Agencja marketingu internetowego

Specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w digital marketingu
Skontaktuj się z nami

Marketing internetowy z Fox Strategy

Fox Strategy to wrocławska agencja marketingu internetowego. Jako zespół doświadczonych specjalistów, pracujemy w duchu samoorganizacji. Pozwala nam to jeszcze skuteczniej angażować się w procesy wewnętrzne naszych klientów, lepiej rozumieć jak działają ich biznesy i jak nasze działania mogą pomóc im generować zysk. Jesteśmy częścią zespołu klienta, a nie zewnętrznymi, wynajętymi konsultantami.

Choć wyrośliśmy na SEO (a właściwie jako agencja SEO), w tym momencie świadczymy kompleksowe usługi z zakresu SEO, SEM i content marketingu dla firm B2B oraz sklepów internetowych. Jesteśmy autorami podcastu Dziennik Budowy Firmy, Sprytnego Newslettera o tematyce marketingowo-biznesowej, wielu artykułów i e-booków, a także Sprytnych Kursów SEO i Ads - online’owych szkoleń dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, specjalizujemy się również w App Store Optimization i SEO dla podcastów.
Jeśli potrzebujesz efektywnej kampanii opartej o e-marketing i wsparcia w promocji Twojego biznesu - służymy pomocą!

Zaufali 
nam

… i ponad 100 innych klientów
Pozycjonowanie
ASO
Kampanie Ads 
Konsulting
Content
Szkolenia

Pozycjonowanie stron internetowych - SEO Wrocław

Bądź widoczny w wyszukiwarce Google na zapytania kluczowe dla Twojego biznesu. Bądź zawsze o jeden krok do przodu przed swoją konkurencją i zwiększaj ruch na swojej stronie internetowej. Sięgnij po pomoc naszej agencji SEO we Wrocławiu.

Naszą misją jest tworzenie efektywnych rozwiązań dla e-biznesu, dlatego obieramy indywidualne strategie pozycjonowania nastawione na wzrost sprzedaży.

App Store Optimization

Tylko w 2019 roku użytkownicy pobrali 115 miliardów aplikacji mobilnych. Czy wśród nich była Twoja aplikacja? Od ponad 3 lat zajmujemy się pozycjonowaniem aplikacji mobilnych. Pomożemy Ci w budowie widoczności w sklepach z aplikacjami mobilnymi – Google Play i App Store, a przez to zwiększymy liczbę pobrań i instalacji Twojej appki.

Jesteśmy autorami pierwszego w Polsce ebooka o ASO.

Kampanie PPC

Marketing efektywnościowy to model promocji w Internecie, który pozwoli Ci osiągnąć zamierzone cele biznesowe przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów.

Docieraj precyzyjnie do swoich klientów, zwiększaj sprzedaż online i podnoś zwrot z inwestycji. Wykorzystaj w 100% potencjał sprzedażowy drzemiący w kampaniach PPC.

Konsulting

Konsultacja w zakresie SEO, contentu, Ads, social media to przede wszystkim rozmowa pomiędzy klientem, a specjalistą. W jej trakcie omawiane są zarówno bieżące, jak i strategiczne działania, które wykonać można w przyszłości. Mają one na celu m.in. poprawić widoczność organiczną w Google,  pozyskać większy ruch na stronie, którego założeniem jest dokonanie konwersji. poprawić komunikację, zaplanować nową strategię itd.

Konsultacje mają za zadanie wskazać najważniejsze błędy w funkcjonowaniu serwisu, konta Google Ads oraz zainspirować do nowych działań contentowych.

Content

Buduj swoją komunikację i stale rozwijaj domenę poprzez działania z zakresu content marketingu. Odpowiadaj na potrzeby i zapytania czytelników, prezentuj się jako ekspert i wspieraj działania SEO, poprzez merytoryczne i poprawne językowo treści. 
Jako agencja SEO Wrocław oferujemy także działania w zakresie SEO copywritingu (w tym opisów kategorii dla sklepów internetowych i opisy usług). 

Tworzymy opisy na stronę, artykuły, wspieramy strategię i doradzamy w zakresie działań blogowych.

