Zaznacz stronę

DARMOWE KONSULTACJE!

25 minut rozmowy o działaniach SEO/SEM dla Twojego biznesu

Zastanawiasz się jak wnieść swój biznes na wyższy poziom? Szukasz nowych rozwiązań i działań marketingowych? Nie wiesz jak zbudować przewagę konkurencyjną? Skorzystaj już teraz z całkowicie darmowych konsultacji, dzięki którym uznasz odpowiedź na najbardziej trapiące Cię pytania!

Wiemy, jak wiele pytań pojawia się w głowach przedsiębiorców. Często wynikają one z chęci znalezienia nowych rozwiązań, z potrzeby rozwijania biznesu i nadążania za trendami marketingowymi i biznesowymi.

Z myślą o tych potrzebach zorganizowaliśmy kilkuminutowe, darmowe konsultacje z Katarzyną Baranowską, podczas to których będziesz mógł zadać najważniejsze pytania dot. swojego biznesu, strony www i działań marketingowych.

Udostępniamy Ci więc kalendarz, w którym to możesz  zarezerwować dla siebie dogodny termin spotkania. Po jego potwierdzeniu, w określonym dniu i godzinie, odbędziesz krótką rozmowę, podczas to której Kasia wysłucha jakie masz cele biznesowe, wstępnie zdiagnozuje problem i odpowie na kluczowe w danym obszarze pytania.

Skorzystaj z DARMOWYCH konsultacji już teraz i zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu.

Porozmawiaj z Kasią!

Posiada 12-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEO. Specjalizuje się w audytach i tworzeniu zaleceń optymalizacyjnych dla e-commerce i dużych serwisów internetowych oraz przygotowuje i wdraża strategie umożliwiające wzrost popularności w wyszukiwarce Google. Równocześnie zajmuje się doradztwem i szkoleniami z zakresu SEO. Wiceprezes i współwłaściciel w Fox Strategy.

W ciągu kilku minut odpowie na Twoje pytania, wskaże Ci możliwości i podpowie jakie kroki warto podjąć, aby m.in. poprawić swoją widoczność w wyszukiwarce Google, zwiększyć przewagę konkurencyjną i dotrzeć do nowych Klientów.

Posłuchaj odcinków Kasi Baranowskiej

W oczekiwaniu na rozmowę możesz wysłuchać jeden z wielu odcinków podcastu Dziennik Budowy Firmy, w którym to Kasia dzieli się swoją wiedzą marketingową i biznesową.

Poczytaj posty blogowe Kasi

Kasia od wielu lat dzieli się swoją wiedzą publikując teksty zarówno na zewnątrz, jak i na naszym blogu. Sprawdź przygotowaną przez nią wpisy!

Sprawdź Sprytny Kurs SEO

Kasia i 5 innych Specjalistów Fox Strategy nagrało obszerny, 20-godzinny kurs SEO. Zgłębiaj więc swoją wiedzę w tym zakresie, a następnie wykorzystuj ją w praktyce!

Zapisz się na darmowe konsultacje

Zobacz część naszych referencji:

Mogę śmiało polecić współpracę z Fox Strategy, ponieważ pracujący tam specjaliści wykazują się profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do marketingu online, wychodząc z inicjatywą i nowymi pomysłami. 

Szymon Ciach

Kierownik działu marketingu, D+H Polska

Firma otacza nas fachową opieką w zakresie tworzenia contentu, a dzięki stałemu kontaktowi i indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia współpraca przebiega pomyślnie. Serdecznie polecamy!

so linen!

Agencja Fox Strategy dała się poznać jako profesjonalny i zaangażowany partner, któremu zaufaliśmy ze względu na szczere komunikowanie o szansach i zagrożeniach, szybkie reagowanie na to co się dzieje w projekcie oraz konsekwentne weryfikowanie efektów i zaplanowanych prac. 

Andrzej Kuźmicki

Prezes Zarządu, GAIA

Ekspercka wiedza podana w przystępny sposób, efektywność i dobry kontakt sprawiają, że przebiega bardzo profesjonalnie. Fox Strategy stosuje tylko dobre i sprawdzone techniki pozycjonerskie, co przekłada się na coraz wyższe pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania […].

Lokum Deweloper

Bardzo polecam współpracę z Fox Strategy. Cenię ich szczególnie za partnerskie podejście do współpracy, otwartość na potrzeby klienta i skuteczność działań. Plusem jest również bieżący kontakt, a także stałe monitorowanie i analiza postępów prac. 

Jagoda Dynowska

Marketing Manager, Studio Software

Agencja błyskawicznie reaguje na nasze pytania, prośby i wątpliwości – dzięki jej wsparciu tematy są bardzo sprawnie realizowane. Pracując z Foxami mamy pewność podejmowania dobrych decyzji i właściwych działań.

Marlena Kuran

ASAJ

Znajdziesz nas również na social media:

Loading...