Poznaj zespół Fox Strategy!

Dowiedz się, kto stoi za sukcesem naszych klientów w wynikach wyszukiwania.

Ewelina Podrez

Ewelina Podrez

Head of SEO / Właściciel firmy

Marketingiem internetowym zajmuje się od 7 lat. W tym czasie przeszła pełną ścieżkę kariery agencyjnej – od Młodszego Specjalisty do Menadżera Działu, równolegle prowadząc działania freelancerskie. Zdobywając doświadczenie wypracowała metody pozwalające na uzyskanie trwałego efektu działań pozycjonowania. Ekspert w zakresie optymalizacji stron pod kątem SEO.

Od początku 2015 roku spełnia się jako właściciel naszej agencji. Odpowiedzialna jest za strategię rozwoju firmy, kontakt z klientami i nadzór procesów SEO/SEM.

W czasie wolnym goni za kolejnymi gadżetami i suczką Teslą. Oprócz tego czyta kryminały, ogląda seriale, wykonuje martwe ciągi i… wyczekuje na Diablo IV :) Więcej…

Zobacz wpisy Eweliny Podrez na naszym blogu >>

Katarzyna Baranowska

Katarzyna Baranowska

SEM Manager

Posiada 7-letnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEO. Specjalizuje się w audytach i tworzeniu zaleceń optymalizacyjnych dla e-commerce i dużych serwisów internetowych oraz przygotowuje i wdraża strategie umożliwiające wzrost popularności w wyszukiwarce Google. Równocześnie zajmuje się doradztwem i szkoleniami z zakresu SEO.

Wcześniejsze doświadczenie zdobywała pracując jako Starszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego, a następnie jako Manager ds. Szkoleń w dziale SEO w jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce.

Jako SEM Manager w Fox Strategy koordynuje i odpowiada za wszystkie działania związane z projektowaniem i prowadzeniem kampanii w wyszukiwarce Google oraz poprawą konwersji dla serwisów i sklepów internetowych. Jej zadaniem jest również promocja marki i prowadzenie działań wspierających rozwój Fox Strategy.

W wolnym czasie (powiedźmy sobie szczerze, że jako aktywna mama nie ma go zbyt wiele) uwielbia skandynawskie kryminały i kulinarne eksperymenty „na cztery ręce”. Więcej…

Alicja Panasiuk

Alicja Panasiuk

Specjalistka SEO

Alicja pierwsze kroki stawiała przy tworzeniu stron internetowych i tak zainteresowała się tematyką SEO. Z branżą związana jest od 2014 roku.

W Fox Strategy skupia się przede wszystkim na optymalizacji stron internetowych i tworzeniu strategii linkbuildingu. Jej celem jest znaleźć i wyeliminować każdy błąd, który może mieć negatywny wpływ na widoczność stron internetowych w wynikach wyszukiwania

W ostatnim czasie Alicja zaczęła również pogłębiać swoją wiedzę z zakresu ASO (pozycjonowania aplikacji) oraz User Experience.

Jej czas wolny pochłaniają: biżuteria hand made, dobre kryminały oraz jogging.

Zobacz wpisy Alicji Panasiuk na naszym blogu >>

Katarzyna Wojciechowska

Katarzyna Wojciechowska

Młodsza Specjalistka SEO

Kasia ukończyła filologię angielską i Public Relations na Uniwersytecie Wrocławskim. Od dłuższego czasu interesuje się tematyką marketingu internetowego, stąd próbuje swoich sił w naszej agencji.

Do zadań Kasi należy skuteczny linkbuilding i SEO copywriting. Docelowo zajmować się będzie szeroko pojętym pozycjonowaniem na rynku amerykańskim oraz brytyjskim.

W wolnych chwilach lubi gotować i czytać dobre książki.

Kateryna Oliynyk

Kateryna Oliynyk

Młodsza Specjalistka SEO

Kateryna studiuje na kierunku Informatyka, specjalność: Grafika i animacja komputerowa. W Fox Strategy odpowiedzialna jest za budowę Link Popularity stron internetowych. Docelowo będzie wspierać naszą agencję w działaniach SEO dla obcojęzycznych wyszukiwarek, takich jak m.in. Yandex.

Największą pasją Kasi jest Digital Painting. W wolnych chwilach rysuje metodą tradycyjną, wykorzystując przy tym ołówki, farby akwarelowe, czy pastele, a także czyta fantastykę i dobre kryminały.