Jak przebiega współpraca?

01
Rozmowa
Pierwszym etapem jest rozmowa telefoniczna lub mailowa, w której to wymieniamy się potrzebami i pierwszymi pomysłami. To wtedy robimy także pierwszą analizę, pytamy o historię domeny, oczekiwania i dostępny budżet. 
02
Oferta
Na podstawie rozmowy i analiz tworzymy szytą na miarę ofertę. Nie mamy sztywnych szablonów i gotowców. Każda oferta tworzona jest w sposób indywidualny i zawiera starannie dobrany zakres działań, który odpowie na potrzeby Twojego serwisu. 
03
Umowa
Po wybraniu pakietu i ustaleniu dodatkowych informacji - tworzymy i podsyłamy umowę. Wraz z jej podpisaniem przystępujemy do działania i konkretnych prac.
04
Działanie
Zgodnie z ustalonym harmonogramem i zakresem działań - Specjalista SEO, UX, Ads i contentu przystępuje do realizacji usługi. Jesteśmy  z Tobą w stałym kontakcie, odpowiadamy na pytania i podejmujemy się analiz, by wspomóc Twój biznes.

Gotowy na rozpoczęcie współpracy?

Skontaktuj się z nami

Przygotowaliśmy dla Ciebie 
3 źródła wiedzy o SEO/SEM

Podcast

Podcast Dziennik Budowy Firmy powstał w 2020 roku. Tworząc go, od początku chcieliśmy dzielić się swoją wiedzą z zakresu biznesu i marketingu. Odcinki ukazują się co 2. tygodnie, a w jego tworzenie zaangażowany jest niemalże cały zespół Fox Strategy.
Słuchaj podcastu #DBF

Kursy online

W Akademii Fox Strategy dostępny jest 20-godzinny Sprytny Kurs SEO i 40-godzinny Sprytny Kurs Ads. Szkolenia online stworzone zostały z myślą o wszystkich pasjonatach świata marketingu z wiedzą podstawową i średnio-zaawansowaną. 
zapisz się na kurs

Sprytny Newsletter

Co 2. tygodnie, w środę po południu,  na Twoją skrzynkę pojawia się obszerny Sprytny Newsletter, w którym znajdziesz m.in. porady biznesowe, ProTipy, nowinki i plotki z branży,  darmowe materiały i zniżki na produkty Fox Strategy. 
zapisz się do newslettera

Nasze wystąpienia:

23.05.2022
Crash Mondays Wrocław - Damian Kołodziej
4.07.2022
SEO Campixx Berlin - Kamil Demidowski
16.09.2022
SEO Poland - Katarzyna Baranowska
14.10.2022
Festiwal SEO - Katarzyna Baranowska
16.11.2022
Akademia Allegro - Ewelina Podrez-Siama
30.11.2022
Movember z More Bananas - Ewelina Podrez-Siama
18.12.2022
Wyższa Szkoła Bankowa - Ewelina Podrez-Siama

Co mówią o nas 
nasi klienci?

Jeśli ktoś poszukuje kompleksowego wsparcia swoich działań SEO/ SEM to Pani Ewelina wraz ze swoim Team’em Fox Strategy należą do czołówki branży i za każdym razem polecam ich z czystym sumieniem. Podczas poszukiwań agencji SEO rozmawiałem z większością czołowych firm w Polsce na tle których Fox Strategy oraz osoba Pani Eweliny wykazały się największym profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz głębią wiedzy merytorycznej z zakresu SEO/ SEM. (…)

Podczas współpracy jest prawdziwym Partnerem i udzielany przez nią feedback zawsze potrafi trafnie i rzeczowo uzasadnić- nawet jeśli może być on niewygodny dla klienta gdyż to właśnie jego dobro zawsze ma na uwadze. Jeśli (…) szukasz Partnera z szeroką i praktyczną wiedzą merytoryczną, który nie zamyka się w schematach i potrafi działać pro-aktywnie to Pani Ewelina jest zdecydowanie osobą wartą skontaktowania.

