie warsztaty towarzyszące semKRK.

Przyznanie nagród semKRK awards

W ramach tej edycji zachęcamy także do wysyłania swoich case study na konkurs semKRK awards, gdzie nagrodzimy najlepsze kampanie SEO i SEM: https://semkrk.pl/semkrk-awards/

Przyjmujemy zgłoszenia w trzech kategoriach: Najlepsza kampania SEO, Najlepsza kampania Google Ads oraz Najlepsza kampania dla e-commerce. Rozpatrywać je będzie jury złożone z prelegentów semKRK, specjalistów w dziedzinie SEM. Zgłoszenia są bezpłatne.

Na semKRK #12 wystąpią m.in. Paweł Gontarek, Artur Strzelecki, Piotr Rudnicki, Łukasz Chwiszczuk, Sławomir Czajkowski, Cezary Glijer, Damian Sałkowski, Bartłomiej Kaczmarczyk, Kaspar Szymański, Paulina Wiktorska, Stefan Chochlac.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2009554709345992/

Facebook: https://www.facebook.com/spotkaniasemkrk/

Twitter: https://twitter.com/semkrk

WWW: https://semkrk.pl/

Zdjęcia z poprzednich edycji:https://www.facebook.com/pg/spotkaniasemkrk/photos/?tab=album&album_id=1099268150239463