Daniel Matros

Marketing Manager

Pozostałe rekomendacje

Współpracując z Fox Strategy, zyskałem kompleksową i profesjonalną usługę, która okraszona była terminowością, elastycznością wobec usług i realną chęcią pomocy. Od początku miałem poczucie, że współpracuję z ludźmi z ogromną wiedzą, doświadczeniem i otwartością, a nieszablonowe działania pomogły osiągnąć wyznaczone wcześniej cele.

Z całą pewnością współpraca była efektywna, angażująca i owocna w nową wiedzę. Dobry kontakt pozwalał nam na tworzenie bieżących zaleceń i działań, które przyczyniały się do zwiększenia widoczności domeny perfecta.pl.

Krzysztof Królikowski

Dyrektor handlowy, Perfecta

Pozostałe rekomendacje

Ekspercka wiedza podana w przystępny sposób, efektywność i dobry kontakt sprawiają, że współpraca przebiega bardzo profesjonalnie. Fox Strategy stosuje tylko sprawdzone i dobre techniki pozycjonerskie, co przekłada się na coraz wyższe pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google bez ryzyka blokady.

Małgorzata Kawa

Specjalista ds. marketingu, Lokum Deweloper S.A.

Pozostałe rekomendacje

Poprosiliśmy o ocenę naszych Klientów!

Poznaj wyniki ankiety

Dlaczego Fox Strategy, Agencja SEO/SEM z Wrocławia?

Marketing internetowy Wrocław

Dlaczego Fox Strategy?

Skuteczna Agencja SEO Wrocław

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy nowoczesną agencją SEO/SEM i wyznajemy zasadę, że każde działanie agencji Fox Strategy ma przynosić wymierną korzyść naszym klientom. Naszą misją jest transparentna współpraca oraz dostarczanie usług najwyższej jakości. Promujemy nowoczesny marketing, ponieważ nie stać nas na brak efektywności. Naszym nadrzędnym zadaniem jest realizacja zakontraktowanych celów.

Agencja marketingowa Wrocław

Załoga agencji Fox Strategy to grono doświadczonych specjalistów z wielu obszarów marketingu internetowego, którzy na swoim koncie mają współpracę z największymi firmami z Polski i zagranicy. Pracujemy na sukces sklepów internetowych, mamy bogate doświadczenie w obsłudze sektora finansowego oraz usługowego. W naszym słowniku nie ma takiego słowa jak „niemożliwe”. Nie boimy się żadnych wyzwań i obecnie nie jesteśmy wyłącznie agencją SEO czy agencją SEM - działamy szerzej i bardziej kompleksowo!

Wiemy, jak tworzyć skuteczne strategie e-marketingowe. Pozwól nam zatroszczyć się o obecność Twojej firmy w Internecie, byś mógł w 100% skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Agencja marketingu internetowego Wrocław

Porozmawiaj z nami dzisiaj o strategii na przyszłość i wybierz usługi, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania:

 • pozycjonowanie stron www;
 • pozycjonowanie lokalne;
 • kampanie linków sponsorowanych;
 • działania wizerunkowe w wyszukiwarce i mediach społecznościowych – pozycjonowanie opinii;
 • tworzenie stron internetowych.

# agencja marketingowa wrocław

# marketing internetowy wrocław

# agencja seo

Twoje cele biznesowe są dla nas priorytetem. Gwarantujemy, że nasze działania przełożą się na realny wzrost odwiedzin na stronie, a przez to Twojej sprzedaży. Nie zaproponujemy Ci pozycjonowania nisko konkurencyjnych, rzadko wyszukiwanych fraz, a skuteczne działania pozycjonowania, które przełożą się na realny wzrost ilości nowych użytkowników na Twojej stronie.

Kampanię PPC poprowadzimy w sposób efektywny, za cel stawiając sobie jak najwyższy zwrot z inwestycji.

Agencja marketingowa Wrocław

Dowiedz się więcej o naszej firmie: poznaj naszą misję, wizję oraz wartości, które nam przyświecają. A następnie kontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Poproś o ofertę na 
SEO lub SEM:

  Katarzyna Baranowska

  Agencja SEO Wrocław

  Fox Strategy sp. z o.o.
  ul. Piłsudskiego 23 lok. 2-4
  50-044 Wrocław

  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram